• GoHome Professional
uredi MATULJI građevinska dozvola - GoHome
  • uredi MATULJI građevinska dozvola - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi MATULJI građevinska dozvola

  • Za upit "uredi matulji građevinska dozvola" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 157 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1270 m2
    • do 1590 m2
    • 1590 m2 (prosječna površina)
    • barem 1590 m2
    • 1910 m2
  •  Po cijeni
    • do 8500 eura
    • do 10000 eura (prosječna cijena)
    • do 12000 eura
    • do 106 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MATULJI, 67.500 €, 1589,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je očišćeni građevinski teren površine 1.589 m², dok stvarna površina iznosi 1.620 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u Brgudu. Provedeno je geodetsko snimanje, a zemljište je namijenjeno za poslovno-stambenu izgradnju. Građevinska dozvola je u fazi izrade, što predstavlja....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 190.000 €, 2558,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Opatija, Rukavac, građevinsko zemljište. Vlasništvo 1/1, bez tereta, izrađeni idejni projekti, dobiveni svi potrebni uvjeti za gradnju, projekti predani na ishođenje lokacijskih dozvola. Zemljište je smješteno u mirnom, zelenom okruženju u slijepoj ulici s minimalnom količinom prometa....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 180.000 €, 875,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA, BREGI- zemljište 875m2 S LOKACIJSKOM DOZVOLOM! za exluzivnu villu s bazenom i panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji lokacijska dozvola za dvojnu villu + 2 bazena. Teren je smješten....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi matulji građevinska dozvola'
550.000 €
89.000 €
260.000 €
  Zemljište, MATULJI, 212.000 €, 1166,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA, BREGI - zemljište 1166m2 S LOKACIJSKOM DOZVOLOM! za exluzivnu villu s bazenom i panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji lokacijska dozvola za dvjnu villu + 2 bazena. . Teren je smješten....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 250.000 €, 1340,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA. BREGI- zemljište 1340m2 S GRAĐEVNOM DOZVOLOM! i s panoramskim pogledom na more za obiteljsku kuću/ villu/ apartmane/ kuću za iznajmljivanje- odmor s bazenom Građevinsko zemljište ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji građevna dozvola....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 87.600 €, 809,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta površine 809 m2 u Malom Brgudu. Zemljište se nalazi uz asfaltiranu cestu i posjeduje svu potrebnu infrastrukturu. Pogodno je za izgradnju obiteljske kuće ili stambene zgrade sa šest stanova. Lokacijska dozvola izdana je 2020. godine. Poštovani....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 450.000 €, 4000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

MATULJI, JURDANI, RUPA - građevinsko zemljište 4000m2 sa započetom gradnjom za ugostiteljski objekt i odmaralište Za teren postoji građevna dozvola za poslovni ugostiteljski objekt od 400m2 (BRP) (napravljena je i temeljna ploča)- plaćeni svi doprinosi za komunalnije, vodu, struju,....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 550.000 €, 9023,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi je građevinski teren poslovne namjene, dobro prometno povezan, površine 9023 m2. Sastoji se od 3 katastarske čestice. Za najveću od 6765 m2 postoji aktivna građevinska dozvola , postoji mogućnost produžetka važenja i korištenja sve građevinske dokumentacije sa projektom za....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 390.000 € na 320.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATULJI, 320.000 €, 6750,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 390.000 €
08.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MATULJI, JURDANI, RUPA- građevinsko zemljište 6750m2 s GRAĐ. DOZVOLOM!! za halu i poslovno stambenu zgradu Za teren postoji građevna dozvola za poslovni objekt od 1200m2 (BRP) + lokacijska dozvola za poslovni stambeni obijekat od cca 500m2 (napravljena je i temeljna ploča)- plaćeni....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 500.000 € na 400.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATULJI, 400.000 €, 9000,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 500.000 €
07.03.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, JURDANI, RUPA- građevinsko zemljište 9000m2 s GRAĐ. DOZVOLOM!! za halu i poslovno stambenu zgradu Za teren postoji građevna dozvola za poslovni objekt od 1200m2 (BRP) + lokacijska dozvola za poslovni stambeni objekt od cca 500m2 (napravljena je i temeljna ploča)- plaćeni....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 190.000 €, 901,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, BREGI- zemljište 901m2 S LOKACIJSKOM DOZVOLOM! za exluzivnu villu s bazenom i panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji lokacijska dozvola za dvojnu villu + 2 bazena. Teren je smješten....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 480.000 €, 9576,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište u poslovnoj zoni Rupa. Teren je ravan, s pristupom struji i vodi (plaćeni priključci). Izdana je građevinska dozvola, a gradnja hale visine 11 m i površine 1200 m² već je prijavljena. Idealno za poslovne i industrijske aktivnosti. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 300.000 €, 3100,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, BREGI - građevinski teren 3100m2 s dvije građ. dozvole za obiteljsku kuću / villu od 2 x 260m2 BRP-a Građevinsko zemljište ukupne površine 3100m2 je udaljeno 2,2km zračne linije od mora, ima južnu orijentaciju. Za teren postoji dvije građ. dozvola za 2 objekta od 260m2 (BRP)....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 90.000 €, 585,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RUKAVAC-ZEMLJIŠTE-GRAĐEVINSKA DOZVOLA ! Prodajemo građevinsko zemljište na Rukavcu gornjem s top panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev i Gorski kotar. Nalazi se na lijepoj lokaciji, urednog prilaza, sa strujom i vodom uz sami teren. Danas kupite i odmah gradite ! Za zemljište....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 90.000 €, 580,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 209.000 €, 801,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, BREGI- zemljište 801m2 S LOKACIJSKOM DOZVOLOM! za exluzivnu villu s bazenom i panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište ima otvoreni panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji lokacijska dozvola za dvojnu villu + 2 bazena. Teren je smješten....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 595.000 €, 2300,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI- građevinsko zemljište 2300m2 S GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM!!! i s panoramskim pogledom na more Građevinsko zemljište ima panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Za teren postoji građevna dozvola za villu / obiteljsku kuću od cca 430m2 (BRP) + pomoćni objekt + bazen....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 165.000 €, 1550,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, BREGI - građevinski teren 1550m2 s građ. dozvole za obiteljsku kuću / villu od 260m2 BRP-a Građevinsko zemljište ukupne površine 1550m2 je udaljeno 2,2km zračne linije od mora, ima južnu orijentaciju. Za teren postoji građ. dozvola za objekt od 260m2 (BRP) (plaćeni doprinosi....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 150.000 €, 984,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na Rukavcu gornjem s panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Nalazi se na lijepoj lokaciji, urednog prilaza. Za zemljište je ishodovana građevinska dozvola, plaćene sve komunalije, prijavljeno gradilište, vođen građevinski dnevnik, napravljeni....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 133.120 €, 694,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

