• GoHome Professional
stanovi zagreb kvalitetan 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stanovi zagreb kvalitetan 70 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb kvalitetan 70 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi zagreb kvalitetan 70 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.450 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • namješten
    • 2.kat
    • zagrebačka ulica
    • maksimirska ulica
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 280.000 €, 72,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji stana u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Kvatriću. Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi sa zajedničkim dvorištem na korištenje, što pruža dodatnu praktičnost i ugodan boravak. Stan ukupne neto površine 72,10 m2 sastoji se od: - ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 68,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

JARUN, 3-SOBAN, 71,28 m2, VANJSKO PARKIRNO MJESTO, MANSARDA BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE ZA KUPCA! 3-soban stan na mansardi s balkonom i vlastitim parkirnim mjestom smješten je na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? na Jarunu. Ovaj funkcionalan i ugodan stan pruža savršen spoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan u zgradi iz 1996.godine na atraktivnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Borovje. Ovaj prekrasan stan površine 75 m2 sastoji se od: -prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom -dvije spavaće sobe -kupaonice s WC-om -zasebnog WC-a -hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb kvalitetan 70 m2 zadnjih 14 dana'
307.427 €
260.000 €
350.000 €
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 437.726 €, 75,00 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO! SAMO U DOGMI - NOVOGRADNJA, ILICA U ponudi je projekt novogradnje smješten na izuzetno traženoj i sve rjeđe dostupnoj mikrolokaciji zapadnog dijela grada, U mirnom i uređenom dijelu Ilice, u neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovina, javnog prijevoza i svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Tuškanac, 325.000 €, 70,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 70 m2, smješten u suterenu na atraktivnoj lokaciji Gornji Grad, točnije u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Tuškanca. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji cijene život u neposrednoj blizini prirode, ali istovremeno žele biti u urbanom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

U ponudi je trosoban stan 71 m2, smješten na 6. katu poznate Super Andrije u Sigetu izgrađene 1972 godine, u mirnom dijelu Novog Zagreba. Zgrada ima tri lifta, a stan je istočne orijentacije što omogućuje puno prirodnog svjetla tijekom dana. Nekretnina je pogodna za obiteljski život....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrine, 330.000 €, 68,15 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantno uređen i potpuno funkcionalan stan u Utrinama ? uselite bez dodatnih ulaganja! Na odličnoj lokaciji u Utrine prodaje se iznimno ugodan, pažljivo uređen stan površine 68,15 m² koji spaja funkcionalnost, praktičnost i dozu moderne elegancije. Stan je osmišljen tako da maksimalno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB TREŠNJEVKA ? ELEGANTAN NAMJEŠTENI DIZAJNERSKI STAN OD 72 m² U POTPUNO OBNOVLJENOM IZDANJU U jednom od najtraženijih i najugodnijih zagrebačkih kvartova, na izvrsnoj lokaciji na Trešnjevci, smjestio se ovaj posebno dojmljiv stan koji spaja karakter starogradnje, suvremeni dizajn....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 259.000 €, 72,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA, KVATRIĆ. Prodajemo stan za adaptaciju u blizini Kvaternikovog trga. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri sobe, kuhinje, kupaone i wc-a. U stanu je potrebno napraviti kompletnu adaptaciju uključujući promijenu svih instalacija,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 67,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 67 m² nalazi se u zagrebačkom naselju Gajnice, na prvom katu kvalitetne armirano-betonske zgrade iz 1981. godine s ukupno četiri kata. Zgrada je energetski obnovljena prije tri godine, dok je sam stan kompletno renoviran 2020. godine te je kvalitetno opremljen i prodaje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi stambeni projekt novogradnje u Gospodarskoj ulici. U blizini objekta su svi sadržaji potrebni za kvalitetan život: vrtić, škole, dječja igrališta, parkovi, dom zdravlja, trgovine, ljekarne Stanovi su građeni iz najkvalitetnijih materijala dostupnih na tržištu. Kod nas je omjer....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 150.000 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam stan površine 65,50 m2 s balkonom od 5,40 m2, smješten na 4. katu stambene zgrade bez lifta, u mirnom i ugodnom dijelu Podsuseda - Vrapče. Nekretnina se nalazi u roh-bau fazi, što budućem vlasniku pruža idealnu priliku za uređenje prostora prema vlastitim željama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 254.990 €, 66,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 66 m² u zagrebačkom naselju Srednjaci, smješten u neboderima Braće Domany. Stan se nalazi na 16. katu zgrade od ukupno 21 kata, a zgrada raspolaže s čak pet liftova, što osigurava dodatnu praktičnost i udobnost stanovanja. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 293.850 €, 65,30 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu Gornje Dubrave, u modernoj urbanoj vili trenutno u roh-bau fazi izgradnje, nalazi se elegantan i funkcionalan 3-soban stan ukupne površine 65,30 m². Stan je pažljivo projektiran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost modernog života, a sastoji se od: -open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.000 €, 75,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen trosoban stan na mirnoj i zelenoj lokaciji u Mikulićima, u ulici Balde Glavića, idealan za obiteljski život ili miran svakodnevni bijeg od gradske gužve, a opet na svega nekoliko minuta vožnje od Črnomerca i centra grada. Mikulići su poznati po ugodnom rezidencijalnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 310.000 €, 65,00 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan, svijetao i funkcionalan trosoban stan površine 65 m², smješten na 1. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade s liftom, na odličnoj lokaciji u naselju Vrbani. Stan odiše toplinom i ugodnom atmosferom, a zahvaljujući južnoj orijentaciji tijekom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 375.000 €, 75,23 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

IZVRSNA LOKACIJA !!!! Pionir gradnja Prostran i arhitektonski kvalitetno projektiran 3-soban stan s loggiom ? visoko prizemlje (3m visina), jugoistočna orijentacija, u ulici Sučane Škrinjarić. Na prodaju je moderan, potpuno namješten, iznimno funkcionalan i ugodan stan ukupne stambene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno uređen i funkcionalan stan u mirnom dijelu Travnog, ukupne stambene površine 46 m², kojem pripada i velika terasa od čak 18 m², djelomično natkrivena ? idealna za jutarnju kavu, druženja ili opuštanje nakon posla. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 443.178 €, 76,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vukomerec, 310.000 €, 76,22 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan ? Kolarova ulica, Peščenica - Žitnjak - Vukomerec Površina: 76,22 m2 Kat: 17, zgrada s dva dizala Godina izgradnje: 1966. Adaptacija stana: 2020. Adaptacija zgrade: 2022. (video nadzor, uređena fasada, instalacije) Stan se sastoji od: - ulaznog prostora - kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 275.000 €, 63,42 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka, Drenovačka, prodaje se lijep dvosoban stan površine 63,42m2 Stan se sastoji od hodnika, prekrasne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice, prekrasan balkon, ispred zgrade se nalazi javni parking ali moguće je i kupiti garažu. Namještaj u stanu je stariji,....