- uredi debeljak što jeftinije

  • Za upit "uredi debeljak što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DEBELJAK, 1.150.000 €, 300,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.c21.hr

SUKOŠAN, DEBELJAK, LUKSUZ BEZ KOMPROMISA - VILA SA 3 STANA, BAZEN, SAUNA, KROVNA TERASA, DJEČJE IGRALIŠTE! U mirnom mjestu Debeljak iznad Sukošana smjestila se luksuzna rezidencija koja nije samo klasična nekretnina već lifestyle destinacija. Zamislite jutra i zalaske sunca na prostranoj....

 
 
 
 
-30%

Promjena cijene sa 22.340 € na 15.638 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DEBELJAK, 15.638 €, 1117,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.03.2026 - 22.340 €
25.04.2026 - 15.638 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1117 m2 u Debeljaku pokraj Zadra. Zemljište je cca 100 m dužine, te 14.5 m širine na širem dijelu a 9.5 m širine na užem dijelu. Do zemljišta vodi bijeli put koji se vodi kao opće dobro nerazvrstana cesta. Udaljenost do centra Debeljaka....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 44.000 € na 40.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DEBELJAK, 40.000 €, 37,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 49.999 €
21.03.2026 - 44.000 €
11.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je mobilna/montažna kućica koja se nalazi se u mjestu Debeljak.Površina mobilne kućice iznosi 37 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka. Kućica je rađena na principu montažne kuće: unutrašnji zid 7.5 cm, krov 14 cm GK ploča, pod 6.75,....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 43.000 €, 780,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

GORICA - prodaje se građevinsko zemljište od 780 m2! Nalazi se u mirnom dijelu naselja koje je udaljeno samo 500 m od centra mjesta Gorica, a u neposrednoj blizini se nalazi priključci za struju i vodu te asfaltni put. Zemljište je pravilnog oblika. Dimenzije zemljišta su 24 x 30....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 43.290 €, 481,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sukošan-Debeljak Građevinsko zemljište površine 481 m2, ( MOGUCNOST KUPNJE VECEG BROJA KVADRATA ILI VIŠE ČESTICA ) Prilazni put, infrastruktura, mirna lokacija. Tražena cijena ukupno: 43.290 EUR Građevinsko zemljište, Debeljak, 481 m2.

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 52.000 €, 597,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak pored Sukošana. Površina je 597 m2. Nalazi se na mirnoj lokaciji, ali u blizini centra mjesta (trgovina, škola, autobusna stanica, kafići i igrališta?) Prednost je da su tu više zemljišta na prodaju, nova ulica (još uvijek makadamska),....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 53.000 €, 573,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Debeljak, općina Sukošan površine 573 m2. Dimenzije zemljišta su 32 *18m2. Čestica se nalazi unutar izgrađenog dijela građevinskog područja naselja. Čestica se nalazi uz asfaltirani put, koji je u kontaktu s česticom širine više od 5 m što....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 57.000 €, 573,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE - SUKOŠAN - DEBELJAK - SUPER CIJENA! Prodaje se građevinsko zemljište 573 m2. Zemljište se nalazi u mirnom dijelu naselja cca 200m od centra mjesta. Teren je očišćeni, poravnani i pripremljeni za gradnju. Na terenu je par starijih maslina te odmah imate svoju....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 60.000 €, 728,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Debeljak - Građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji Prodaje se građevinsko zemljište na mirnoj lokaciji u Debeljaku. Ovo zemljište L oblika nudi idealnu kombinaciju tišine i prirodnog okruženja, pružajući vam priliku za stvaranje doma iz snova. Savršena lokacija za opuštajući životni....

 
 
 
  Zemljište, DEBELJAK, 64.620 €, 538,50 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na ulazu u Debeljak.Nalazi se neposredno uz prometnicu.Pogodno za stanovanje ili za poslovni objekt budući da je moguća i kupnja dvostruko velike čestice zemljišta od gore navedene.Za sve informacije i obilazak,stojimo vam na raspolaganju. Debeljak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • debeljak što jeftinije (291)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja