- uredi LIGANJ

  • Za upit "uredi liganj" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, LIGANJ, 540.000 €, 123,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja penthouse 123 m2 s vlastitim (privatnim) bazenom, čak 408 m2 okućnice u vlasništvu i panoramskim pogledom na more i Kvarnerski zaljev (pogodno i za klijente koje žele kupiti kuću), u Lignju, u okolici Lovrana. Nalazi se u manjoj zgradi....

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 145.000 €, 1539,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

LOVRAN - LIGANJ, građevniski teren od 1539 m2 s prekrasnim pogledom na more. Lijepa pozicija! Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008 Udaljenost od mora: 5000 m Udaljenost od centra: 5000 m.

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 75.000 €, 829,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

LOVRAN - U centru Lignja prodaje se građevinski teren od 829 m2 sa lijepim pogledom na more. Teren je u dva nivoa. Infrastruktura uz teren. .

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 600.000 € na 700.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, LIGANJ, 700.000 €, 100,00 m2 cca 7000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.12.2025 - 600.000 €
18.04.2026 - 700.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

LOVRAN - LIGANJ, Na prodaju je veliko lijepo imanje iznad Lovrana s panoramskim pogledom na more. Lokacija je izuzetno mirna te je idealna za odmor, te svega 8 minuta vožnje udaljena od Lovrana i mora. Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008 Udaljenost od mora: 4500....

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 500.000 €, 3055,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.smart-invest.hr

LOVRAN - LIGANJ, na prodaju je građevinsko zemljište površine 3055 m2 za stambenu izgradnju. Zemljište se nalazi u građevinskom području planske oznake S te se na istom može sagraditi više objekata. Minimalna površina čestice na tom području potrebna za gradnju iznosi 600 m2. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 250.000 €, 905,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.smart-invest.hr

LOVRAN - OKOLICA, na prodaju je građevinsko zemljište površine 905 m2, na odličnoj mirnoj lokaciji! S zemljišta se pruža prekrasan pogled na more. U blizini zemljišta se nalaze priključci. Lijepa i mirna lokacija svega par minuta vožnje udaljena od mora i centra Lovrana sa svim sadržajima!....

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 145.000 €, 1539,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

LOVRAN, LIGANJ - Građevinsko zemljište s pogledom na more Lovran, naselje na istočnoj istarskoj obali, 2 km jugozapadno od Opatije, turističko i općinsko središte u Primorsko-goranskoj županiji. Nalazi se u podnožju istočnih padina Učke, duž državne ceste Rijeka ? Labin. Danas čini....

 
 
 
  Zemljište, LIGANJ, 140.000 €, 1384,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja građevinsko zemljište u Lignju, iznad Lovrana, poznatom po mirnom okruženju i predivnim pogledom na more. Teren se nalazi u tihoj ulici, okružen zelenilom i šumom, što osigurava potpunu privatnost i mir, a istovremeno je svega nekoliko....

 
 
 
  Kuća, LIGANJ, 490.000 €, 400,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom dobili smo u ponudu imanje koje sačinjavaju 6 objekta. Dvojna kuća površine 220 m2 sastoji se od prizemlja i kata sa 6 prostorija i dvije terase. Pomoćni objekt, stara kamena samostojeća kuća površine 100 m2. Garaža od 45 m2 koja se može prenamjeniti....

 
 
 
  Kuća, LIGANJ, 999.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

LOVRAN, LIGANJ - Atraktivna samostojeća kuća Nedaleko od gradića Lovran, u mjestu Liganj, prodaje se atraktivna samostojeća kuća koja se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom mjestu s kojega se pruža prekrasan pogled na cijeli Kvarner. Kuća se sastoji od dvije etaže gdje svaka sadrži....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • liganj (84)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!