- uredi POLIČNIK pala cijena

  • Za upit "uredi poličnik pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 190.000 € na 175.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 175.000 €, 1900,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.10.2025 - 190.000 €
17.04.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište površine 1.900 m2, smješteno u mirnoj i traženoj lokaciji u Murvici, svega nekoliko minuta vožnje od Zadra i mora. Osnovne karakteristike: - Pravilnog oblika, s dva pristupna puta - Neposredno uz Jadransku magistralu ? odlična prometna....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 145.000 € na 128.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 128.000 €, 3201,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 145.000 €
24.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

VISOČANE - Prodaje se građevinsko zemljište ? 3201 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Visočane, nedaleko od Zadra. Parcela se nalazi uz glavnu prometnicu, što omogućuje jednostavan pristup i dobru prometnu povezanost. Zemljište je smješteno na povišenom dijelu naselja te....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 46.000 € na 40.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 80.000 €
18.04.2026 - 46.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, SUHOVARE - Građevinsko zemljište 500 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Suhovare/Poličnik u blizini Zadra. Zemljište površine 500 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Zemljište je pravokutnog oblika, širine cca 20 m te dužine 23 m odnosno 30 m u najdužem....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 59.000 €
25.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište pravokutnog oblika u mirnom i novom dijelu naselja Poličnik, idealno za obiteljsku kuću ili investicijski projekt. Kompletna infrastruktura (struja, voda, pristupni put) već se nalazi na terenu Pristup s dvije strane ? olakšava planiranje gradnje i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 148.000 € na 139.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 139.000 €, 105,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 148.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji lijepa kamena kuća katnica u centru Poličnika ukupne stambene površine 105 m2. Mogućnost uređenja dvosobnog stana u prizemlju i jednosobnog na katu kao i studia u prizemlju kuće. U sklopu objekta je i podrum te prostrano dvorište s parkirnim mjestima. U krugu od 200 metara....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište, 815 m2, Gornji Poličnik Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Poličniku. Zemljište je površine 815 m2.</br> Oblik zemljišta je pravilan. Širina zemljišta je cca 19 m, dok je dužina zemljišta....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 65.000 € na 55.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2025 - 65.000 €
25.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno je unutar izgrađenog dijela GP naselja. Ima pravilan oblik i pristup putem asfaltirane ceste, dok se infrastruktura nalazi neposredno na samom zemljištu. Zemljište se nalazi u blizini glavne prometnice koja povezuje Autocestu A1 sa Zadrom. Svi ključni....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 148.000 € na 139.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 139.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 129.000 €
30.10.2025 - 148.000 €
12.04.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jedinstvena samostojeća kamena katnica u srcu Poličnika, idealna za ljubitelje tradicionalne dalmatinske arhitekture. Ova impresivna nekretnina smještena je na parceli od 260 m2, s ukupnom stambenom površinom od 200 m2. Kuća se ističe autentičnim kamenim zidovima, pružajući....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 130.000 €, 1000,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 150.000 €
18.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj okolici Zadra, prodaje se više građevinskih parcela s projektima vila s bazenima. Svaka parcela površine je od oko 1000m2 a moguća je kupnja u različitim fazama izgradnje. Sve su parcele ravne, prohodne, pravilnog oblika i s osiguranim pristupnim putem te dostupnom infrastrukturom.....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 70.000 € na 60.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 60.000 €, 2764,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 70.000 €
21.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Murvici, površine 2764 m2. Parcela je pravilnog oblika , posjeduje vlastiti bunar te makadamski pristupni put. Udaljenost od glavne ceste ( magistrale) 200m. Idealno za bavljenje poljoprivredom ili izgradnju objekata u skladu s važećim propisima.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • poličnik pala cijena (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more