• GoHome Professional
uredi crikvenica do 280000 eura - GoHome
  • uredi crikvenica do 280000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi crikvenica do 280000 eura

  • Za upit "uredi crikvenica do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, CRIKVENICA, 280.000 €, 155,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prekrasnu kamenu kuću stambene površine 155 m2 smještenu u Crikvenici. Kuća se prostire na tri etaže i visoko potkrovlje, a ima i pripadajuću okućnicu površine 150 m2. Sadrži ukupno dvije kuhinje, tri sobe, dvije kupaonice i konobu s kuhinjom i kupaonicom. Uz to,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Stan-etaža u kući na vrlo dobroj lokaciji. Mirna i slabo prometna, slijepa ulica. Stan ima zaseban ulaz. Potrebno je izvršiti određene estetske zahvate i obnoviti stolariju. Etažiranje objekta je u postupku. Par minuta šetnje do plaže i do centra grada. Svese može obaviti pješke.....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 36,00 m2 cca 7780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA HRUSTA, u ponudi imamo prekrasan apartman u modernoj novogradnji, površine 36 m2 s prostranom terasom od 96 m2, parkirnim mjestom i očaravajućim pogledom na more i Crikvenicu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće....

 
 
 
  Zemljište, CRIKVENICA, 270.000 €, 1080,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja građevinsko zemljište na izvrsnoj lokaciji u Crikvenici, od mora udaljeno 350m. Površine 1080 m2 ovo zemljište nudi mogućnost izgradnje obiteljske kuće sa bazenom ili manje stambene zgrade. Nalazi se u građevinskoj zoni, okrenuto prema jugu,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 77,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Crikvenica - renovirani stan 77 m2 na 1. katu Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, dvije spavaće sobe, kuhinje s ostavom te izlazom na manji balkon i kupaonice. Stan je u potpunosti renoviran 2021. godine. Lijepo uređen i namješten....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.crozilla.com

U strogom centru Crikvenice nudimo ovaj svijetao i prostran stan površine 82 m, idealan za život ili kao investicija za iznajmljivanje. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na balkon, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koja vodi na drugi....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 82,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je stan u samom centru površine 82m2 s dva balkona. Sastoji se od dugačkog ulaznog hodnika, prostrane spavaće sobe, dječje sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, kupaone i toaleta. Grijanje je na dva klima uređaja i grijalice na struju. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 75,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo stan u mirnom crikveničkom naselju, u slijepoj ulici na 1. katu te novogradnji izgrađenoj 2021. godine sa privatnim parkingom. Od tri spavaće sobe jedna je sa posebnom kupaonicom dvije su standardne, glavna kupaonica posjeduje tuš kabinu, predsoblje i perilicu rublja.....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 280.000 €, 62,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, prekrasan dvosobni namješteni stan u Crikvenici površine 62,79 m2 i dva parkirna mjesta. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonom, dvie spavaće sobe, kupaone i terase s panoramskim pogledom na more. Vrlo kvalitetna gradnja, podnpo grijanje u cijelom....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 280.000 €, 80,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo prostran apartman u novogradnji koji će sigurno zadovoljiti sve vaše potrebe. Ovaj apartman se sastoji od 3 spavaće sobe, od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu. Sve sobe imaju predivan pogled na more, koji će vas oduševiti svakog dana. Veliki dnevno kuhinjsko blagovaonski....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • crikvenica do 280000 eura (3401)
  • uredi crikvenica (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr