• GoHome Professional
stanovi zagreb kvalitetan moderan 90 m2 - GoHome
  • stanovi zagreb kvalitetan moderan 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb kvalitetan moderan 90 m2

  • Za upit "stanovi zagreb kvalitetan moderan 90 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.414 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan dvoetažni stan u Mandaličinoj ulici, smješten na četvrtom katu kvalitetne stambene zgrade bez lifta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu. Ovaj potpuno uređen i funkcionalan stan ne zahtijeva dodatna ulaganja te predstavlja idealnu priliku za ugodan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 299.635 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ZAGREB 4-SOBNI STAN VELIKO POLJE Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Veliko Polje, nudimo na prodaju moderan i funkcionalan 4-sobni stan, smješten na 3. katu kvalitetne stambene zgrade. Stan ukupne neto površine 85,61 m (bruto 128,56 m) odlikuje se izvrsnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 407.220 €, 84,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZAGREB, GRAČANI - PRILIKA! Predivan stan u luksuznoj modernoj novogradnji Gračani podsljemenski kvart s bogatom poviješću i iznimnom kvalitetom života Gračani su jedan od najpoželjnijih zagrebačkih kvartova, poznat po miru, zelenilu i izvrsnoj povezanosti s gradom. Smješteni podno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb kvalitetan moderan 90 m2'
392.500 €
308.340 €
Na upit
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 450.000 €, 87,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na traženoj lokaciji u Zagrebu u Petrovoj ulici, nalazi se moderno uređen stan ukupne površine 87 m podjeljen na dvije stambene jedinice. Smješten je u prizemlju zgrade iz 1927. godine koja ima status zaštićenog kulturnog dobra, dok je interijer stana uređen u skladu s modernim standardima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 350.000 €, 82,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

U Donjem gradu prodaje se dvsoban stan smješten u prizemlju i na prvom katu stambeno-poslovne zgrade iz 1930., koja je u cijelosti adaptirana 2024. godine. Stan ukupne površine 81,6 m² sastoji se od open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe te kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 313.285 €, 89,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ZAGREB 4-SOBNI STAN VELIKO POLJE Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Veliko Polje, nudimo na prodaju moderan i funkcionalan 4-sobni stan, smješten na 3. katu kvalitetne stambene zgrade. Stan ukupne neto površine 83,82 m (bruto 121,37 m) odlikuje se izvrsnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 86,75 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornji Bukovac, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivan trosoban stan u prizemlju moderne novogradnje čiji je početak gradnje planiran u jesen 2026. godine, dok je završetak radova i useljenje predviđeno u proljeće 2028. godine. Stan se nalazi na mirnoj i traženoj lokaciji u zagrebačkom naselju Bukovac, Maksimir,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 382.500 €, 85,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj i ugodnoj ulici smjestila se moderna urbana vila suvremenog arhitektonskog izričaja, trenutno u roh-bau fazi izgradnje, projektirana prema visokim standardima kvalitete i funkcionalnosti stanovanja. Pocetak useljenja kraj 2026.godine. Na prodaju je prostran i odlično organiziran....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 449.000 €, 84,20 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Malešnici u Zagrebu prodaje se iznimno atraktivan trosoban stan površine 84,20 m², u potpunosti novoadaptiran 2025. godine. Stan je uređen s posebnom pažnjom na detalje, u skladu sa suvremenim standardima stanovanja, te odiše elegancijom, toplinom i funkcionalnošću. Svaki kvadratni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 492.000 €, 96,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom zelenom okruženju Gračana, na prestižnoj lokaciji podno Medvednice, prodaje se sofisticiran trosoban stan u prizemlju nove urbane vile. Spoj prirode i blizine centra Zagreba čini ovu nekretninu idealnom za one koji traže kvalitetan životni prostor bez kompromisa. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 392.500 €, 84,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj luksuzan stan u Gračanima. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo moderan trosoban stan neto površine 65,72 m2. Ovaj atraktivan stan nalazi se na 1. katu nove urbane vile u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 410.000 €, 83,78 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Kajzerici smjestio se prekrasan, moderno i s puno ukusa uređen stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog života. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne zgrade iz 2019. godine, a njegova površina od....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 286.911 € na 308.340 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 308.340 €, 83,34 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 286.911 €
10.04.2026 - 308.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato. Lokacija osigurava mirno okruženje idealno za obiteljski život, uz dobru prometnu povezanost te blizinu svih važnih sadržaja (škole, vrtići, trgovine, javni prijevoz). Izvrsna prilika za miran i kvalitetan život u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 293.370 €, 83,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ZAGREB 3-SOBNI STAN VELIKO POLJE Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Veliko Polje, nudimo na prodaju moderan i funkcionalan 3-sobni stan, smješten na 3. katu kvalitetne stambene zgrade. Stan ukupne neto površine 83,82 m (bruto 121,37 m) odlikuje se izvrsnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 383.897 €, 82,47 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebačkoj gradskoj četvrti Črnomerec, predstavljamo vam moderan stambeni projekt smješten u mirnom okruženju zapadnog dijela Zagreba, u blizini terminala Črnomerec i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan obiteljski život. Lokacija i okruženje Mir i privatnost: Zgrada je okružena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 399.567 €, 82,47 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagebačkoj gradskoj četvri Črnomerec, predstavljamo vam moderan stambeni projekt smješten u mirnom okruženju zapadnog dijela Zagreba, u blizini terminala Črnomerec i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan obiteljski život. Lokacija i okruženje Mir i privatnost: Zgrada je okružena....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 83,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan dvosoban stan u prizemlju ekskluzivne novogradnje na traženoj lokaciji Kušlanova / Škrlčeva, idealan za kupce koji žele spoj urbanog života i privatnog vanjskog prostora. Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, što osigurava mir, privatnost i visoku kvalitetu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 263.600 €, 82,08 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan trosobni stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje na mirnoj i zelenoj lokaciji u Gornjem Vrapču ? idealnoj za život koji spaja tišinu, prirodu i brzu dostupnost gradske vreve. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s velikom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 393.744 €, 82,03 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i zelenoj mikrolokaciji zagrebačke četvrti Maksimir, na području Gornjeg Bukovca, prodaje se moderan trosoban stan (S4) na 2. katu manje urbane vile (zgrada B). OSNOVNE INFORMACIJE ? Unutarnja površina: 70,62 m² ? Terasa: 27,78 m² (NKP 6,95 m²) ? Vanjsko parkirno mjesto 12,50....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 378.000 €, 97,98 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju atraktivan dvoetažni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu naselja Stenjevec ? Vrapče, na lokaciji koja pruža odličnu povezanost s ostatkom grada i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se posebno ističe velikim staklenim stjenkama koje prostoru daju iznimnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 347.466 €, 82,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Kustošija, moderan trosoban stan 82,7 m2 u kvalitetnoj novogradnji s 5 stambenih jedinica, na mirnoj i zelenoj lokaciji. Stan S2 - trosoban stan u visokom prizemlju, zatvorene površine 64,30 m2 s loggiom površine 7,90 m2 i dva garažna parkirna mjesta. Ukupna obračunska kvadratura....