• GoHome Professional
uredi dalmacija Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi dalmacija Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi dalmacija Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi dalmacija zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.158 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, HVAR, 890.000 €, 418,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Veliki poslovni prostor na odličnoj lokaciji. Nalazi se u prvom redu do mora. Ima osiguran pristup vozilom. Prostor ima 418 m2, te je idealan za npr. fitness studio ili nešto slično. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SPLIT, Manuš, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Split 3 ? poslovni prostor 81 m² ? 245.000 € Na prodaju poslovni prostor površine 81 m² na odličnoj i frekventnoj lokaciji u Splitu 3. Prostor se trenutno koristi kao skladište, ali zbog svoje pozicije i rasporeda idealan je za različite djelatnosti poput ureda, prodajnog salona,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VODICE, 779.000 €, 194,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetnoj lokaciji u Srimi, prvi red do mora, prodaju se dva odvojena poslovna prostora u prizemlju novogradnje, isključivo kao cjelina. Nekretninu odlikuje direktan pogled na more te velike staklene stijene koje osiguravaju obilje prirodnog svjetla i atraktivan poslovni ambijent.Poslovni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi dalmacija zadnjih 14 dana'
250.000 €
250.000 €
Na upit
  Poslovni prostor, SPLIT, Lovret, 59.800 €, 15,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Split, Lokve, poslovni prostor 14.64 m2 u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. U ZK izvatku tj. vlasničkom listu se vodi kao garaža. Vlasništvo uredno. Za više informacija kontaktirati agenciju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 308.656 €, 85,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju u gradu nedaleko od Šibenika. Pogled se pruža na prekrasan park s puno zelenila, a nekoliko metara udaljeni su kafić i frizerski salon. Otvoreni prostor ima 85 m2 i ima malu prostoriju s toaletom i umivaonikom te još jednu malu ostavu. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPLIT, 350.000 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Unikatni poslovni prostor na istočnom dijelu Dioklecijanove palače. Cijeli istočni zid prostora originalni je rimski zid sa prozorima dodanim u ranom Srednjem vijeku. U prostoru se nalazi i rimski luk i okvir od prolaza izrađen od cigle. Ukupna površina iznosi 107 m2, a sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPLIT, 378.000 €, 108,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji više poslovnih prostora na atraktivnoj lokaciji u Splitu na Mejašima. Radi se o novogradnji čija se zgrada sastoji od garaže, prizemlja, 1. kata, 2. kata i nadgrađa. Poslovni prostori prodaju se u roh-bau izvedbi, što omogućuje budućem vlasniku da prostor u potpunosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SPLIT, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Poslovni prostor sa pogledom na more na top lokaciji. Nalazi se u prvom redu do mora na najpopularnijoj gradskoj plaži. Prostor ima ukupno 40 m2 i potpuno je namješten i lijepo uređen. Sastoji se od središnjeg prostora sa kuhinjom i dva sanitarna čvora. Ispred restorana nalazi se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>