• GoHome Professional
stanovi zagreb održavan 80 m2 adaptiran - GoHome
  • stanovi zagreb održavan 80 m2 adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb održavan 80 m2 adaptiran

  • Za upit "stanovi zagreb održavan 80 m2 adaptiran" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.144 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 363.000 €, 76,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Donji Grad, Centar! Prodaje se predivan, svijetao i održavan stan površine 76,70 m² smješten u samom srcu grada, u jednoj od najtraženijih lokacija Zagreba ? Donjem Gradu. Stan se sastoji od dviju udobnih spavaćih soba, velikog i osvijetljenog dnevnog boravka, te prostrane....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 380.000 € na 370.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 370.000 €, 80,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 380.000 €
20.04.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem trosoban stan na Trgu Ivana Kukuljevića (zapadna zgrada) u Španskom, kompletno namješten sa ugradbenim ormarima, kuhinjom po mjeri, aparatima marke Bosch i Samsung, mašina i sušilica, oprema u blagavaoni, dnevnom boravku i sobama. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe (10m2....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 266.000 € na 245.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Centar, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.05.2024 - 268.000 €
30.10.2024 - 266.000 €
06.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2024.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se trosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade od 5 katova zgrade bez lifta.Stambena zgrada žute oznake.Stan se sastoji od:hodnikadnevnog boravka s kuhinjom i blagovanicomdvije spavaće sobekupaonica + wcostaveStan je uredno i redovno održavan, u potpunosti adaptiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb održavan 80 m2 adaptiran'
285.000 €
285.000 €
330.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 363.000 € na 349.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 349.000 €, 77,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 363.000 €
22.04.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je svijetao, prostran i pažljivo održavan stan površine 77m2, smješten u samom centru Zagreba, na korak od Branimir Mingle Malla - jedne od najpoželjenijih i najaktivnijih gradskih točaka.Stan se nalazi na 5. katu (zadnji kat) zgrade, što osigurava dodatni mir, privatnost....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 266.000 € na 245.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 266.000 €
07.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se trosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade od 5 katova zgrade bez lifta. Stambena zgrada žute oznake. Stan se sastoji od: hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 298.000 €, 76,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - STAN 76 m2 - ZAGREB (VRHOVEC) Prodaje se stan površine 76 m2 u Zagrebu na Črnomercu (Vrhovec). Četverosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaona i balkon. Stan je kompletno adaptiran 2021 godine (vidljivo na....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com