- uredi ždrelac što jeftinije

  • Za upit "uredi ždrelac što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 577.800 €, 5778,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2024.,

www.indomio.hr

ŽDRELAC / OTOK PAŠMAN Zemljište se nalazi na otoku Pašmanu u mjestu Ždrelac. Kvadratura zemljišta iznosi 5.778 m². Zemljište graniči odnosno povezano je s glavnom cestom, i prostornim planom je uvršteno u građevinsko zemljište. Čestica je pravilnog oblika, udaljena od mora 200m. Više....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 19.000 €, 1673,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Površine je 1673 m2. Nalazi se nadomak građevinske zone i pristupnog puta. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju. Pašman, Ždrelac, poljoprivredno zemljište, 1673 m2.

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 35.000 €, 1774,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se paket suvlasničkih udjela na 25 čestica u k.o. Ždrelac. Ukupna površina udjela koji su predmet prodaje iznosi 1.774,45 m2. Detalji paketa: 171,12 m2 u građevinskoj zoni (udio 1/3 na većini čestica) 1.603,33 m2 poljoprivrednog zemljišta (udio 1/3 na većini čestica) Zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 45.435 €, 699,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivedno zemljište na južnoj strani otoka Pašmana u mjestu Banj, udaljeno od mora 500 metara zemljište je idealno za uzgoj eteričnog bilja i maslina. Do terena vodi javni put koji je trenutno u fazi čvrstog makadama, a i instalacije struje su u fazi izgradnje. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 49.999 €, 474,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju! Na prodaju je atraktivno zemljište, idealno za početak razvoja turističkog projekta. Lokacija zemljišta je u T2 zoni te ima osiguran pristupni put. Udaljenost od mora je svega 100 metara - savršeno za ljubitelje plaže. Vlasništvo....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 57.000 €, 2851,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište prvi red do mora na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, Veli Zaglav. Površina iznosi 2851 m2. Teren je blago kosi, u naravi borova šuma. Pristupni put je makadamski koji preko brda dolazi do mora i uz more na 20 metara udaljenosti se pristupa do parcele.....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 60.000 €, 413,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Građevinska parcela pov. 413 m2, pravilnog oblika, Ždrelac (naselje Gladuša). Nalazi se na glavnoj otočkoj prometnici i ima mogućnost priključka sve potrebne infrastrukture. S jedne strane je od mora udaljena oko 350 m, a s druge strane oko 400 m. Vlasništvo je uredno, 1/1. CIJENA....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 61.400 €, 614,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE - ŽDRELAC 614m2, NEPOSREDNA BLIZINA GRAĐEVINSKE ZONE! Prodajemo zemljište ukupne površine od 614m2 na otoku Pašmanu, u Ždrelcu. Zemljište je pravilnog oblika. Nalazi se odmah uz građevinski dio naselja, u neposrednoj blizini izgrađenih kuća. Od prve plaže....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 66.000 €, 546,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac. Nalazi se ispod glavne otočke ceste.Udaljenost od mora je 150 metara. Površina iznosi 546 m2. Infrastruktura prolazi asfaltnom cestom uz parcelu. U mjestu je trgovina i nekoliko restorana. Okruženje je nekoliko obiteljskih....

 
 
 
  Zemljište, ŽDRELAC, 67.000 €, 515,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Građevinsko zemljište pov. 515 m2, pravilnog pravokutnog oblika, mjesto Banj na otoku Pašmanu. Nalazi se na asfaltiranoj cesti, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini parcele. Parcela je zemljana, zarasla makijom, tj. sitnim raslinjem. Široka je uz cestu 15 metara,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • ždrelac što jeftinije (386)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja