- uredi ŽDRELAC pala cijena

  • Za upit "uredi ždrelac pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 1.390.000 € na 1.200.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽDRELAC, 1.200.000 €, 272,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.09.2025 - 1.400.000 €
16.02.2026 - 1.390.000 €
27.03.2026 - 1.350.000 €
05.04.2026 - 1.390.000 €
10.05.2026 - 1.200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu novo sagradjenu Vilu na otoku Pašmanu nasuprot Zadra, u blizini Nacionalnog parka Kornati. Vila se nalazi u mjestu Ždrelac, u idiličnoj uvali, 30 metara od plaže, u blizini svih sadržaja Villa posjeduje 2 etaže, vlastito dvorište sa bazenom, privatni parking....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 450.000 € na 360.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽDRELAC, 360.000 €, 150,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 450.000 €
06.03.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Mediteranski raj u Ždrelcu Samo 90 metara od mora! Na savršenoj lokaciji u mirnom mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu, nalazi se ova šarmantna dalmatinska kuća koja odiše autentičnim mediteranskim duhom. Smještena na parceli od 750m2, ( uz kuću se nalazi zemljište - maslinik od 186m2)....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 180.000 € na 130.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 130.000 €, 505,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
10.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se građevinsko zemljište od 505 m2. . Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 20m x 25m, riješen prilazni put, struja i voda pored. U cijenu uključena građevinska dozvola za izgradnju vile katnice od 184,75 m2 podne površine - 155,50 m2 korisne površine,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 379.000 €, 1760,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 399.000 €
07.03.2026 - 389.000 €
16.05.2026 - 379.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.crozilla.com

Pašman, Banj, građevinsko zemljište, prvi red do mora, površine 1760 m2. Ima izlaz na šetnicu uz more, ali i na ulicu koja je okomita na morsku obalu tako da se lako može parcelirati u dvije pa i tri odvojene parcele s posebnim ulazima. Na svakoj parceli se može graditi zgrada s maksimalno....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 75.000 € na 69.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 69.000 €, 536,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 75.000 €
25.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se suvlasnički dio zemljišta u građevinskom obuhvatu, u mjestu Ždrelac na otoku Pašmanu. Zemljište se nalazi na izvrsnoj poziciji, unutar izgrađenog dijela građevinske zone, samim time je lako dostupna i sva relevantna komunalna infrastruktura. - Teren je blago povišen, pružajući....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 230.000 € na 198.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽDRELAC, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 230.000 €
05.05.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Ždrelac - Prodaje se kuća stambene površine 107 m² na parceli od 499 m², s prostranim vrtom od 380 m². Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dodatne sobe u dodatku s otvorenim kaminom, velikog hodnika koji služi kao dnevni boravak, kupaonice, zasebnog WC-a i natkrivene terase s roštiljem.....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 95.000 € na 84.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 95.000 €
27.02.2026 - 84.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PAŠMAN - ŽDRELAC - Prodaje se građevinsko zemljište! Zemljište je površine 619 m2, pravilnog oblika te se nalazi odmah uz glavnu prometnicu i u blizini svih potrebnih priključaka. Vlasništvo uredno 1/1. Zainteresirane kupce molimo da nas kontaktiraju putem: Telefon: +385 99 755 3336....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 175.000 € na 149.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŽDRELAC, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 175.000 €
06.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan kvadrature 77,8m2 u prekrasnom Ždrelcu. Ovaj prostrani stan smješten je na izvanrednoj lokaciji, samo 100 metara udaljen od mora i plaže. Stan se nalazi u mirnom i slikovitom okruženju Ždrelca, pružajući vam mogućnost da uživate u tišini i privatnosti dok istovremeno....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 130.000 € na 100.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 100.000 €, 650,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 398.000 €
25.12.2025 - 350.000 €
28.12.2025 - 300.000 €
14.03.2026 - 160.000 €
22.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište 150m od mora(plaža Matlovac)ukupne povrđine 650m2.dimnezije 16.5x40m Pristup je sa asfaltiranog puta. Priključci struja i voda su uz parcelu. Vlasništvo 1/1 Građevinsko zemljište 650m2, Ždrelac,150m od mora,plaža Matlovac.

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 180.000 € na 134.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, ŽDRELAC, 134.000 €, 639,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 134.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pašman - Ždrelac, prodaje se zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za samostojeću vilu katnicu od 250,15 m2 površine odnosno 192,71 m2 korisne površine, na zemljištu od 639 m2. Vila se sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje: dnevni boravak + kuhinja + blagovaona, predsoblja,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • ždrelac pala cijena (30)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.