- tkon porasla cijena

  • Za upit "tkon porasla cijena" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 865 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 840 m2
    • do 1060 m2
    • 1060 m2 (prosječna površina)
    • barem 1060 m2
    • 1270 m2
  •  Po cijeni
    • do 13000 eura
    • do 16000 eura (prosječna cijena)
    • do 19000 eura
    • do 166 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 389.000 € na 410.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TKON, 410.000 €, 135,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 285.500 €
22.04.2025 - 370.000 €
04.10.2025 - 389.000 €
05.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TKON - SAMOSTOJEĆA KUĆA S POGLEDOM NA MORE samo 80m od mora Kuća se sastoji od prizemlja i kata ukupne površine 135m2. Nalazi se u blizini plaže, dućana, pekare, kafića, tržnice, trajektne luke. U prizemlju je smješten hodnik, kupaonica, dnevni boravak s kuhinjom te natkrivenom terasom....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 116.000 € na 130.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 130.000 €, 536,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 138.000 €
13.04.2026 - 135.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
23.04.2026 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.000 €
01.05.2026 - 116.000 €
06.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u Tkonu (otok Pašman), smješteno svega cca 50 metara od mora, u mirnom i uređenom dijelu naselja. Lokacija: ? Blizina centra Tkona ? Tommy centar, trgovine i restorani na par minuta ? Trajektna luka Tkon u neposrednoj blizini ? Mirna ulica,....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 110.390 € na 141.930 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 141.930 €, 1577,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 110.390 €
24.05.2026 - 141.930 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Poljoprivredna površina, ukupne veličine 1.577 m2, smještena u Tkonu, dostupna je za prodaju. Ova zemljišna parcela nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Tkonu, pružajući potencijalnim vlasnicima mogućnost korištenja zemljišta u skladu s njegovim poljoprivrednim karakterom. Površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'tkon porasla cijena'
141.930 €
141.930 €
 
+29%

Promjena cijene sa 110.390 € na 141.930 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, TKON, 141.930 €, 1577,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 110.390 €
23.05.2026 - 141.930 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!