• GoHome Professional
stanovi zagreb za adaptaciju 3.kat - GoHome
  • stanovi zagreb za adaptaciju 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb za adaptaciju 3.kat

  • Za upit "stanovi zagreb za adaptaciju 3.kat" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.598 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Adria La Mar agencija posreduje u prodaji dvosobnog stana na Trešnjevci. Stan se nalazi na 3.katu ( od ukupno 4.) , zgrada nema lift. Zgrada je građena 1990.g. , nakon potresa je dobila zelenu naljepnicu. Stan se sastoji od: ulaznog dijela, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe,kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan na Žutom bregu u manjoj stambenoj zgradi na trećem katu. Ovaj izrazito svijetao i ugodan penthouse sastoji se od ulaznog prostora, kupaone, dvije sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom ukupne tlocrtne povtšine 46,15m2 te terase tlocrtne površine 26,80m2 koja ima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 260.000 €, 94,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan površine 94 m2 smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, u atraktivnom dijelu Donjeg Grada. Ova nekretnina idealna je za obitelji ili investitore koji traže funkcionalan raspored i odličnu lokaciju. Stan se ističe izvanrednim rasporedom prostorija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb za adaptaciju 3.kat'
650.000 €
950.000 €
199.000 €
 
-9%

Promjena cijene sa 229.990 € na 209.990 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 209.990 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 204.990 €
11.03.2026 - 219.990 €
14.03.2026 - 229.990 €
23.03.2026 - 209.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan na Maksimiru u Vrbanićevoj ulici. Stambena površina stana iznosi 56 m2 te je u cijeni stana pripadajuće spremište. Stan se sastoji od: hodnika, dvije sobe, kuhinje, kupaonice, zasebnog wc-a te ostave. Postoji mogućnost prenamjene stana u trosoban stan. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 540.000 €, 160,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Rijetkost u samom srcu Donjeg Grada - luksuzni stan od 160 m u zoni Botaničkog vrta Na prodaju je iznimno prostran, reprezentativan stan od 160 m, smješten na trećem katu prelijepe povijesne građevine u blizini Botaničkog vrta jednoj od najcjenjenijih i najmirnijih gradskih lokacija.....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 550.000 € na 448.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 448.000 €, 142,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 597.360 €
26.04.2026 - 550.000 €
03.05.2026 - 448.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani četverosobni stan površine 142 m² smješten na trećem katu stambene zgrade iz 1895. godine, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Zagrebu, Britanskom trgu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepeništem, prostranog dnevnog boravka, tri velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 260.000 €, 72,95 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Luksuzan građanski stan kod Botaničkog vrta (102 m) Tražite li spoj povijesnog šarma Zagreba i suvremenog komfora, ovaj četverosobni stan predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smješten u jednoj od najljepših zona Donjeg grada, nadomak Botaničkog vrta, stan nudi....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 370.000 € na 345.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 345.000 €, 85,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 370.000 €
17.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.eurovilla.hr

