- uredi lukoran što veće

  • Za upit "uredi lukoran što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, LUKORAN, 685.000 €, 3350,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano građevinsko zemljište u mirnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, ukupne površine 3.350 m². Parcela se nalazi na blagoj uzvisini i pruža otvoren panoramski pogled na more i zadarsku obalu. Blaga padina omogućuje idealnu orijentaciju za projektiranje objekata koji....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 402.300 €, 2980,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Mali Lukoran, 200 m od mora. Predmet prodaje su 2 parcele jedna do druge, ukupne površine 2980 m2. Jedna parcela površine 1974 m2, širine 36 m dužine cca 50, druga parcela površine je 1006 m2, širine 40 m dužine 24 m. CIJENA: 130 € po m2,....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 536.400 €, 2980,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 2980 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 130 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 800.000 €, 2864,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Iz ponude izdvajamo atraktivno zemljište na otoku ugljanu, između Malog i Velikog Lukorana. Prava je rijetkost na tržištu, veličine je 2864m2 i prvi je red do mora. Zemljište je spojeno sa građevinskom zonom, te postoji velika mogućnost prenamjene u građevinsko. Na zemljištu se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 160.000 €, 2282,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na samom ulazu u Mali Lukoran prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2.282 m². Zemljište je pravilnog oblika, idealno za izgradnju jedne ili više vila s bazenima. Parcela je već parcelizirana na tri dijela, a sve tri čestice nalaze se unutar građevinske zone. Mirna lokacija....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 352.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 423.600 €
29.03.2025 - 360.060 €
26.07.2025 - 352.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani Teren na Lukoranu ? Idealna Prilika za Luksuznu Gradnju s Pogledom na More Na prestižnoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 2118 m² koji nudi brojne mogućnosti za razvoj luksuznih objekata. Pristup terenu je osiguran asfaltnim putem, što omogućava....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 360.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 360.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno zemljište na mirnoj lokaciji u centru mjesta Lukoran,na otoku Ugljanu.Prodavatelji uz zemljiošte daju i idejne projekte za izgradnju tri autohotnih vila u klasičnom stilu,što se izvrsno uklapa u okruženje zemljišta.Vrlo dobra lokacija jer se nalazi u samome mjestu....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 320.000 €, 2092,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Lukoran - Preko Ekskluzivna prodaja! Građevinsko zemljište površine 2092 m2 cca 150 m od mora i plaže! Otvoren pogled na more. Na zemljištu se nalazi započeta gradnja za koju je ishodovana građevinska dozvola 2017. godine. Stanje građevine je vidljivo na slikama. Građevinsko zemljište....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 395.000 €, 1974,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 1974 m2, nalazi se u mjestu Mali Lukoran, udaljenosti 150 m od mora. Zemljište je pravilnog oblika s pristupnim putem, a infrastruktura je u neposrednoj blizini. Sve dodatne informacije dostavljamo na upit! Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV....

 
 
 
  Zemljište, LUKORAN, 299.000 €, 1710,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se započeta gradnja kuće na parceli 1710m2, kuća je legalizirana u postojećim gabaritima. Nalazi se na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran. Savršena lokacija, idealna za izgradnju moderne Ville za odmor, apartmana ili obiteljske kuće. Pogled na Zadar, okolicu i Velebit. Odlična....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • lukoran što veće (78)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni