• GoHome Professional
uredi ZAGREB adaptiran porasla cijena - GoHome
  • uredi ZAGREB adaptiran porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi ZAGREB adaptiran porasla cijena

  • Za upit "uredi zagreb adaptiran porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 200.000 € na 212.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 64,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 200.000 €
13.03.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novoadaptirani stan od 64 m2 na odličnoj lokaciji u Maksimirskoj ulici. Stan se nalazi na suterenu zgrade. Stan se sastoji od : -open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom -dvije velike spavaće sobe -prostrane kupaonice -ostave ispred ulaza -montažne garaže....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 249.000 €
03.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvoetažni stan u potkrovlju, netto površine 72,80 m2. Ovaj atraktivan stan, nalazi se u kući, i trenutno....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ZAGREB, Medveščak, 274.000 €, 73,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 249.000 €
04.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 130.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 130.000 €, 42,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 120.000 €
02.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID:15944 Donji grad, blizina Križanićeve gimnazije i Doma HDLU (Džamija) Sladak, komforan, dvosoban stan, površine 42 m2 u suterenu zgrade koja je građena 1932.godine. Po vlasničkom listu stan je površine 41 m2. No stanu pripada i spremište površine 1m2. Stan je adaptiran....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 259.900 € na 269.900 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 269.900 €, 53,00 m2 cca 5090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 259.900 €
25.03.2026 - 269.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi u ugodnom i mirnom dijelu grada, u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan i praktičan svakodnevni život. U blizini su javni prijevoz, trgovine, škole, vrtići, parkovi te svi važni urbani sadržaji. Nekretnina predstavlja odličnu priliku za obiteljski....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 250.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.09.2025 - 0 €
18.10.2025 - 270.000 €
15.11.2025 - 240.000 €
09.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosobni stan površine 75.01 m² u mirnom i zelenom dijelu Mikulića, s prostranom terasom i dodatnim pomoćnim objektom. Stan se prema vlasničkom listu vodi kao suteren/podrum, no zbog konfiguracije terena u Mikulićima u stvarnosti ima izlaz direktno na dvorište u razini....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 249.000 € na 274.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 274.000 €, 87,34 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.09.2025 - 249.000 €
22.04.2026 - 274.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

------------------- Direktne informacije: 095 3721 999 ------------------------------- Prodaje se prostran stan u elitnom dijelu Črešnjevca ? mir, priroda i pogled na grad Na prodaju je novoadaptiran stan smješten na 2. katu kuće u mirnoj, zelenoj oazi Črešnjevca. Stvarna površina....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 665.000 € na 680.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 680.000 €, 150,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 665.000 €
07.03.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Zrinjevac, stan sa ogromnim potencijalom na top lokaciji u gradu. Nalazi u zgradi koja prolazi kompletnu statičku obnovu 3. razine, a sredstva za obnovu su u potpunosti financirana od strane Republike Hrvatske i Grada Zagreba. Stan ima 150 m2 i ogroman volumen Sastoji se od....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 320.000 €, 62,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 310.000 €
10.01.2026 - 299.000 €
04.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se adaptiran trosoban stan (2022.) u ulici Milana Rešetara, Špansko. Stan se sastoji od dnevnog boravka, jedne manje spavaće sobe, spavaće sobe s bračnim krevetom, kupaonice, ostave te balkona i lođe, isto tako stanu pripada šupa,s puno prirodnog svjetla i funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 430.000 € na 450.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 450.000 €, 124,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 430.000 €
30.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Šubićeva, četverosoban stan površine 124 m2 na 4. katu dobro održavane zgrade s liftom.Stan se sastoji od velikog i prostranog hodnika iz kojega se ide na jugo-istočnu stranu stana gdje je kuhinja s blagovaonicom te balkon. Stan ima izbu, pored je gostinjski WC. Drugi dio....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb adaptiran porasla cijena (36)
  • uredi zagreb porasla cijena (13)
  • uredi zagreb adaptiran (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,