• GoHome Professional
urbana vila do 380000 eura - GoHome
  • urbana vila do 380000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - urbana vila do 380000 eura

  • Za upit "urbana vila do 380000 eura" pronađeno 4 115 nekretnina - prosječna cijena 2.187 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 330.000 € na 336.600 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JOSIPOVAC, 336.600 €, 124,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 330.000 €
04.04.2026 - 336.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderna urbana vila u izgradnji s tri luksuzna stana u rezidencijalnom dijelu Osijeka.Ova elegantna vila smještena je u mirnom i uređenom naselju, idealnom za obiteljski život. U planu je izgradnja tri funkcionalna stana, svaki s vrhunskom opremom i visokom kvalitetom gradnje.Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 336.000 €, 99,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderni apartman u modernoj urbanoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u novom elitnom naselju pored luksuznih villa u mjestu Novalja (otok Pag). Nalazi se na prestižnoj lokaciji samo 150 m od mora i popularne plaže ?Babe?. Do centra Novalje i poznatih restorana dolazite pješice....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 336.000 €, 105,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se apartman u vili mediteranskog stila s ukupno tri stambene jedinice. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dvije terase i ulaznog prostora , a nalazi se na prvom katu. Svakom apartmanu pripada i vanjsko parking mjesto uključeno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 326.000 € na 335.780 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 335.780 €, 110,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 221.000 €
13.04.2026 - 326.000 €
13.05.2026 - 335.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaju se apartmani u novogradnji na izuzetnoj lokaciji, 80 m od mora, u mjestu Sveti Petar na Moru. Pogled na more iz svakog apartmana. Svaki apartman ima jedno parkirno mjesto i spremište u suterenskoj etaži. Završetak gradnje predviđen je za ljeto 2025. godine, a apartmani se....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Puntamika, 335.720 €, 83,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA!!! Luksuzna zgrada na odličnoj lokaciji u blizini mora!!! Stanovima na 1. i 2.katu pripadaju krovne terase s panoramskim pogledom na more!!! Zgrada ima lift!!! U samoj izgradnji koriste se vrhunski materijali. Fasada stiropor 10 cm, pregradni zidovi (cigla),svaka prostorija....

 
 
 
  Kuća, ŽUPA DUBROVAČKA, 335.500 €, 110,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA IMB NEKRETNINE D.O.O. DUBROVNIK URBANE VILE U ZELENILU PRODAJEMO STANOVE površine od 89 do 110 m2 PRODAJEMO KUĆE površine od 200 do 210 m2 ATRAKTIVNE CIJENA cca 3.000 EUR / m2 STANOVANJE | INVESTICIJA | IZNAJMLJIVANJE ? Vile u prirodi, atraktivna i poželjna lokacija....

 
 
 
  Kuća, FINIDA, 335.365 €, 65,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.09.2025.,

www.crozilla.com

Nudimo luksuzni stan na ekskluzivnoj lokaciji u blizini Umaga. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne moderne zgrade sa 4 stambene jedinice. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s otvorenom kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice i terase. Nekretnina je građena vrhunskim....

 
 
 
  Kuća, VIR, 335.198 €, 88,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, VIR - Vrhunski stan s krovnom terasom i prekrasnim pogledom! S3 U moderno dizajniranoj novogradnji, smještenoj u mirnom i atraktivnom dijelu, nalazi se luksuzni stan na katu s privatnom krovnom terasom koja pruža spektakularan panoramski pogled na more. Ova ekskluzivna nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KOŽINO, 335.000 €, 87,62 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni 3-sobni stan na prvom katu u Kožinu - Vila B stan 3 Otvorite vrata svog luksuznog novog doma u prekrasnom Kožinu, samo 1700 metara udaljenom od pješčanih plaža Jadranskog mora. Vila A predstavlja vrhunsku kvalitetu gradnje i omogućuje vam da uživate u udobnosti i stilu života....

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, 335.000 €, 90,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predivna kamena vila skrivena od pogleda, okružena bujnim zelenilom i potpunim mirom. Sve se odvija u prizemlju ? kuhinja s blagovaonicom, prostrani dnevni boravak, dvije udobne spavaće sobe i moderno uređena kupaonica. Iz dnevnog dijela izlazi se na veliku terasu s pogledom na bazen....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 335.000 €, 120,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Malo, turističko mjesto, smješteno na Sjevernom Jadranu u Kvarnerskom zaljevu u podnožju planine Učka ? Park prirode. Mjesto je udaljeno od Opatije 5 km. odnosno od Rijeke 15 km. Zbog svog povoljnog položaja tijekom godina razvio se u pravo turističko mjesto s mnogobrojnim ponudama,....

 
 
 
  Kuća, BABINEC, 335.000 €, 148,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Babinec, u mirnoj ulici malog mjesta nedaleko Varaždina i hrvatsko-slovenske granice prodaje se novoizgrađena moderna katnica površine 148 m² na parceli od 632 m² ? idealna za miran obiteljski život.Kuća je kvalitetno građena (opeka + 15 cm fasade, podna i krovna izolacija), s podnim....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, Meje, 335.000 €, 60,00 m2 cca 5580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.indomio.hr

Lijepo uređena renovirana kamena samostojeća kuća, na prodaju, smještena u pješačkoj zoni u starom dijelu grada Varoš, u tradicionalnom okruženju Nekretnina se sastoji od prizemlja i kata, u naravi dvije turističke jedinice. U prizemlju se nalazi studio apartman ukupne površine od....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 335.000 €, 170,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća izgrađena 1920-te godine. Kuća se nalazi na parceli 1627 m2 a sastoji se od prizemlja i kata, svaki kat cca 85m2 i svaki se sastoji od dvije sobe, hodnika te još dodatne dugačke sobe cca 8m x 4m. Uz kuću se nalazi stara kamena staja koja bi se dala predivno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 335.000 €, 236,00 m2 cca 1420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je skladna kuća s velikom okućnicom i lijepim pogledom. Ima tri stambene jedinice, ukupne površine 236 m2. Prizemlje ima boravak, blagovaonicu, kuhinju, konobu, ostavu te WC. U prizemlju se ispred kuće nalazi veliki stol i roštilj za obiteljska druženja te vanjski tuš.....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Voštarnica, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, NOVALJA, 335.000 €, 118,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK PAG, NOVALJA - Dvoetažni penthouse s krovnom terasom Na otoku Pagu u Novalji na samo 200 metara od mora su se smjestile tri urbane vile s po 4 stambene jedinice u svakoj. Dvosobni apartmani u prizemlju od 62 i 69 m2 posjeduju vrt, bazen i jedno parkirno mjesto, dok se dvoetažni....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Privlaka/Zadar - lux projekt 70m od mora, Penthouse G203 Na samo 70m udaljenosti od mora, u mirnoj Privlaci nedaleko Zadra, nastaje projekt pri završetku gradnje i uskoro useljiv koji podiže standard stanovanja na potpuno novu razinu. Tri sofisticirane vile Astoria, Estera i Gina....