• GoHome Professional
stanovi zagreb fakultet pala cijena - GoHome
  • stanovi zagreb fakultet pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb fakultet pala cijena

  • Za upit "stanovi zagreb fakultet pala cijena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.964 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 190.000 € na 182.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 182.000 €, 45,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 190.000 €
17.04.2026 - 182.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se namješten 2 soban stan s izlazom na terasu. Nalazi se u razizemlju zgrade sa 3 kata. Stan je kompletno adaptiran 2019.g., kada su promijenjene instalacije struje, vode i plina, uređeni podovi i zidovi. Odlično je pozicioniran,....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 365.000 € na 320.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 365.000 €
06.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0958741794 *** ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com PRILIKA: Ksaver, 78 m Transformacija u moderan 3-sobni stan s "open-space" boravkom Prodaje se prostran stan na vrhunskoj lokaciji u mirnoj, slijepoj ulici na Ksaveru. Ova nekretnina je pravi dragulj za....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 448.000 € na 400.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 400.000 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 448.000 €
15.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Mihanovićeva, četverosoban stan za adaptaciju na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1930. godine.Tlocrtno se sastoji od ulaznog hodnika, pet soba, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a i spremišta ukupne površine 112 m2.Stan je u izvornom stanju te zahtijeva kompletnu adaptaciju.Orijentiran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb fakultet pala cijena'
190.000 €
259.000 €
239.900 €
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,45 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 235.000 €
28.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U izuzetno mirnom i ugodnom dijelu Rudeša nalazi se ovaj funkcionalan i ugodan stan koji pruža savršen spoj praktičnosti i odlične lokacije. Zahvaljujući rasporedu s dvije odvojene sobe, stan je posebno pogodan za studente, ali i za manju obitelj ili par koji traže ugodan dom u dobro....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 252.990 € na 239.990 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 239.990 €, 52,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 252.990 €
18.04.2026 - 239.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se trosoban, kompletno novouređen i namješten stan na Volovčici. Stambena površina stana iznosi 52 m, uz pripadajuću ostavu od 20 m koja se nalazi odmah pored ulaza u stan. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od ukupno 5 katova. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 271.000 €
14.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 252.990 € na 239.990 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.990 €, 52,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.04.2026 - 252.990 €
18.04.2026 - 239.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban, kompletno novouređen i namješten stan na Volovčici. Stambena površina stana iznosi 52 m², uz pripadajuću ostavu od 20 m² koja se nalazi odmah pored ulaza u stan. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od ukupno 5 katova. Stan se sastoji od: dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 370.000 € na 345.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 345.000 €, 85,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.000 €
18.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija ZAGREB MAX predstavlja Vam prostran i svijetao stan na Šalati, Medveščak. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 099 87 54 555 (Ana). Pogledajte priloženu video prezentaciju i tlocrt. Stan se nalazi na 3. katu uredno održavane manje stambene zgrade od ukupno 3 kata sa....

 
 
 
 
-28%

Promjena cijene sa 688.000 € na 495.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 495.000 €, 90,00 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 688.000 €
11.03.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani stan 90 m² s garažom od 17 m² za 495.000€ smješten u mirnoj ulici sa zajedničkim dvorištem i prednjim vrtom. Orijentacija stana je istok-zapad i zahvaljujući visokim stropovima i velikim prozorima prostor je iznimno svijetao, prozračan i ugodan za život. Zbog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,75 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 252.999 € na 239.999 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Volovčica, 239.999 €, 52,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 252.999 €
15.04.2026 - 239.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno novouređen i luksuzno namješten trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Borongaja. Stan je kompletno adaptiran (instalacije voda/struja, podno grijanje) te opremljen vrhunskim materijalima i uređajima: ? Plinski kondenzacijski bojler + digitalni termostati....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 120.000 € na 109.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Martinovka, 109.000 €, 30,12 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u naselju Martinovka- Trnje, prodaje se renoviran stan ukupne površine 30,12 m², uz dodatnih 3,20 m² pripadajuće šupe. Stan je idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nalazi se svega 350 m od FER-a, u neposrednoj blizini ostalih fakulteta, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Strogi centar Zagreba, Draškovićeva ulica ? uređen dvosoban stan 54 m2 + ostava 4 m2 U ekskluzivnom zastupanju nudimo na prodaju izuzetno atraktivan dvosoban stan površine 54 m2, smješten na 2. katu uredne i održavane zgrade u samom srcu Zagreba, na jednoj od najtraženijih gradskih....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 495.000 € na 480.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 480.000 €, 135,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 495.000 €
15.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA !!!! Prodaje se prostran i svijetao stan na drugom katu stambene zgrade na Ribnjaku, u samom srcu Medveščaka. Vrlo komforan građanski stan koji se sastoji od ulaznog predsoblja, kupaonice, odvojenog WC-a, kuhinje s izbom i izlaskom na balkon (4 m²) sa dvorišne strane, prostranog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 189.000 € na 179.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 179.000 €, 45,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 189.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosoban stan 45 m² (neto 38 m²) smješten u suterenu na TOP lokaciji (Čerinina ulica) - u tramvajskoj zoni, preko puta Kušlanove gimnazije, 10 minuta pješice od Ekonomskog fakulteta, 10 minuta pješice od Kvaternikovog trga. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagavaonicom,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 365.000 € na 330.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 330.000 €, 78,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 350.000 €
15.03.2026 - 365.000 €
11.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan stan stambene površine 78 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu, u slijepoj ulici u neposrednoj blizini okretišta Mihaljevac. Stan se nalazi u mirnom, zelenom okruženju podsljemenske zone, a istovremeno je izvrsno povezan s centrom grada (tramvajska....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 360.000 € na 340.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 340.000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 360.000 €
08.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija U samom centru Zagreba, na jednoj od najprestižnijih adresa ? Gundulićeva ulica ? smjestila se ova jedinstvena nekretnina koja spaja povijesni šarm i urbani način života. Lokacija odiše kulturom i dinamikom grada, uz neposrednu blizinu Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 378.000 € na 358.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 358.000 €, 101,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 398.000 €
21.03.2026 - 378.000 €
14.04.2026 - 358.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? ILICA | PROSTRAN GRAĐANSKI STAN 101 m² Na prodaju je prostran građanski stan površine 101 m², smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? u Ilici. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj zgradi starije građanske gradnje te se odlikuje visokim stropovima, velikim prozorima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com