- uredi mandre što skuplje

  • Za upit "uredi mandre što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MANDRE, 590.000 €, 106,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se kuća okružena zelenilom na atraktivnoj lokaciji u Mandrama, samo nekoliko minuta hoda od plaže. Kuća ima tri etaže, ukupna tlocrtna površina je 106 m2. U suterenu je dvosobni apartman površine 40,54 m2 te konoba/spremište površine 19,48 m2. U visokom prizemlju je jedan....

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 4.000.000 €, 43921,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište za prodaju. Prodaje se zemljište unutar T3 zone cca. 3,5HA. Ukupan obuhvat zone UPU-a Solinice naselje Mandre, općina Kolan 5 HA. Zemljište se nalazi 1.red uz more, a prilaz je s ceste. Mogućnost izgradnje kampa kapaciteta cca.500 kreveta. Pad terena je 20m od najniže točke....

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 3.708.600 €, 37086,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pag - Mandre, prodaje se građevinsko zemljište u T3 zoni (turistički kamp, autokamp, itd ) od 37.086 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 53m širina x 700m dužina, prilazni bijeli put. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA PREDIVAN OTVOREN POGLED NA MORE!!! . Nalazi se na odličnoj....

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 3.010.700 €, 30107,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pag - Mandre, prodaje se građevinsko zemljište od 30.107 m2. . Zemljište se nalazi u turističkoj zoni T3, pravilnog je oblika dimenzija cca. 48m širina uz more x 700m dužina, ima upisan put sa dvije strane. . SA ZEMLJIŠTA SE PRUŽA OTVOREN POGLED NA MORE. . Nalazi se na izvrsnoj lokaciji....

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 2.043.800 €, 20438,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Mandrama na otoku Pagu, prvi red do mora, predivan pogled na otvoreno more. Ukupna površina zemljišta je 20438 m2, od čega je 14306 m2 u T3 zoni (mogućnost gradnje ugostiteljskih objekata iz skupine kampova). Širina zemljišta je 29 metara, a dužina 710 metara.....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 1.660.000 €, 460,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se atraktivna apartmanska kuća u Mandrama na otoku Pagu, udaljena svega 250 metara od mora. Smještena u mirnom djelu mjesta, ova nekretnina nudi idealnu priliku za ulaganje u turizmu s već uhodanim poslom iznajmljivanja apartmana, studija i soba. Osnovne karakteristike: -....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 1.500.000 €, 460,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAG, MANDRE - Prostrana apartmanska kuća s pogledom na more Prodaje se prostrana apartmanska kuća u mjestu Mandre na otoku Pagu. Objekt ukupne površine od 460 m2 izgrađen je na parceli od 1087 m2. Sastoji se od podruma, prizemlja, kata i potkrovlja. Objekt ima sveukupno šest....

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 1.395.000 €, 12665,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, zemljište, Mandre, Pag, parcela veličine 12665 m2, T2/T3 zona gradnje, ugostiteljsko- turistički sadržaj ( turističko naselje, kamp). 4500 m2 u građevinskom obuhvatu. UPU se očekuje do kraja godine. Širina parcele cca 45 m. Zemljište Mandre.

 
 
 
  Zemljište, MANDRE, 1.355.000 €, 10800,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRVI RED DO MORA - MANDRE Poljoprivredna površina veličine 10 800 m2 smještena na atraktivnoj lokaciji u Mandrama, na otoku Pagu, predstavlja izvanrednu priliku za ulaganje. Zemljište se nalazi u sportsko rekreativnoj zoni PRVI RED do mora. Do zemljišta vodi javni pristupni put. Pozivamo....

 
 
 
  Kuća, MANDRE, 1.350.000 €, 220,00 m2 cca 6140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo na tržištu, luksuzna kuća u predivnom priobalnom naselju Mandre, čeka svog novog vlasnika! Ova raskošna vila smještena je na odličnoj poziciji te nudi vrhunski životni prostor uz Jadransko more. Svojim modernim mediteranskim stilom, kuća se ističe sofisticiranim dizajnom i elegancijom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mandre što skuplje (600)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.