• GoHome Professional
stanovi zagreb kvalitetan moderan 60 m2 - GoHome
  • stanovi zagreb kvalitetan moderan 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb kvalitetan moderan 60 m2

  • Za upit "stanovi zagreb kvalitetan moderan 60 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 4.013 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 285.844 €, 62,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i zelenoj mikrolokaciji zagrebačke četvrti Maksimir prodaje se moderan trosoban stan (S03) na 1. katu manje urbane vile (zgrada B), te predstavlja idealan spoj privatnosti, suvremene arhitekture i neposredne blizine prirode. OSNOVNE INFORMACIJE ? Unutarnja površina: 52,63....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 202.205 € na 213.666 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 213.666 €, 58,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 202.205 €
12.04.2026 - 213.666 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato. Lokacija osigurava mirno okruženje idealno za obiteljski život, uz dobru prometnu povezanost te blizinu svih važnih sadržaja (škole, vrtići, trgovine, javni prijevoz). Izvrsna prilika za miran i kvalitetan život u....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 219.990 €, 58,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderno uređen stan ukupne površine 58 m smješten u novogradnji iz 2025. godine u Sesvetama, na mirnoj i dobro prometno povezanoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade s ukupno tri kata, što omogućuje jednostavan pristup i ugodno stanovanje. Sastoji se od funkcionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb kvalitetan moderan 60 m2'
216.385 €
215.943 €
256.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 234.900 € na 229.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 229.000 €, 60,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 243.900 €
13.02.2026 - 234.900 €
05.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderno uređen stan površine 60.63 m2 smješten u prizemlju kuće s ukupno tri kata u naselju Kustošija. Sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om i dodatnog odvojenog WC-a. Stan je potpuno renoviran 2025. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 197.925 €, 59,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Novi Zagreb - zapad, Sveta Klara, moderan, kvalitetan i useljiv stambeni projekt sa 6 stambenih jedinica na lijepoj mirnoj lokaciji, odmaknutoj od glavne prometnice. Projekt se sastoji od 6 jedinica, 4 trosobna stana i 2 dvosobna penthouse-a na terasom. Stanovi u prizemlju....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 202.205 € na 213.666 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 213.666 €, 57,75 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 202.205 €
10.04.2026 - 213.666 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 285.000 €, 63,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Dugava smjestio se ovaj funkcionalan i svijetao stan površine 63 m², idealan za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade, no zbog same visine položaja ostavlja dojam prvog kata, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 256.220 €, 55,70 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i zelenoj mikrolokaciji zagrebačke četvrti Maksimir prodaje se moderan trosoban stan (S2) na 1. katu manje urbane vile (zgrada B), te predstavlja idealan spoj privatnosti, suvremene arhitekture i neposredne blizine prirode. OSNOVNE INFORMACIJE ? Unutarnja površina: 46,19....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 210.272 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Vita Klara - A New Standard of Living Trosoban stan S2B na prizemlju, 65,71 m2 Kupnja direktno od investitora - kupac ne plaća agencijsku proviziju! Projekt Vita Klara smješten je u mirnoj i ugodnoj Posedarskoj ulici, u naselju Sveta Klara, na lokaciji koja nudi savršen balans privatnosti....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najugodnijih i traženijih lokacija u Zagrebu, na Svetom Duhu, nalazi se ovaj potpuno renoviran i moderno uređen dvosoban stan koji nudi savršen spoj funkcionalnosti, udobnosti i stila. Stan površine 55 m² smješten je na visokom prizemlju stambene zgrade trokatnice, te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 367.000 €, 65,66 m2 cca 5590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan četverosoban penthouse u novogradnji smješten u zagrebačkom naselju Malešnica, kvartu koji je poznat kao izuzetno ugodan i kvalitetan za život zahvaljujući dobroj prometnoj povezanosti, blizini škola, vrtića, trgovina te brojnih sadržaja potrebnih za svakodnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com