- uredi mala jazbina

  • Za upit "uredi mala jazbina" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MALA JAZBINA, 372.930 €, 120,30 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se posljednji stan u ekskluzivnoj novogradnji u mirnom dijelu Samobora (Mala Jazbina). Boutique zgrada s panoramskim pogledom, samo 2 stana po etaži, lift iz garaže direktno u stan. Stan sadrži: 2 spavaće sobe (master soba s walk-in kupaonicom), dodatni WC, open-space dnevni....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 620.000 € na 580.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MALA JAZBINA, 580.000 €, 600,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.11.2025 - 495.000 €
30.11.2025 - 620.000 €
09.04.2026 - 580.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

-ljubazno molim agencije da me ne zovu -bez agencijske provizije -virtualna tura interijera: https://youtu.be/Lco2CRVD7CE?si=Dc5OICBNt50aQqTz - blizina svih potrebnih sadržaja za miran život ( vrtić,škola,trgovina,kafić,autobusna stanica ) - pogodna za iznajmljivanje po želji,dodatne....

 
 
 
  Zemljište, MALA JAZBINA, 68.000 €, 702,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo građevinsko zemljište u Samoboru/Jazbina-Lug od 702 m2. Zemljište se nalazi u ne prometnoj ulici. Zemljište ima blagi nagib sa južne strane. Nalazi se blizu OŠ Milana Langa i vrtića u Bregani na manje od 1km udaljenosti. Ostali bitni sadržaji na sličnoj udaljenosti. Za sva....

 
 
 
  Zemljište, MALA JAZBINA, 35.000 €, 680,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Maloj Jazbini 680 m2. blizu Samobora na strmom terenu, dimenzije parcele 26 m uz cestu, a dužine 33 m. Zemljište je pravokutnog oblika na strmini prema cesti, cesta i pristup parceli su sa donje strane zemljišta. Teren se nalazi u mirnom dijelu naselja....

 
 
 
  Zemljište, MALA JAZBINA, 120.000 €, 1002,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Maloj Jazbini kod Samobora površine 1002 m². Nepravilnog je oblika s blažim nagibom. Ima pristupni put s asfaltirane ceste širok približno 25 metara, a zemljište je dužine približno 40 metara. Nalazi se u stambenoj zoni, a okružuju ga obiteljske....

 
 
 
  Kuća, MALA JAZBINA, 875.000 €, 260,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Za vise informacije molim nazovite na broj Mob: +4917645164207 Whatsapp: +447484874007 Nova Obiteljska Kuća Mala Jazbina 260m2 (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Kuća, MALA JAZBINA, 119.000 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je vikendica u Maloj Jazbini, smještena na mirnom i tišinom okruženom mjestu, idealna za obiteljski odmor ili bijeg od svakodnevnog života. Kuća se prostire na 65 m² raspoređenih na tri etaže, što omogućava udoban boravak u svim sezonama. Unutarnji prostor uključuje kupaonicu,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • mala jazbina (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?