• GoHome Professional
stanovi zagreb do 3900 eura/m2 100 m2 Zadnjih 7 da - GoHome
  • stanovi zagreb do 3900 eura/m2 100 m2 Zadnjih 7 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 3900 eura/m2 100 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stanovi zagreb do 3900 eura/m2 100 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 41 nekretnina - prosječna cijena 3.399 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 4000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 5.kat
    • terasa
    • prizemlje
    • ilica
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. Stan se sastoj od dvije etaže: 1.etaža: open space dnevni boravak s kuhinjom I blagovaonicom s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupaonica s wc-om, ulazni prostor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PROSTRAN GRAĐANSKI STAN U ILICI | 100 m² | TOP LOKACIJA NADOMAK TUĐMANCA U samom srcu zapadnog dijela centra Zagreba, na izuzetno traženoj lokaciji u Ilici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od Trg dr. Franje Tuđmana, smjestio se ovaj prostran i funkcionalan građanski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uhodan investicijski projekt u strogom centru Zagreb, u Vlaška ulica, u neposrednoj blizini Draškovićeve ulice, svega 10 minuta lagane šetnje do Trg bana Jelačića. S obzirom na strogi centar grada i poslovnu namjenu, cijena po m² čini ovu nekretninu izrazito konkurentnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb do 3900 eura/m2 100 m2 zadnjih 7 dana'
395.000 €
360.000 €
360.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj i povišenoj lokaciji u Podsusedu prodaje se moderan trosoban stan koji spaja ono što se u Zagrebu sve rjeđe nalazi u istom paketu: otvoren panoramski pogled, dvije prostrane terase, garažno parkirno mjesto, vanjsko parkirno mjesto i mirno okruženje bez gradske buke. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Markuševec, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Markuševec, Centar, 2S+DB, 100m2 Prodaje se komforan, svijetao stan na prvom katu manje stambene zgrade od 4 stana, u neposrednoj blizini centra Markuševca. Sastoji se od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, toaleta za goste te open space dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 349.000 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran troiposobni stan površine 101m2 sa mogućnošću parkiranja jedog ili više automobila u dvorištu. Stan se nalazi u prizemlju dvorišne zgrade u Ilici, u neposrednoj blizini Trga Franje Tuđmana, na izvrsnoj mikrolokaciji, u blizini svih sadržaja, a budući da se zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 359.990 €, 101,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan površine 101 m² smješten na visokom prizemlju zgrade od ukupno 4 kata, izgrađene 1960. godine. Stan se sastoji od: tri velike sobe, kuhinje, hodnika, kupaonice i odvojenog WC-a. Grijanje je etažno plinsko, a stan ima odvojena brojila. Parking je osiguran unutar....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Rudeš, 305.000 €, 102,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Prodaje se 5-soban stan na drugom katu od ukupno tri kata zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Rudešu. .

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 395.000 €, 102,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Namješten 4-soban stan od 102 m2 na trećem katu stambene zgrade s liftom, Vodnikova ulica. Sastoji se od predsoblja, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe s balkonima, dvije kupaonice. Visoki stropovi su spušteni i uređeni novom rasvjetom, a na podovima je bambusov....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 378.000 €, 97,98 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Daje se na prodaju atraktivan dvoetažni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu naselja Stenjevec ? Vrapče, na lokaciji koja pruža odličnu povezanost s ostatkom grada i blizinu svih važnih sadržaja. Stan se posebno ističe velikim staklenim stjenkama koje prostoru daju iznimnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 97,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan četverosoban stan površine 96,53 m² smješten je na 1. katu etažiranog stambenog objekta s ukupno četiri stana, na mirnoj i zelenoj lokaciji u zagrebačkom naselju Vrapče, u neposrednoj blizini Vrapčanske ceste i svega nekoliko minuta od Ilice. Stan odiše ugodnom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosoban stan u potkrovlju manje stambene zgrade na Trešnjevci, Sokolgradska ulica. Stan površine 103m2 prostire se preko cjele etaže, a sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka s izlazom na loggiu, tri spavaće sobe te dvije kupaonice. Orijentacija....