• GoHome Professional
uredi PULA 2.kat pala cijena - GoHome
  • uredi PULA 2.kat pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi PULA 2.kat pala cijena

  • Za upit "uredi pula 2.kat pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 279.000 €
08.02.2026 - 238.000 €
24.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Moderna novogradnja na traženoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji, na ulazu u Pulu, smjestio se novi projekt koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa od šest zgrada s ukupno 24 stana. Planirani završetak gradnje je proljeće 2027. godine, uz sve potrebne dozvole....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 238.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Lokacija i uvod Na atraktivnoj lokaciji, na ulazu u Pulu, smjestio se novi projekt koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa od šest zgrada s ukupno 24 stana. U potpunosti privatni kompleks nalaziti će se u popularnom gradskom kvartu Šijana i neposrednoj blizini svih bitnih....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 520.000 € na 490.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 490.000 €, 300,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 520.000 €
13.05.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se krajnja kuća u nizu u Štinjanu, Pula, s pogledom na Nacionalni park Brijuni. Ukupna stambena površina iznosi 300 m², a nalazi se na zemljištu od 564 m². Kuća se sastoji od glavnog stana i dva apartmana, raspoređenih kroz suteren, prizemlje te prvi i drugi kat. Ukupno ima....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 408.000 € na 378.250 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 378.250 €, 113,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 408.000 €
09.05.2026 - 378.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

LUKSUZNI STAN S GARAŽOM I TERASOM Ako   tražite moderan, luksuzno opremljen stan na mirnoj i traženoj lokaciji, ovo je nekretnina koja se rijetko pojavljuje na tržištu. Smješten u mirnom dijelu Velog Vrha , ovaj vrhunski trosoban stan nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 238.000 € na 199.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 269.000 €
07.02.2026 - 238.000 €
07.03.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Moderna novogradnja na traženoj lokaciji! Na atraktivnoj lokaciji, na ulazu u Pulu, smjestio se novi projekt koji uključuje izgradnju modernog stambenog kompleksa od šest zgrada s ukupno 24 stana. Planirani završetak gradnje je proljeće 2027. godine, uz sve potrebne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 356.000 € na 350.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Monte Magno, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.01.2026 - 337.900 €
31.01.2026 - 356.000 €
07.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.crozilla.com

Na samom jugu Istre smjestila se Pula , grad koji savršeno spaja mediteranski način života, bogatu povijest i sve pogodnosti suvremenog urbanog okruženja. More, plaža, šetnice, kulturni sadržaji i razvijena infrastruktura čine Pulu jednim od najpoželjnijih gradova za....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Arena, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2024 - 130.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2024.,

www.investa.hr

Pula, prodaja renoviranog stana iznad Arene na 2. katu, površine 48 m² Prodaje se u potpunosti renoviran stan u zgradi, smješten u visokom potkrovlju, površine 48 m² reducirane površine. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Stanu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.000 € na 235.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PULA, Centar, 235.000 €, 50,34 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 250.000 €
28.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Centar Dvosoban stan se nalazi na drugom katu u samom centru Pule. Ono što ovaj stan čini posebnim je blizina svih važnijih sadržaja, kao što su trgovine, restorani, kulturne atrakcije i javni prijevoz a ovu lokaciju čini iznimno praktičnom i pogodnom za urbani način....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 416.000 € na 364.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veruda, 364.000 €, 86,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 416.000 €
28.02.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju kompletno renoviran stan, smješten na području Nove Verude. Zgrada je izgrađena 2013 god., nastanjena s samo dva stanara, te stan je renoviran 2020 god. Ovaj stan svojim budućim vlasnicima nudi sve što je potrebno za siguran i miran život. Ukupna površina stana je 86,58....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pula 2.kat pala cijena (83)
  • uredi pula 2.kat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.