- uredi mareda što jeftinije

  • Za upit "uredi mareda što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAREDA, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Na samo nekoliko minuta lagane vožnje od Novigrad, svega 200 metara od mora i plaža, nalazi se ovaj predivan stan. Stan ukupne površine 45 m² sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe, galerije koja se koristi kao druga spavaća soba, kupaonice te....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 145.000 €, 36,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2024.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan s jednom spavaćom sobom u okolici Novigrada. Stan je smješten u naselju Mareda te je udaljen 400 m od mora i lijepo uređene plaže te 5 km od Novigrada. Stan je smješten na 1. katu te ima 35, 58 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 145.000 €, 32,11 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem šarmantan apartman u blizini prekrasne plaže. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka s balkonom , jedne posebne spavaće sobe i ostave (spremišta), kupaonice s tuš kabinom. Stan: Mareda, 32.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 149.000 €, 31,49 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja jednosoban stan na 3. katu, ukupne površine 32 m². Stan se sastoji od ulaznog prostora s kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni vanjski prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, stan je....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 149.000 €, 32,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Novigrad Nekoliko minuta lagane vožnje od grada Novigrada na samo 200 metara do mora i plaža nalazi se ovaj predivan stan! Stan je ukupne površine 32 m2 te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, 1 spavaće sobe, kupaonice i terase. Stan je potpuno uređene i opremljen te se....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 150.000 €, 32,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan potpuno namješten apartman površine 32m2, smješten na drugom katu stambene zgrade iz 1990. godine. Apartman je jednoetažan i funkcionalno raspoređen, a posljednja renovacija izvedena je 2023., čime je prostoru osvježen izgled i osigurana ugodna atmosfera za boravak....

 
 
 
  Apartman, MAREDA, 150.000 €, 32,11 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan apartman u neposrednoj blizini prekrasne plaže Na prodaju je atraktivan i funkcionalan apartman smješten svega 500 metara od mora, idealan za turistički najam ili miran obiteljski odmor. Nekretnina je promišljeno raspoređena i pruža ugodan boravak tijekom cijele....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s 2 ugrađena ormara dnevnog boravka19m2,....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tražiš svoj kutak mira uz more? Ovaj prekrasni, potpuno namješteni stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Marede,pruža ti sve što ti treba za ugodan život ili odmor. Uz stan dobivaš i prostran vrt, idealan za opuštanje na svježem zraku. Što stan nudi: - Lokacija: Mareda, 250 m....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mareda što jeftinije (42)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com