- uredi ERDUT

  • Za upit "uredi erdut" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ERDUT, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj ulici Erduta, svega 30 km od Osijeka i Vukovara te blizu granice sa Srbijom, smjestila se visoka prizemnica od otprilike 120 m² na zemljištu površine oko 1 237 m². Okružena vinogradima, biciklističkim rutama i svetištem Aljmaš, nekretnina je izvrsna za ruralni turizam ili....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 350.000 €, 159493,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Novo na tržištu! Poljoprivredno prvoklasno zemljište koje se nalazi u unutrašnjosti Hrvatske, na atraktivnoj lokaciji u Dalju, Osijek - okolica, Osječko-Baranjska županija. Ovo poljoprivredno zemljište prostire se na impresivnih 159.493 m² sa mladim nasadom stabala marelice, krušaka....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 369.000 € na 319.900 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ERDUT, 319.900 €, 210,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 369.000 €
13.05.2026 - 319.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU VILU SA JACUZZIJEM I SAUNOM!! ALJMAŠ!! PRVI RED DO DUNAVA!! MIRNA VIKEND ZONA!! PRIRODNO OKRUŽENJE I PANORAMSKI POGLEDI!! TVRDO I KVALITETNO ZIDANA KUĆA KOMPLETNO KVALITETNO ADAPTIRANA U RAZDOBLJU OD 2022 DO 2026 GODINE POVRŠINE 210m2+TERASA POVRŠINE....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 300.000 €, 17500,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se uređeno i funkcionalno poljoprivredno imanje koje objedinjuje veliko zemljište , aktivnu farmu s kompletnom infrastrukturom i dvije stambene kuće ? sve na jednom mjestu. Smješteno je u mirnom slavonskom kraju , daleko od gradske gužve, a opet s odličnom prometnom povezanošću....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 42.000 €, 140,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u vikend naselju Ušće (Aljmaš), prodaje se vikendica smještena u prvom redu do vode , što ovu nekretninu čini idealnom za odmor, bijeg od gradske gužve ili kao investiciju. Osnovne informacije: -Površina parcele: 140 m² -Površina....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 80.000 €, 35,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom zelenom okruženju nadomak Aljmaša, u osječkoj okolici, nalazi se moderno uređena i potpuno opremljena vikendica idealna za bijeg iz grada, vikend druženja ili kao manja investicija za najam. Stambeni dio površine 35 m² funkcionalno je organiziran i pruža sve potrebno za ugodan....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 75.000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Osijek, Bijelo Brdo (Mišino brdo) - Vikendica s vinskim podrumom, uređenom konobom i velikom okućnicomNa prodaju je lijepo održavana vikendica smještena u prirodnom i mirnom okruženju na području Mišinog brda u Bijelom Brdu svega nekoliko minuta vožnje od Osijeka.Ukupna površina objekta....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 99.999 €, 87,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ALJMAŠ!! CENTAR!! MATIJE GUPCA BR. 17!! ADAPTIRANA DVOSOBNA PRIZEMNICA POVRŠINE 60m2+ ADAPTIRAN DVORIŠNI STAN 27m2+ GARAŽA 50m2+ PODRUM 10m2!! NATKRIVENA TERASA!! PROSTRANA PARCELA NA KOJOJ SE KUĆA NALAZI IMA POVRŠINU OD 962m2!! EXTRA MIRNA STAMBENA LOKACIJA!! KOMPLETNO ADAPTIRANA....

 
 
 
  Zemljište, ERDUT, 15.000 €, 76,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na tržištu se prodaje jedinstvena vikendica koja se nalazi na izuzetno povoljnoj lokaciji u Erdutu, Osječko-Baranjska županija, točnije u Naselju Zrinskih Frankopana. Ova nekretnina, ukupne površine zemljišta od 1441 kvadratnih metara, pruža savršenu priliku za one koji sanjaju o....

 
 
 
  Kuća, ERDUT, 259.500 €, 120,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju zemljište s starom i novom kućom u Erdutu, s pogledom na Dunav i Erdutsku kulu. Stara kuća je za rušenje i dimenzija je 15 x 8 m. Nova kuća ima 120 m2, 60 m2 u prizemlju, te toliko i na 1. katu. U prizemlju je galerija , a na 1. katu dnevni boravak sa svim potrebnim instalacija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • erdut (135)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me