- uredi PISAROVINA pala cijena

  • Za upit "uredi pisarovina pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 313.500 € na 299.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 299.000 €, 570,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 313.500 €
06.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju impresivna nekretnina s velikim poslovnim i investicijskim potencijalom, smještena u mirnom i zelenom okruženju mjesta Pisarovina, nadomak Zagreb. Riječ je o prostranoj kući površine 570 m, smještenoj na čak 4700 m zemljišta, koja pruža brojne mogućnosti od staračkog doma....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 23.000 € na 19.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PISAROVINA, 19.000 €, 12891,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 23.000 €
23.05.2026 - 19.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište veličine 12891m2 na području mjesta Bratina. Zemljište je održavano - obrađeno, pravokutnog oblika na dominantnoj poziciji frontom uz cestu. Mogućnost za uzgajanje raznih kultura. Vlasništvo je uredno i bez tereta. ID NEKRETNINE: 1068 Za sve informacije....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 30.000 € na 26.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PISAROVINA, 26.000 €, 2033,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.07.2025 - 30.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište uz glavnu cestu u Bratini, Općina Pisarovina, površine 2033 m2. kč br 5570, u građevinskoj zoni. Zemljište je na blagoj kosini, pravilnog oblika, na jednom dijelu graniči sa šumom. Uz cestu ima širinu cca 35m, a dužina mu je cca 65m. Stambene je namjene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 218.500 € na 210.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PISAROVINA, 210.000 €, 82,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 218.500 €
15.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Prekrasna nova montažna kuća u prirodnoj oazi ? Bratina U prodaji je šarmantna, moderno građena montažna kuća površine 82 m², smještena na velikom i sunčanom zemljištu od 1.557 m², uz sam rub šume, u mirnom mjestu Bratina (općina Pisarovina). Ova nekretnina nudi savršen....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 29.000 € na 25.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PISAROVINA, 25.000 €, 15880,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 29.000 €
23.05.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište veličine 15880m2 na području mjesta Bratina. Zemljište je održavano - obrađeno, pravokutnog oblika na dominantnoj poziciji frontom uz cestu. Mogućnost za uzgajanje raznih kultura. Vlasništvo je uredno i bez tereta. ID NEKRETNINE: 1068 Za sve informacije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pisarovina pala cijena (9)
  • uredi pisarovina (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč