- uredi kali što manje

  • Za upit "uredi kali što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 93.400 €, 426,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište s pogledom na more u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Zemljište površine 426m2, nalazi se 120 m od mora. Moguća je gradnja stambene zgrade tipa A sa najviše 2 stambene jedinice , maksimalne tlocrtne površine 125m2 i maksimalne bruto izgrađenosti objekta 400m2. Priključci....

 
 
 
  Kuća, KALI, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u Kalima centar mjesta, blizu mora Prodaje se kuća smještena u samom centru mjesta Kali, na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji: trgovina, kafić, knjižnica te javni parking koji se nalazi u blizini kuće. Kuća....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 210.000 € na 180.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KALI, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju kuća u Kalima ? centar mjesta, blizu mora Prodaje se kuća smještena u samom centru mjesta Kali, na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji: trgovina, kafić, knjižnica te javni parking koji se nalazi u blizini kuće.....

 
 
 
  Kuća, KALI, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Zadar - Kali, prodaje se kuća katnica u nizu od 73 m2 izgrađena prije 1968 godine, potrebna obnova. Nalazi se na odličnoj lokaciji 310 m udaljena od mora i plaže, u samom centru mjesta, blizina trgovine, restorana, kafića te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan odmor na otoku!!....

 
 
 
  Kuća, KALI, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stara kuća sa pogledom na more u mjestu kali - otok Ugljan Kuća se nalazi u samom centru otoka, udaljenost do mora svega 120m. U prizemlju kuće se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonom i WC, Također se u prizemlju nalazi i jedna nedovršena prostorija idealna za....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 210.000 € na 180.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KALI, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 210.000 €
12.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u samom centru mjesta Kali, na otoku Ugljanu, 90 m2. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 200 m udaljena od mora i plaže. U blizini se nalaze trgovina, kafići, restorani, pošta? Kuća je usljiva odmah. Prikljucena na gradsku vodu te ima i kišnicu. Parkiralište javno se nalazi u blizini.....

 
 
 
  Kuća, KALI, 245.000 €, 100,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju ribarska KUĆA zidana od jakog kamena u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Nekretnina se prostire na prizemlje i 1. kat te je od mora udaljena 150 m. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - hodnik, kuhinja, kupaonica, dnevni boravak 1. KAT - 2 spavaće sobe s čajnim kuhinjama, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, KALI, Na upit, 100,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ribarska kamena kuća udaljena 150 m od mora u mjestu Kali na otoku Ugljanu. Nekretnina se proteže na prizemlje i kat. Na prizemlju je hodnik, kuhinja, kupaonica i dnevni boravak. Na katu su dvije spavaće sobe s čajnim kuhinjama i kupaonica. Iz hodnika na katu se može popeti....

 
 
 
  Kuća, KALI, 400.000 €, 101,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15253 Kali, otok Ugljan Vrlo lijepa samostojeća četverosobna kuća na dvije etaže, s uređenom okućnicom i dodatnom parcelom namijenjenom za parking, ukupne površine 380 m, izgrađena je 1967. godine i smještena svega 50 metara od mora, dok se dodatna parcela nalazi....

 
 
 
  Kuća, KALI, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantna kamena kuća u srcu mjesta Kali na otoku Ugljanu. Smještena u mirnoj ulici, samo nekoliko minuta hoda od mora i rive, ova nekretnina spaja tradicionalni dalmatinski duh i suvremeni komfor. Kuća se prostire na tri etaže i ima funkcionalan raspored s mogućnošću uređenja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kali što manje (200)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja