- uredi KALI pala cijena

  • Za upit "uredi kali pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 171.600 €
10.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest....

 
 
 
 
-27%

Promjena cijene sa 75.000 € na 55.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 55.000 €, 420,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
22.05.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

SNIŽENA CIJENA - Građevinsko zemljište, 130 m do mora, površina 420 m2, Kali, Ugljan Na udaljenosti 130 m do mora smjestilo se građevinsko zemljište ukupne površine 420 m2. Smješteno je u okruženju nekolicine kuća i do njega vodi pristupni put. Sa zemljišta se pruža prekrasan pogled....

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 95.000 € na 75.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 75.000 €, 428,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 95.000 €
02.05.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 428m2. Teren se nalazi na izvrsnom mjestu, 100m od mora, na uzvisini, sa čistim panoramskim pogledom na more, ne postoji mogućnost zaklanjanja pogleda. Zemljište ima dva pristupna puta. Nalazi se u naseljenom dijelu mjesta Kali, okruženo....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 27.900 € na 25.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 25.000 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 32.000 €
13.03.2026 - 29.900 €
11.04.2026 - 27.900 €
26.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Hitno..Prodaje se teren sa maslinama oko 450m od mora,trenutno poljoprivredno,susjed do je na svoju parcelu stavio kućicu i tu živi..prva kuća je udaljena 100m od terena..Cijena nije fiksna,papiri uredni 1/1 .Molim vas zvati na broj 0959017773 Ante Kali teren,HITNO!.

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 210.000 € na 180.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KALI, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 210.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju kuća u Kalima ? centar mjesta, blizu mora Prodaje se kuća smještena u samom centru mjesta Kali, na izvrsnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji: trgovina, kafić, knjižnica te javni parking koji se nalazi u blizini kuće.....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 73.840 € na 62.480 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 62.480 €, 568,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 73.840 €
10.04.2026 - 62.480 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Ugljan, Kali, zemljište površine 568 m2 nalazi na izvrsnoj lokaciji u blizini glavne prometnice.U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za svakodnevni život (škola, trgovine, ugostiteljski objekti).Potrebna infraktura nalazi se u neposrednoj blizini.Zemljište se nalazi unutar....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 171.600 € na 154.440 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KALI, 154.440 €, 858,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 171.600 €
08.05.2026 - 154.440 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kali prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Kali; površina zemljišta iznosi 858m2; zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja te je s dvije strane omeđeno prometnicom; mogućnost građenja višestambene zgrade tipa C sa šest stanova; približna udaljenost od mora....

 
 
 
 
-45%

Promjena cijene sa 650.000 € na 360.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KALI, 360.000 €, 202,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 650.000 €
12.04.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je uređena samostojeća kuća u mjestu Kali na samo 80 metara od mora i centra mjesta. Kuća je izgrađena 1967. i potpuno je renovirana. Kvadratura kuće iznosi 202 m2 i sastoji se od prizemlja i prvog kata koji su međusobno povezani vanjskim stubištem. Prizemlje se sastoji....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 210.000 € na 180.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KALI, 180.000 €, 90,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.11.2025 - 210.000 €
12.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća u samom centru mjesta Kali, na otoku Ugljanu, 90 m2. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji 200 m udaljena od mora i plaže. U blizini se nalaze trgovina, kafići, restorani, pošta? Kuća je usljiva odmah. Prikljucena na gradsku vodu te ima i kišnicu. Parkiralište javno se nalazi u blizini.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kali pala cijena (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!