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao četverosobni penthouse stan površine 103,24 m², smješten na 5. katu kvalitetne stambene zgrade na Trešnjevci. Stan je jedini na etaži, što osigurava dodatnu privatnost i mir. Osnovne informacije: - 103,24 m² - 4 sobe - kat (zadnji) - Godina gradnje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 420.000 €, 103,24 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji četverosobnog stana površine 103,24 m2, smještenog na na petom katu zgrade s ukupno deset stanova i jednim poslovnim prostorom, orijentirane istok -zapad. Stan se sastoji od: dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom tri spavaće sobe kupaonice kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 300.000 €, 96,53 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se četverosobni stan na 1. katu kuće sa ukupno četiri stana, izgrađene 1990.g. Sastoji se od: dva hodnika dnevnog boravka sa blagovaonom kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 330.000 €, 103,72 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u urbanoj vili izgrađenoj 2011. godine. Stan se prodaje kompletno namješten kao što je na slikama. Stan je ukupne brutto kvadrature 103,72 m2, a NKP 82,72 m2. Zgrada se nalazi u Podsusedu. Blizina vrtića i osnovne škole, svega pet minuta hoda. Stanica za vlak i autobus....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 419.000 €, 104,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prekrasan prostran stan u manjoj zgradi od sveukupno pet stanova. Kvalitetna novogradnja po izvrsnoj cijeni u Dubravi. (3800€/m2). Stan se sastoji od ulaznog prostora, koji vodi do dnevnog boravka i blagavaonice. Lijeva strana stana pametno je osmišljena kao spavaći dio....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RUDEŠ, 2 STANA, DVOETAŽNA, PO 2 SOBE, 44 m2 + 52 m2, 2 KAT, 2 PARKIRNA MJESTA Prodajemo 2 stana u kući koja ima ukupno 2 kata i 5 stanova. Ova 2 stana su 2 etažno potkrovlje na 2 katu s vlastitim parkirnim mjestom uz kuću. Stanove prodajemo kao cjelinu, a cijena, namještaj i ostalo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 259.000 €, 96,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni, nenamješten stan površine 96 m² u stambenoj zgradi u Gornjoj Dubravi. Stan se nalazi na 2. katu, koji je ujedno i posljednji kat zgrade. Raspored je 3-soban, a posebna pogodnost su čak četiri kupaonice s WC-om, što pruža dodatnu udobnost i funkcionalnost. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella Nekretnine iz ponude izdvaja prostran i svijetao stan površine cca 95 m² smješten u potkrovlju (2. kat) obiteljske kuće u mirnoj slijepoj ulici u naselju Ivanja Reka. Nekretnina pruža ugodan obiteljski život u tihom okruženju, uz odličnu povezanost i svu potrebnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 330.000 €, 105,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Trosobni, 105 m² Zamislite sebe u stanu koji se nalazi samo minutu hoda od Trga Bana Jelačića, u srcu grada. Ova nekretnina nudi vam nevjerojatnu priliku ? savršeno je smještena za poslovni prostor, najam ili stanovanje. Smješten na prvom katu zgrade, sa samo dva kata....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 368.025 €, 105,15 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, ILICA, 105 m2, PENTHOUSE. Odličan četverosobni penthouse na drugom katu novije gradnje na Ilici sa prekrasnom pogledom na cijeli grad u održavanoj zgradi. Stan ima 101.84 m2 stambene površine. Sastoji se od hodnika, spremišta, tri spavaće sobe (od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 298.000 €, 94,07 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i održavan stan ukupne površine 94 m² na 2. katu zgrade iz 2008. godine, odlična lokacija ? Trešnjevka, Selska cesta. Površina: - Stan 59 m² - 2 loggie po 5 m² - Spremište 2 m² - 2 parkirna mjesta u dvorištu (svako 11 m²) Raspored: Open space kuhinja + DB + blagovaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 329.000 €, 94,06 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA ? Penthouse, s terasom i 2 balkona. Prodaje se atraktivan stan u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Donjoj Dubravi . Stan se sastoji od: hodnika prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom kuhinje dvije spavaće sobe kupaonice i zasebnog WC-a terase 2 balkona Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 383.508 €, 106,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U sklopu novog stambenog projekta u zagrebačkom naselju Blato prodaje se stan na 1. katu ukupne NKP površine 106,53 m², od čega zatvoreni stambeni dio iznosi 91,34 m². Stan je funkcionalno i moderno organiziran te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe te open space koncepta kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 396.000 €, 106,11 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 93,04 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan od 93.04 m2 u potkrovlju stambene zgrade na Črnomercu na prekrasnoj lokaciji u mirnom dijelu grada. Kompletno namješten sa pripadajućim kućanskim aparatima. Stan se sastoji od: (1. etaža) - hodnika - kuhinje i blagovaonice - spavaće sobe - kupaonice - pomoćne....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 93,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na Črnomercu, 93m2, dvoetažni. Stan se sastoji od: - dnevnog boravka - 3 spavaće sobe - 2 kupaonice - spremište - hodnik - garaža Za više informacija zvati kontakt: Ivan Mob: 091 9414 997 Email: ivan@eurohome-nekretnine.hr Web: www.eurohome-nekretnine.hr Agencijska naknada za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 107,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

* INFORMACIJE DIREKTNO na 0911824555 * Bijenik, svijetao dvoetažni 4-sobni stan iznad Svetog Duha, smješten na 2. katu manje stambene zgrade iz 2005. godine. Stan ima 124 m² tlocrtne površine te pripadajuće spremište u podrumu. Ukupno obračunski 107 m2. Donja etaža sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 320.000 €, 107,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimno lijepoj i zelenilom okruženoj lokaciji u neposrednoj blizini parka Maksimir i šume Dotrščina, KB Dubrava i Policijske akademije (Žuti dol / Šašinovečka), prodaje se dvoetažni stan površine 100 m² + 14 m2 balkona i lođe, s vlastitim odvojenim ulazom sa zajedničkog vanjskog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 315.000 €, 107,32 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažni stan ukupne površine 107,32 m², smješten u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj, idealan za obiteljski život ili kao investicija za najam. Stan se proteže na dvije etaže i odlikuje se odličnim rasporedom: Donja etaža uključuje moderno uređenu kuhinju s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ČRNOMEREC, LUKŠIĆ, 92 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 92 m2 na 2. katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2008. godine te ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe s izlazom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 340.000 €, 92,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji !! Vlasništvo 1/1 bez tereta !! Površine 92m2 , sastoji se od : -2 sobe - dnevni boravak - kupaonica - kuhinja - wc - ostava - terasa - hodnik + Mogućnost napraviti 2 manja stana Novo napravljeno centralno grijanje na plin sa novim radijatorima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 399.000 €, 108,16 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: JELENA SMUĐ, mob: 092 5019991 *** BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** PROSTRAN OBITELJSKI STAN S VELIKIM POTENCIJALOM ? DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD Prodaje se prostran peterosobni obiteljski stan površine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 340.000 €, 91,66 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj prostrani stan površine 92 m² sastoji se od: -prostranog dnevnog boravka -kuhinje -spavaćih soba -kupaonice s WC-om --dodatnog WC-a -hodnika Stan pruža funkcionalan raspored prostorija i obilje prirodnog svjetla, što ga čini idealnim za obiteljski život ili investiciju. Lokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 250.000 €, 108,67 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan 4-soban stan ukupne površine 108 m², smješten u mirnom dijelu Svete Klare (Novi Zagreb). Stan se nalazi u kući novije gradnje (2015.) i idealan je za obitelj ili kao investicija za najam. Osnovne informacije: Stambeni prostor: 73,38 m² Terasa: 14,68....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 340.000 €, 109,53 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Zagreb, Maksimir, 3S+DB, 109m2 Prodaje se dvoetažni stan na mirnoj i traženoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, prostranog dnevnog boravka s izlazom na natkrivenu terasu, kuhinje s blagovaonicom, stepeništa, galerije, 3 spavaće sobe i kupaonice.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 40)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more