- uredi debeljak što skuplje

  • Za upit "uredi debeljak što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, DEBELJAK, 94.510 €
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.c21.hr

Zemljište, površine 727 m2, smješteno u Debeljaku, Sukošan, dostupno je za prodaju. Ova parcela predstavlja atraktivnu priliku zahvaljujući svojoj poziciji u Debeljaku, mirnom dijelu Sukošana, koji je poznat po povoljnom okruženju i mogućnostima za razvoj. Veličina zemljišta omogućuje....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 2.100.000 €, 430,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna novoizgrađena luksuzna vila smještena u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Debeljaka pokraj Zadra, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju. Vila se prostire na impresivnih 430 m² stambene površine, dok ukupna površina okućnice iznosi čak 2.118 m²,....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 1.266.600 €, 8444,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se impozantno građevinsko zemljište ukupne površine 8444 m² u Debeljaku, općina Sukošan. Riječ je o devet atraktivnih parcela (2 po 918 m² i 7 po 932 m²), pravilnog oblika i idealnog položaja. Lokacija ima pristup s asfaltirane ceste i infrastrukturu u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 1.150.000 €, 200,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova unikatna moderna luksuzna vila svoje mjesto je pronašla u mirnom malom mjestu pored Zadra - Debeljaku. Locirana je daleko od svakodnevne vreve i prometa velikih gradova. Sa svih strana vile pruža se bogati panoramski pogled na zelene krajeve, brežuljke zatim more i otoke. Ova....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.c21.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK, LUKSUZ BEZ KOMPROMISA - VILA SA 3 STANA, BAZEN, SAUNA, KROVNA TERASA, DJEČJE IGRALIŠTE! U mirnom mjestu Debeljak iznad Sukošana smjestila se luksuzna rezidencija koja nije samo klasična nekretnina već lifestyle destinacija. Zamislite jutra i zalaske sunca na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.12.2024.,

www.eurovilla.hr

Jedinstvena i moderna villa s prekrasnim pogledom na more, smještena je na mirnoj i izoliranoj lokaciji u malenom mjestu Debeljak pokraj Zadra. Suvremeni arhitektonski stil gradnje, stilska jednostavnost, prvoklasna oprema te prostrana i moderno uređena okućnica s velikim bazenom....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderna dizajnerska vila u blizini Sukošana ? spoj luksuza, mira i vrhunske lokacije. U mirnom okruženju, nedaleko od slikovitog Sukošana i svega nekoliko minuta od mora, prodaje se ekskluzivna dizajnerska vila koja objedinjuje suvremenu arhitekturu, funkcionalnost i luksuz.....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 850.000 €, 412,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Sukošan, Debeljak, novouređena vila na mirnoj lokaciji.Prostire se na dvije etaže, a nalazi se na zemljištu površine 909 m2.Na prvoj etaži nalazi se prostrana kuhinja i blagovaonica, dnevni boravak, soba za igre, spavaća soba s kupaonicom, ostava i gostinjski wc.Na drugoj etaži nalaze....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 830.000 €, 205,03 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzna kuća u Debeljaku ? Oaza mira i elegancije nadomak Zadra Smješten u slikovitom dalmatinskom zaleđu, Debeljak je mirno naselje koje nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i dostupnosti svih potrebnih sadržaja. Samo nekoliko kilometara od obale....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 800.000 €, 360,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova luksuzna kuća smještena je u malom mjestu Debeljak, svega 2 kilometra od mora. Izgrađena je na zemljištu površine 900 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. U prizemlju je smještena velika kuhinja s blagovaonom, iz kuhinje se izlazi na bočnu terasu na kojoj se nalazi....