• GoHome Professional
uredi karlovac do 1300 eura/m2 što jeftinije - GoHome
  • uredi karlovac do 1300 eura/m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi karlovac do 1300 eura/m2 što jeftinije

  • Za upit "uredi karlovac do 1300 eura/m2 što jeftinije" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 911 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 420 m2
    • do 530 m2
    • 530 m2 (prosječna površina)
    • barem 530 m2
    • 640 m2
  •  Po cijeni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+22%

Promjena cijene sa 370.000 € na 450.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 370.000 €
21.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, hostel 500 m2 na mirnoj lokaciji u blizini centra.Nalazi se na ograđenoj parceli od 917 m2 s 440 m2 asfaltirane okućnice za parking. Uhodan posao, trenutačno u funkciji. Prodaje se kompletno namješten.Sastoji se od 8 spavaćih soba, kuhinje, blagovaonice, 5 kupaonica, 6 WC-ova,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
08.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi karlovac do 1300 eura/m2 što jeftinije'
695.000 €
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Rakovac, 550.000 €, 1100,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, centar, poslovni prostor 1100 m2 skladišno - proizvodne namjene na odličnoj lokaciji. Direktan pristup brzoj cesti u neposrednoj blizini autoputa.Nalazi se na parceli od 1900 m2. 4 ulaza što omogućuje lakše pregrađivanje po želji kupca. Strop visok 5 metara što daje prostora....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 3.200.000 € na 2.950.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, 2.950.000 €, 3800,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 3.200.000 €
21.03.2026 - 2.950.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Ilovac, skladište - proizvodna hala 3800 m2 na odličnoj lokaciji, blizina ulaza na autocestu. Nalazi se na ograđenoj parceli od 9150 m2.Sastoji se od upravne zgrade 210 m2, porte 38 m2, poslovnog prostora. 850 m2, zidanog skladišta 650 m2, montažnog skladišta 2050 m2 i vanjskog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!