MATULJI, u ponudi imamo građevinsko zemljište površine 694m2. Pravilnog je oblika i nalazi se u okruženju obiteljskih kuća. Potrebna se infrastruktura nalazi uz zemljište te je ishodovana pravomoćna građevinska dozvola. Lokacija je mirna i idealna za obitelj s djecom kako zbog blizine....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 98.000 €, 694,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 230.000 € na 280.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, MATULJI, 280.000 €, 19613,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 230.000 €
30.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, BREŠCA, u ponudi imamo zemljište površine 19613 m2. Od navedene kvadrature, cca 4000 m2 je građevinsko zemljište stambene namjene. Na svakoj od četiri parcele moguće je graditi obiteljsku kuću odnosno kuću sa po tri stana. Za tri takva projekta postoji lokacijska dozvola....

 
 
 
  Poslovni prostor, MATULJI, 860.000 €, 568,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažna hala u Poslovnoj zoni Rupa u naravi poslovna građevina - skladište i uredski prostor, ukupne bruto površine 568 m2. Građena je u skladu s Građevinskom dozvolom te je za istu izdana Uporabna dozvola. Sastoji se od uredskih prostora koji se prostiru na dvije etaže....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 190.000 €, 2558,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište ukupne površine 2.558 m² smješteno u mjestu Rukavac, u općini Matulji, svega nekoliko minuta vožnje od Opatija. Za zemljište su ishodovane tri lokacijske dozvole sukladno idejnom projektu, pri čemu svaka dozvola predviđa izgradnju tri stambene jedinice,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 205.000 € na 175.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MATULJI, 175.000 €, 3530,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 205.000 €
20.03.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

teren na odličnoj poziciji na vrhu brežuljka nadomak šume s prekrasnim pogledom na more i okolne brežuljke. Kaskadno se spušta prema jugu. Dobivena građevinska dozvola za rekonstrukciju manje obiteljske kuće. U suterenu konoba 70 m2 na katu stan od cca 65 m2 1s+db sa terasom od 60....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Starina-prizemnica S+P građena 1940 za komletnu adaptaciju. Površina parcele 420m2. POSTOJI PROJEKAT I GRAĐEVINSKA DOZVOLA ZA OBNOVU KUĆE SA 2 STANA POVRŠINE 185M2.Voda,struja i sve komunalije plaćene.Na okućnici i gospodarski zidani objekt.Ima pogled na more. Za sve informacije nazovite....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 90.000 €, 1383,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište sa pogledom na more iznad Opatije. Samo što nije dobivena građevinska dozvola. Zemljište (1.383 m2) se nalazi uz glavnu prometnicu, odličan prilaz. Struja i voda su uz parcelu. Pravomoćna lokacijska dozvola i glavni projekt za urbanu vilu sa bazenom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr