• GoHome Professional
uredi šibenik barem 80 m2 pala cijena - GoHome
  • uredi šibenik barem 80 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi šibenik barem 80 m2 pala cijena

  • Za upit "uredi šibenik barem 80 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 360.000 €
27.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju blizu mora na Jadriji. Stan se nalazi u kući u kojoj ima ukupno 2 stana. STAN P2 u prizemlju koji se sastoji od ulaza, prostorije: kuhinje i dnevnog boravka te prostorija: sobe i kupaonice, sve ukupne površine 35,45 m2, te velika zatvorena nadstrešnica....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje stan u prizemlju zgrade, koncipiran kao praktičan i ugodan dom za svakodnevno stanovanje ili boravak na moru. Riječ je o novom stanu istog standarda i koncepta kao prethodni oglas, s naglaskom na funkcionalan raspored i vanjski prostor koji dodatno povećava....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U samoj jezgri grada Šibenika, u kamenoj kući, na prodaju je stan od 86 m2 koji je podijeljen u dva zasebna studio apartmana koji funkcioniraju kao uhodani posao najma. Njihove ocjene na Bookingu su zavidnih 9,1 i prodaju se kompletno namješteni te sa svim što je potrebno da se najam....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2026 - 295.000 €
16.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana.Zadnja renovacijaje bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014. godine.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 345.000 €, 82,45 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.11.2025 - 360.000 €
28.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

JADRIJA ? OPUŠTAJUĆI STAN U DVOJNOJ KUĆI, SAMO 70 M OD PLAŽE! Prodaje se stan smješten u dvojnoj kući u mirnom dijelu Jadrije, idealan za odmor, život ili turistički najam. Objekt je izgrađen 2007. godine, a renoviran 2018., što jamči moderan standard, kvalitetu i dugotrajnost. Stan....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 330.000 € na 280.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 330.000 €
09.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada i jedno....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 287.000 € na 259.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 287.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv i namješten stan na Šubićevcu u stambenoj zgradi s dva lifta na 5. katu površine 80 m2. Sastoji se od hodnika, malog hodnika sa dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i malog wc-a te južnog i sjevernog balkona. U blizini je osnovne....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 275.000 € na 265.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 265.000 €, 81,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 275.000 €
08.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 81m2 na Meterizama u Šibeniku. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila, ostave, velike lođe, dva hodnika koji odvajaju spavaći dio od dnevnog dijela. Stanu pripada drvarnica u prizemlju zgrade i zajednička sušionica rublja....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 81,02 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
24.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija - na prodaju je stan u prizemlju na samo 50 metara od mora! Stan se nalazi u prizemlju kuće koja ima ukupno dva stana. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje i dnevnog boravka te sobe i kupaonice, ukupne površine 35,45 m2, uz to stanu pripada velika zatvorena nadstrešnica 47m2....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • šibenik barem 80 m2 pala cijena (276)
  • uredi šibenik barem 80 m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr