- uredi debeljak što manje

  • Za upit "uredi debeljak što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DEBELJAK, 490.000 €, 150,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se lijepa vila sa okućnicom od 612 m2 , od toga je kuća 150 m2. Posebnost ove vile za odmor je privatni bazen. Ova klimatizirana kuća za odmor ima privatni ulaz i sastoji se od 1 dnevnog boravka, 2 odvojene spavaće sobe s kupaonicom i 1 odvojenom kupaonicom. Potpuno opremljena....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 44.000 € na 40.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 49.999 €
21.03.2026 - 44.000 €
11.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je mobilna/montažna kućica koja se nalazi se u mjestu Debeljak.Površina mobilne kućice iznosi 37 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Kućica je rađena na principu montažne kuće: unutrašnji zid 7.5 cm, krov 14 cm GK ploča, pod 6.75,....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća u Debeljaku. Sagrađena je prije 15.veljače 1968 godine tako da ima uporabnu dozvolu. - kuća je tlocrtnih dimenzija 11,50 m x 6,90 m kosog krovišta visine 2,90 m. sveukupne površine 74 m2 - izgrađena je na zemljištu od 1858 m2 Struja i voda su sprovedeni....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 450.000 €, 129,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se prekrasna kuća za odmor koja se nalazi u mirnom i idiličnom okruženju. Omogućuje vam da se u potpunosti opustite i uživate u odmoru. Također predstavlja odličnu investicijsku priliku. Kuća ima tri prostrane sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, bazen, veliki vrt sa roštiljem....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 265.000 €, 132,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u mirnom području naselja Debeljak, ukupne stambene površine 132m2. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, ima dvije kupaonica s wc-om, dvije spavaće sobe, dnevni boravak i odvojenu kuhinju/blagovaonicu. Na prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, kuhinja/blagovaonica,....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 210.000 €, 137,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Debeljak - Kuca za adaptaciju - 137m2 Na prodaju je obiteljska kuća u mirnom mjestu Debeljak, s uređenim dvorištem i svim potrebnim sadržajima za ugodan život. Opis kuće: Površina objekta: 137 m² Površina dvorišta: 496 m² 3 spavaće sobe (dvije sobe s izlazom na balkon) Kupaonica Kuhinja....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 295.000 €, 138,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 138 m2 izgrađena krajem 90-ih godina. Kuća se nalazi na građevinskom zemljištu s južne strane glavne ceste u Debeljaku. Teren ima ukupno 1382 m2, ograđen je, pravilnog oblika, u mirnom i atraktivnom dijelu, samo 200 metara udaljen od centra Debeljaka (škole....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s bazenom i velikom okućnicom u Debeljaku nedaleko Sukošana. Sastoji se od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 nalaze se sauna i kupaonica. U prizemlju kuće smješteni su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom, 3 spavaće sobe, ostava....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 138,89 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća s velikom okućnicom u Debeljaku kod Sukošana. Dvorište krase bazen, jacuzzi, pergola i roštilj. Kuća se sastoji od suterena i prizemlja. U suterenu površine 28,34 m2 su sauna i kupaonica. U prizemlju su hodnik, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Kuća, DEBELJAK, 410.000 €, 139,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća neto površine 139.25m2 izgrađena na zemljištu površine 699m2 u Debeljaku. Kuća se sastoji od dvije etaže: suterena i prizemlja. U suterenu površine 28.34m2 je smještena sauna. Prizemlje površine 110.91m2 sa sastoji do terase, hodnika, spremišta, kuhinje+blagovaonice+dnevnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • debeljak što manje (291)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,