- uredi DONJI STUPNIK

  • Za upit "uredi donji stupnik" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DONJI STUPNIK, 329.000 €, 256,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA / PRODAJA / STUPNIK / 256 m² Na prodaju je prostrana dvojna obiteljska kuća ukupne površine 256 m², smještena na zemljištu površine 647 m² u mirnom dijelu Stupnika. Prodaje se jedna strana dvojne kuće. Nekretnina se prostire na četiri etaže te svojim rasporedom pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 217.400 €, 2174,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2024.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Oranski obrež, građevinsko zemljište površine 2174 m2.Zemljište lijepog pravilnog oblika te ima pristup asfaltnin put.Nalazi se u M1 zoni-mješovita pretežito stambena namjena.Odlična lokacija, blizina grada Zagreba, blizina važnih državnih i lokalnih prometnica ( blizina autoceste....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 560.000 €, 1230,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAMBENO POSLOVNI KOMPLEKS, ZAGREB, DONJI STUPNIK, 700m². Sastoji se od kuće površine 200m² i poslovnih prostora površine 500m². Kuća je razvedena na tri etaže. Sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka,tri spavaće sobe i dvije kupaonice. Uz kuću se nalazi poslovni kompleks....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 410.000 €, 4061,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2024.,

www.eurovilla.hr

Donji Stupnik, prodaje se atraktivno građevinsko zemljište 4000 m2 sa gospodarskom zgradom 121 m2 i građevinskom dozvolom.Odličan izbor za stambeno imanje ili poslovnu namjenu.Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini autoceste i naplatne postaje "Lučko", raznih gospodarskih....

 
 
 
 
+20%

Promjena cijene sa 282.000 € na 339.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, DONJI STUPNIK, 339.000 €, 5644,00 m2 cca 60 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 282.000 €
18.03.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja Građevinskog i Poljoprivrednog Zemljišta uz Prekrasan Potok u Stupniku Ponosno nudimo na prodaju jedinstveno zemljište koje kombinira blagodati građevinskog i poljoprivrednog područja, smješteno uz sam rub idiličnog potoka u Stupniku. Ovo zemljište od 5644 kvadratna metra....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 24.999 €, 500,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SAMOBOR, STUPNIK - Prodaja zemljišta u zoni budućeg širenja naselja U srcu mirnog kraja Donjeg Stupnika, tamo gdje se gradska dinamika polako pretvara u tišinu prirode, smjestilo se zemljište koje predstavlja idealan spoj sadašnje povučenosti i buduće vrijednosti. Riječ je o parceli....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 220.000 €, 803,00 m2 cca 270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREBAČKA, DONJI STUPNIK - Izvrsna investicija ? građevinsko zemljište s projektom i dozvolom! Na prodaju su dvije povezane građevinske parcele ukupne površine 579 m², koje dolaze s ishođenim i pravomoćnim građevinskim dozvolama za izgradnju dviju poluugrađenih stambenih zgrada.....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 407.520 €, 5094,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE INDUSTRIJSKO GOSPODARSKE NAMJENE 5.094m2, STUPNIK Prodajemo građevinsko zemljište u Stupniku, u neposrednoj blizini Gornjostupničke ceste. Zemljište je velikim dijelom u zoni koja je namijenjena za komercijalno industrijsku uporabu. Jedan dio parcele....

 
 
 
  Zemljište, DONJI STUPNIK, 366.880 €, 4586,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno na mirnoj lokaciji, savršeno za gradnju kuće ili poslovnog objekta. Zemljište se nalazi u zapadnom dijelu Zagrebačke Županije, u predgrađu Grada Zagreba. Izvrsna prednost ovog zemljišta je njegova blizina trgovinama, školi, vrtiću i autobusnoj....

 
 
 
  Kuća, DONJI STUPNIK, 990.000 €, 580,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova elegantna vila s piramidalnim krovom nalazi se na zapadom dijelu Zagreba, 7min autom od Arena Centra na potezu Lučko - Stupnik - Brezovica. Na parceli od 5 552 m2 ova arhitektonski skladna vila se lijepo uklopila u zelene površine s ukrasnim biljem, sportskim terenom i sjenicom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • donji stupnik (56)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni