- uredi marof što skuplje

  • Za upit "uredi marof što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAROF, 399.999 €, 132,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je atraktivna moderna montažna kuća novogradnje u Varaždinu koja spaja vrhunsku energetsku učinkovitost, suvremeni dizajn i maksimalnu funkcionalnost prostora. Smještena na parceli od 552 m², ova nekretnina A+ kategorije pruža idealan spoj udobnosti, estetike i niskih troškova....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 1.350.000 €, 32350,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na ulazu u grad Varaždinu, pored Carine i trgovačkih centara, dio u gospodarskoj i dio u mješovitoj zoni, uz asfalt, moguća gradnja odmah !!!! ZA VIŠE INFORMACIJA NAZOVITE MENDEK NEKRETNINE d.o.o. tel: +385 99 430 9770 Franjo Mendek, info@nekretnine-mendek.eu....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 572.000 €, 26000,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u poslovnoj zoni - zona G - proizvodno poslovna namjena, oblik korištenja 4 B ( održavanje postojeće, dogradnja, rekonstrukcijai NOVA GRADNJA PRETEŽITO GOSPODARSKE I KOMPATIBILNE NAMJENE !!!! GLAVNI ULAZ U GRAD, IZLAZ SA AUTO-PUTA I UZ PODRAVSKU MAGISTRALU....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 417.220 €, 20861,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTITORE!!! Prodaje se veliko zemljište od 20.861m2 koje se nalazi unutar neizgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Zemljište namjenjeno za proizvodno-uslužno-turističku djelatnost. Top lokacija u neposrednoj blizini aerodroma Varaždin. Papiri uredni!!! Obratite....

 
 
 
  Stan, MAROF, 314.380 €, 140,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je četverosobni stan u novogradnji, površine 140,61 m2 u okolici Varaždina, Kućan Marof. Stan se nalazi na drugom katu urbane vile, a dolazi s dva parkirna mjesta i spremištem uračunatim u cijenu. Stan se sastoji od: hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, MAROF, 275.836 €, 136,93 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s698) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 219.500 €, 4381,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Varaždinu - Kućanska ulica. Zemljište je smješteno u zoni proizvodno-poslovne namjene. Površina nekretnine je 4381 m2, Nepravilnog je pravokutnog oblika sa stranicama cca 50x100x22x100m. Jednom duljom stranom naslanja se direktno na kolnik Kućanske....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 163.000 €, 89,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća površine 89 m², smještena na okućnici od 313 m², idealna za miran obiteljski život ili kao investicija s mogućnošću najma. Posebnost ove nekretnine je njezin raspored ? kuća je podijeljena na dva odvojena dijela, što omogućuje korištenje kao dvije zasebne stambene....

 
 
 
  Kuća, MAROF, 159.206 €, 69,22 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE moderno uređen 3-soban stan (69,22 m²) u prizemlju urbane vile. Uz stan dolazi i pripadajuće parkirno mjesto uključeno u cijenu. ? POSEBNA POGODNOST: Kupac sudjeluje u završnom uređenju! Stan se prilagođava vašim željama (kupaonica i podovi). ? FLEKSIBILNOST I PRILAGODBA....

 
 
 
  Zemljište, MAROF, 157.000 €, 3089,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo u Dogma nekretninama ! Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u industrijskoj zoni u Kućan Marofu, idealno za poslovne ili industrijske namjene. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini Varaždina, što omogućuje izvrsnu prometnu povezanost i dostupnost svim važnim sadržajima.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • marof što skuplje (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja