• GoHome Professional
stanovi zagreb do 70 m2 ekskluzivan - GoHome
  • stanovi zagreb do 70 m2 ekskluzivan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 70 m2 ekskluzivan

  • Za upit "stanovi zagreb do 70 m2 ekskluzivan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 4.270 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • kvalitetan
    • moderan
    • 1.kat
    • prizemlje
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 350.000 €, 55,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna novogradnja u Petrovoj, Maksimir, 55 m2 Predstavljamo vam vrhunsku luksuznu novogradnju u jednoj od najcjenjenijih ulica Zagreba- Petrovoj. Projekt u kojem se prestiž susreće s bezvremenskom elegancijom, a svaki detalj pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 202.800 €, 54,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u centru Zagreba, na samom Kaptolu, prodaje se prostran i svijetao trosobni stan površine 70 m². Stan je za adaptaciju, što predstavlja izvrsnu priliku za investitore, arhitekte, dizajnere interijera ili svakoga tko traži nekretninu s potencijalom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb do 70 m2 ekskluzivan'
255.000 €
255.000 €
336.850 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 266.133 €, 70,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA, 3-soban stan 70,00 m2 vrhunska gradnja, privatnost i energetska učinkovitost. - U ponudi je pažljivo projektiran trosoban stan u modernoj urbanoj vili s ukupno svega 9 stanova, smještenoj u mirnom dijelu Jankomira. Ova nekretnina predstavlja spoj suvremene....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 236.640 € na 250.560 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 250.560 €, 69,60 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 229.680 €
24.03.2026 - 236.640 €
28.04.2026 - 250.560 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivan stan 69 m² u boutique zgradi ? moderan dizajn, vrhunska oprema, mirna lokacija Oprema stanova: ? 6 stanova u zgradi ? Svi stanovi imaju spremište u podrumu zgrade (moguć pristup i preko garaže zgrade) ? Video nadzor i kontrola pristupa ? Video portafon ? Tihi lift ? Grijana....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Savica, 336.832 €, 67,44 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ponovno dostupan ekskluzivan stan u najnovijoj luksuznoj novogradnji na Savici, građeni po najmodernijim standardima. SAVAS BUILDING prestižna je novogradnja sa 12 stambenih jedinica te pruža sve što je potrebno za suvremen i udoban život. Specifikacije: ? Energetski efikasna zgrada....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 250.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Savica, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
11.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina se nalazi na Savici, kvartu gdje je sve na dohvat ruke: sunčan stan od 65 m² na 3. katu, okružen svjetlom sa tri strane ? istok, jug i zapad. Zgrada je sagrađena prije 1968., ali renovirana 1995., samo Vas čeka da je pretvorite u svoj savršeni dom. Ovo nije običan stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 246.350 €, 65,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA, 3-soban stan 65,00 m2 vrhunska gradnja, privatnost i energetska učinkovitost. - U ponudi je pažljivo projektiran trosoban stan u modernoj urbanoj vili s ukupno svega 9 stanova, smještenoj u mirnom dijelu Jankomira. Ova nekretnina predstavlja spoj suvremene....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 278.031 €, 71,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar Nekretnina izdvaja se ekskluzivan trosoban stan smješten u vrhunskoj novogradnji u mirnom dijelu Resnika ? idealan spoj privatnosti, suvremenog dizajna i ugodnog obiteljskog života. Virtualna: https://tour.giraffe360.com/66792d1ae741427fa3219d6e8eb855c8....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 396.000 €, 71,21 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan penthouse s predivnim pogledom ? Savršen spoj elegancije i udobnosti! U zelenoj oazi Donjeg Bukovca, okruženoj šumom koja pruža potpuni mir i privatnost, smješten je ekskluzivan stambeni projekt s četiri zgrade i ukupno 16 stanova različitih površina (47m² ? 120m²). Predstavljamo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, što osigurava mir, privatnost i visoku kvalitetu stanovanja. Projekt je osmišljen kao spoj suvremene arhitekture, funkcionalnosti i vrhunske opreme. Početak gradnje planiran je za ljeto 2026. godine, a završetak krajem 2027. godine.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 239.480 €, 60,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj i odlično povezanoj mikrolokaciji Gornja Dubrava, u blizini Poljanica, u ponudi je ekskluzivan penthouse stan na uvučenom katu u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 59,86m odlikuje se izvrsnim rasporedom i obiljem prirodnog svjetla, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 239.480 €, 59,86 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i odlično povezanoj mikrolokaciji Gornja Dubrava, u blizini Poljanica, u ponudi je ekskluzivan penthouse stan na uvučenom katu u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 59,86 m² odlikuje se izvrsnim rasporedom i obiljem prirodnog svjetla, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 202.800 €, 54,09 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA ? ŠKORPIKOVA, SAMO 7 STANOVA Predstavljamo vam luksuznu novogradnju smještenu u mirnoj i urbanoj zoni Škorpikove ulice ? projekt koji spaja vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i maksimalno iskorišten životni prostor. Zgrada obuhvaća svega 7 ekskluzivnih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 293.680 €, 73,42 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tellar s ponosom predstavlja: NOVOGRADNJA ? PROJEKT MLADICE Ekskluzivna pretprodaja stanova u modernom i kvalitetnom naselju na zapadnom dijelu Grada Zagreb / kvart Stenjevec. Nakon višegodišnje pripreme zemljišta i pažljivog projektiranja, s ponosom predstavljamo Projekt Mladice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 295.160 €, 73,79 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 283.000 €, 74,50 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je ekskluzivan trosoban stan u vili ukupne neto površine 75 m2. Stan je smješten u prizemlju od ukupno 3 kata (4 etaže - 4 stana), u prekrasnom dijelu Remeta - Ulica Kameniti stol. Stambeni prostor ugodan je i odlično raspoređen, a isti se sastoji od: - dnevnog boravka s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.880 €, 74,97 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan trosoban stan u prizemlju ekskluzivne novogradnje na traženoj lokaciji Kušlanova / Škrlčeva, idealan za kupce koji traže funkcionalan raspored i dodatni vanjski prostor u urbanom okruženju. Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 8 stanova, što osigurava mir, privatnost....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 110.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 120.000 €
11.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA - stan na prvom katu, 34,14 m2 Na prodaju je stan ukupne površine 34 m2, u mirnoj i traženoj Mesničkoj ulici. Stan se nalazi na prvom katu te predstavlja savršen spoj urbane lokacije i funkcionalnog raposreda. Time Stan je organiziran na dvije etaže, čime je prostor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna prodaja. - Nema agencijske provizije! Stan na traženoj lokaciji u Selskoj ulici u blizini mnoštva sadržaja idealan za stanovanje te kratkoročno ili dugoročno iznajmljivanje. U blizini se nalaze Ilica, Sveučilište Algebra Bernays, Katoličko sveučilište, stanica za tramvaj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)