Trosoban stan za adaptaciju površine 85 m2 nalazi se na trećem katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Zgrada je izvorno izgrađena 1935. godine, dok je predmetni kat naknadno dograđen 1972. godine, a 2025. godine u potpunosti konstrukcijski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 75,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, prostrani stan za adaptaciju u Škrlčevoj ulici - Maksimir na trećem katu zgrade bez lifta s pogledom na osnovnu školu i dom zdravlja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, blagavaonice prozorom povezane s kuhinjom uz koju je ostava, dnevnog boravka, dvije prostrane....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 217.600 €, 68,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam atraktivan 2-sobni stan površine 77,21 m2 koji se nalazi na trećem katu novogradnje u Sesvetama. Ovaj moderan stan, čija je izgradnja i adaptacija planirana za 2026. godinu, odlikuje se suvremenim dizajnerskim rješenjima te posebnim naglaskom na udobnost i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 56,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 56 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 na trećem katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1960. godine, ima ukupno 4 kata i nalazi u ulici Frana Vrbanića. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 480.000 € na 448.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 448.000 €, 142,88 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 521.500 €
28.04.2026 - 480.000 €
08.05.2026 - 448.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? BRITANSKI TRG | stan 142,88 m² | ZA ADAPTACIJU U samom srcu Zagreba, na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija ? Britanskom trgu, nalazi se ovaj prostrani stan površine 142,88 m², smješten na trećem katu stambene zgrade. Za etažu postoji pravomoćna građevinska dozvola,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 218.351 €, 76,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Sesvetama, naselju Novo Brestje, na Zagrebačkoj cesti, smještena je kvalitetna stambena zgrada s osam stanova, izgrađena 2000. godine. Lokacija je izuzetno praktična, autobusna stanica nalazi se doslovno ispred zgrade, a okretište tramvaja Dubec udaljeno je svega 550 metara (jedna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 815.000 €, 194,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Prostran i svijetao stan površine 194m2 za kompletnu adaptaciju na najprestižnijoj adresi u samom centru Zagreba - Trg Nikole Zrinskoga. Stan se nalazi na 3.katu austrougarske zgrade bez lifta. Sastoji se od više velikih prostorija s visokim stropovima, velikim prozorima i rasporedom....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijetkost u samom srcu Donjeg Grada - luksuzni stan od 160 m² u zoni Botaničkog vrta Na prodaju je iznimno prostran, reprezentativan stan od 160 m², smješten na trećem katu prelijepe povijesne građevine u blizini Botaničkog vrta ? jednoj od najcjenjenijih i najmirnijih gradskih lokacija.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 619.000 € na 629.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 629.000 €, 153,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 619.000 €
15.05.2026 - 629.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Strogi centar, Masarykova, četverosoban stan 153 m2 na trećem katu bez lifta, zauzima cijelu etažu lijepo obnovljene zgrade s novom fasadom. Prikazane vizualizacije su informativnog karaktera, stan je za potpunu renovaciju i adaptaciju idealno za kupca koji traži autentičan zagrebački....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 500.000 €, 124,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, CVJETNI TRG, ILICA, 124 m2, 3-sobni Prodaje se trosoban stan površine 124 m2 na trećem katu zgrade bez lifta u neposrednoj blizini Trga bana Josipa Jelačića i Cvjetnog trga. Zgrada je izgrađena 1913. godine i ima ukupno 4 kata. Zgrada je armirano betonske....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID:15842 Zagreb, Donji grad,Erdodyjeva ulica Prostrani, adaptirani dvoiposobni stan ukupne neto površine 90 m² smješten je na 3. katu uredno održavane zgrade sagrađene 1938. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, zasebnog WC-a, ostave, djevojačke sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 180.000 €, 39,94 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova funkcionalna nekretnina smještena je u zagrebačkom naselju Dubrava, u području Studentskog Grada (Vile Velebita), koje je poznato po dobroj prometnoj povezanosti i razvijenoj infrastrukturi. Stan se nalazi na trećem katu uredne stambene zgrade ukupno pet katova, u mirnom okruženju....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 448.000 € na 400.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 400.000 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 448.000 €
15.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Mihanovićeva, četverosoban stan za adaptaciju na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1930. godine.Tlocrtno se sastoji od ulaznog hodnika, pet soba, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a i spremišta ukupne površine 112 m2.Stan je u izvornom stanju te zahtijeva kompletnu adaptaciju.Orijentiran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.000 €, 145,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, TOMISLAVAC, 145 m2, 5-sobni Prodaje se dvoetažni peterosoban stan neto korisne površine 145 m2 na 3.katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1918. godine. Prva etaža stana sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 570.000 €, 228,56 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna prilika za investitore i ljubitelje autentičnog zagrebačkog šarma. Posredujemo pri prodaji jedinstvenog stana u centru Zagreba. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, nedaleko od prekrasnog parka Trga kralja Tomislava. Površine je 230 kvadrata, za kompletnu....

 
 
 
 
-22%

Promjena cijene sa 550.000 € na 429.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Britanski Trg, 429.000 €, 135,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 597.360 €
25.04.2026 - 550.000 €
08.05.2026 - 429.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? BRITANSKI TRG | stan 135 m² | ZA ADAPTACIJU U samom srcu Zagreba, na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija ? Britanskom trgu, nalazi se ovaj prostrani stan površine 135 m², smješten na trećem katu stambene zgrade. Za etažu postoji pravomoćna građevinska dozvola, jer....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 64 m2 Prodaje se stan površine 64 m2 na trećem katu zgrade bez lifta. Zgrada je građena 1909. godine i ima ukupno tri kata. U naravi stan je jedna neuređena cjelina (prazan prostor) bez definirane raspodjele prostorija koja zahtijeva potpunu adaptaciju.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, CVJETNI TRG, ILICA, 124 m2, 3-sobni Prodaje se poslovni prostor površine 124 m2 na trećem katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1913. godine i ima ukupno 4 kata te se nalazi u neposrednoj blizini Trga bana Josipa Jelačića i Cvjetnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 474.000 €, 161,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN PRODAJA, CENTAR, GAJEVA, STAN 161m2+PARKING+2 SPREMIŠTA STAN PRODAJA, DONJI GRAD, 161 M2 Prodaje se prostran stan u samom srcu Zagreba, smješten u prestižnoj Gajevoj ulici. Ova nekretnina nudi izniman potencijal za uređenje prema vlastitim željama ili kao investicija. Stan se....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 370.000 € na 345.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 345.000 €, 81,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 400.000 €
05.02.2026 - 380.000 €
13.02.2026 - 365.000 €
18.02.2026 - 370.000 €
21.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šalata- atraktivan 4-sobni stan površine 81 m2, smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, u prestižnoj zagrebačkoj četvrti Šalata, unutar područja Gornji Grad ? Medveščak. Ovaj stan nudi izvanrednu kombinaciju mirne lokacije i blizine samog centra naselja, pružajući pritom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 56,04 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2soban stan , VRBANIĆEVA ULICA 56M2 Vrbanićeva ulica na iznimno atraktivnoj lokaciji prodaje 2 soban stan smješten na trećem katu uredne i dobro održavane stambene zgrade s ukupno četiri kata. Ova nekretnina ističe se svojom izvrsnom pozicijom, budući da se nalazi na svega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 52,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne zovu! Podajem trosoban stan od 52 m² na trećem katu(nema lift) peterokatnice na Knežiji. Zgrada je izgrađena 1970. godine, a stan je u procesu adaptacije. Zavrsetak radova 15.6.2026.(sve novo instalacije,stolarija,sanitarije ,podovi, vrata,keramika itd) Stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me