• GoHome Professional
uredi crikvenica do 260000 eura - GoHome
  • uredi crikvenica do 260000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi crikvenica do 260000 eura

  • Za upit "uredi crikvenica do 260000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan ukupne površine 61 m2 smješten na području Crikvenice. * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom - dvije spavaće sobe - kupaonice - balkona s pogledom na more. Stan se nalazi na 2. katu uredne stambene zgrade novije gradnje....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 77,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

CRIKVENICA, u ponudi je komforan stan s lođom i parkirnim mjestom. Nalazi se na prvom katu uredno održavane stambene zgrade. Površine 77,49m2, sastoji se od hodnika, degažmana, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, ostave, kupaone, toaleta i lođe. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan sa garažom u manjoj stambenoj zgradi ukupne površine 85m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, kupaone, hodnika, terase i balkona sa kojeg se pruža pogled na more. Stanu pripada okućnica unutar koje se nalaze parkirna mjesta....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 102,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo stan površine 86m2 i studio apartman površine 16m2 u centru Crikvenice. Stan se nalazi u prizemlju a sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, blagovaonice i dnevne sobe, spavaće sobe, dvije kupaonice neto korisne površine 86m2, uz pripatke spremište u prizemlju netto korisne....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 252.000 €, 56,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Remax centar nekretnina iz ponude izdvaja stan u novogradnji udaljen samo 150m od mora. Stan se nalazi na prvom katu, u manjoj stambenoj zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open-space konceptu, moderne i potpuno opremljene....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 260.000 €, 76,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo prostran apartman u novogradnji koji će sigurno zadovoljiti sve vaše potrebe. Ovaj apartman se sastoji od 3 spavaće sobe, od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu. Sve sobe imaju predivan pogled na more, koji će vas oduševiti svakog dana. Veliki dnevno kuhinjsko blagovaonski....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja 2S+DB stan smješten u Crikvenici u stambenoj zgradi, na atraktivnoj lokaciji, s pogledom na more, površine 62 m2. Stan je adaptiran prije tri godine, s pažnjom na svaki detalj. Na podu je hrastov parket, a kupaonica modernog dizajna ima walk-in tuš. Stan ima novu....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo novouređen stan na odličnoj lokaciji, samo 200m od mora i plaža, sastoji se od jedne veće sobe i prostranog dnevnog boravka, lako se može dobiti jos jedna spavaća soba ukoliko se želi!! Stanu pripada i vanjsko spremište!! Stan ima lijepu veliku terasu i dodatno spremište!!....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 52m2 na izvanrednoj lokaciji, udaljen svega 150 metara od mora. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice s modernim "walk-in" tušem i toaletom, kuhinje s blagovaonicom te otvorenog dnevnog dijela. Iz dnevnog boravka se izlazi na jedan od dva balkona,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 260.000 €, 137,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U turističkom mjestu Dramlju prodaje se stan u rohbau izvedbi, južne orijentacije sa lijepim pogledom na more. Stan ima velik balkon cijelom dužinom i bočnu terasu sa koje se ide na lijepu uređenu okućnicu. Pripada mu tri parkirna mjesta. Također postoji i dozvola za gradnju još jedne....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • crikvenica do 260000 eura (2941)
  • uredi crikvenica (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)