• GoHome Professional
uredi šibenik barem 80 m2 porasla cijena - GoHome
  • uredi šibenik barem 80 m2 porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi šibenik barem 80 m2 porasla cijena

  • Za upit "uredi šibenik barem 80 m2 porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+8%

Promjena cijene sa 433.500 € na 467.500 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 467.500 €, 85,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 433.500 €
10.04.2026 - 467.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji u Brodarici, samo 40 metara od plaže, prodaje se moderan dvoetažni stan koji pruža savršenu ravnotežu između funkcionalnosti i komfora. Novogradnja sa svojih 85 m², rasporedom na dvije etaže i dvostrukim ulazom ? s prednje i stražnje strane ? nudi praktičnost....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 290.000 € na 330.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 97,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 290.000 €
01.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i prostran trosoban stan u Brodarici kraj Šibenika, udaljen svega 50 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje (2020.) i idealan je za obiteljski život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan ukupne površine 85,81 m² sastoji....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 429.140 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 383.600 €
01.05.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, Brodarica, 429.140 €, 99,80 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2024 - 383.600 €
30.04.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2024.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, ŠIBENIK, 449.100 €, 99,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 398.970 €
02.05.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 180.000 € na 187.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIBENIK, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 187.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Kapriju na istoimenom otoku se prodaje kamena kuća na mirnoj lokaciji blizu mora. Kuća je prizemnica sa površinom od 80m2 na zemljištu od 436m2. Kuća je za potpunu adaptaciju. Potkrovlje nudi mogućnost uređenja od još nekoliko prostorija sa kojeg bi bilo i lijepog pogleda na more.....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 198.000 € na 225.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 215.000 €
08.03.2026 - 198.000 €
13.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno renoviran stan , na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2 , stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 439.515 € na 485.515 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 439.515 €
15.05.2026 - 485.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 472.635 € na 485.635 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 472.635 €
15.05.2026 - 485.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik barem 80 m2 porasla cijena (64)
  • uredi šibenik barem 80 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more