- uredi debeljak pala cijena

  • Za upit "uredi debeljak pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 80.600 € na 77.700 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 77.700 €, 597,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 80.600 €
18.04.2026 - 77.700 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 597 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 390.000 € na 350.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 350.000 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
26.02.2026 - 390.000 €
06.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Renovirana prizemnica s prostranom okućnicom Prodaje se renovirana prizemnica u mjesu Debeljak pokraj Zadra. Objekt tlocrtne površine 154 m2 izgrađen je na parceli od 1981 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, tri spavaće sobe i dvije....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 145.000 € na 126.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 126.000 €, 932,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 145.000 €
21.04.2026 - 126.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno u mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za izgradnju obiteljske kuće. Nalazi se u lijepom i tihom naselju s otvorenim pogledom na more, udaljeno svega oko 3 km od obale. Parcela je pravilnog oblika i ima dobar pristupni put, što omogućuje jednostavnu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 115.000 € na 110.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 110.500 €, 850,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 115.000 €
18.04.2026 - 110.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je parcela površine 850 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 17 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 103.000 € na 89.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 89.000 €, 660,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
21.04.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 92.400 € na 85.800 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 85.800 €, 660,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 92.400 €
18.04.2026 - 85.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 5 parcela površine 660 m² po cijeni od 140 €/m², kao i dodatnih 12 parcela....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 133.000 € na 115.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 115.000 €, 850,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 133.000 €
21.04.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.900 € na 121.200 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 121.200 €, 932,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 125.900 €
18.04.2026 - 121.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi su 5 parcela površine 932 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 13 parcela....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 174.600 € na 169.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 169.000 €, 1293,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 174.600 €
18.04.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK - Građevinsko zemljište sa pogledom na more Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Debeljaku, Sukošan ? savršena prilika za investiciju ili izgradnju obiteljske kuće iz snova. U ponudi je 3 parcela površine 1.293 m² po cijeni od 135 €/m², kao i dodatnih 15....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 202.000 € na 175.000 € - 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 175.000 €, 1293,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 202.000 €
21.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • debeljak pala cijena (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč