- uredi štrigova što manje

  • Za upit "uredi štrigova što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠTRIGOVA, 180.000 €, 111,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Novogradnja u Štrigovi- na prodaju se dvoetažni stan. Stan se nalazi u potkrovlju, površine je 111,18 m2 s pripatkom spremišta S4 površine 6,26 m2 i parkirališnog mjesta površine 11,64 m2. ŠTRIGOVA, dragulj Gornjeg Međimurja, oaza zelenila, brežuljaka i prirodnih ljepota. Mjesto ima....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 27.000 €, 38,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom mjestu u Banfiju ponad Štrigove prodajem staru kuću veličine 38 m2 na parceli dimenzije 3400 m2. Kućica nema nikakav priključak i za potpunu je adaptaciju ili rušenje i gradnju nove nekretnine. Svi priključci su odmah u blizini. Parcela je duga cca 97 metara i široka 35m.....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 55,00 m2 cca 1460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za odmor u Banfiju, Štrigova u roh bau izvedbi na mirnom mjestu na površini zemljišta 1721m2. Kuća se sastoji od podruma i prizemlja, te ju je potrebno završiti. Sve ostale informacije na broj telefona 098242279 Kruno Tkalčec .

 
 
 
  Stan, ŠTRIGOVA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem kompletno adaptiran stan u centru Štrigove (nove instalacije stuje, plina i vode). U adaptaciji su korišteni najkvalitetniji materijali. Podno grijanje u kupaonici i kuhinji. Nova stolarija (troslojno staklo) - Marlex Hrastov parket - MOPAR - postavljanje riblja kost Klima....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je posjed od 16 000 m2 s kućom za renovaciju u mjestu Banfi. Kuća je stambene površine 60-70 m2 a sastoji se od kuhinje,kupaonice s kadom ,hodnika i dvije sobe. Ispod kuće nalazi se i podrum od 15-tak m2. Na objektu postoje priključci struje i vode. Dokumentacija i vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju vikend kuća s pogledom Banfi, Međimurje Prodaje se vikend kuća u roh bau fazi, smještena na atraktivnoj lokaciji u mjestu Banfi, Općina Štrigova, na samoj međi Hrvatske i Slovenije, poznatoj po vinogradima i miru prirode. Kuća se nalazi na parceli od 1.776 m i ima 64,67....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s prekrasnim pogledom u Banfiju. Potpuno obnovljena, opremljena i spremna za uživanje ili investiciju! U idiličnom selu Banfi kraj Štrigove, gdje se hrvatsko selo susreće s pogledom koji oduzima dah, čeka vas iznimna prilika ? kuća za odmor koja spaja udobnost, estetiku i potencijal....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

GRABROVNIK KUĆA ZA ODMOR S UHODANIM NAJMOM, VELIKOM OKUĆNICOM I POTENCIJALOM ZA WELLNESS Na jednoj od najpoželjnijih lokacija sjevera Hrvatske, u mirnom i slikovitom Grabrovniku, smjestila se ova šarmantna kuća za odmor koja pruža idealan spoj privatnosti, prirodnog okruženja i ugodnog....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 48.000 €, 90,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u Stanetincu koja je adaptirana 2025., te su u adaptaciji odrađeni svi ovi radovi: KROV: Potpuno novo krovište s novom konstrukcijom, pokrovom i žlijebovima STATIKA: Zidovi su statički ojačani IZOLACIJA: U prizemlju je izvedena kompletna hidroizolacija poda INSTALACIJE:....

 
 
 
  Kuća, ŠTRIGOVA, 80.000 €, 93,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Smještena u idiličnom Grabrovniku, u blizini Štrigove u srcu Međimurske županije, ova samostojeća kuća površine 93 m nudi izvrsnu priliku za sve koji traže projekt s potencijalom. Grabrovnik je poznat po mirnom, zelenilu okruženom okruženju, podalje od gradske vreve, a ipak uz dobru....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • štrigova što manje (135)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja