• GoHome Professional
stanovi zagreb do 3500 eura/m2 - GoHome
  • stanovi zagreb do 3500 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 3500 eura/m2

  • Za upit "stanovi zagreb do 3500 eura/m2" pronađeno 5 117 nekretnina - prosječna cijena 3.220 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • s garažom
    • 2.kat
    • vrt
    • namješten
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Stenjevec - Špansko - dvoetažni stan netto stambene površine od 106,32 m2, s dva balkona i pripadajućim spremištem od 2 m2. Nalazi se na 5. i 6. katu stambene zgrade od 6 katova. Sastoji se od dnevnog boravka s izlazom na balkon, kuhinje, toaleta i hodnika na prvoj etaži te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,32 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novijem naselju u Španskom, idealna prilika za gradski život u na mirnoj i uređenoj mikrolokaciji u prekrasnom ambijentu! Ovaj atraktivan dvoetažni stan smješten je u mirnoj ulici, pružajući savršenu kombinaciju privatnosti i pristupa svim potrebnim sadržajima. Izgrađen 2006.,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 236.965 €, 70,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S129 ? dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenom terasom 4,20 m² (2,10), loggiom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 321.562 €, 95,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.crozilla.com

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S111- četverosoban na 2. katu, zatvorene površine 80,80 m² s natkrivenim balkonom 8,37 m²(4,18) ukupno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 250.475 €, 74,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S80 - trosoban u prizemlju, zatvorene površine 55 m² s natkrivenom terasom 8,37 m² (4,18) i vrtom 48,10....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 457.500 €, 130,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gračani, na atraktivnoj lokaciji prodaje se moderan četverosoban stan na prvom katu s terasom i vrtom.Stan oznake 2 smješten na prvom katu novogradnje, ukupne površine 207,18 m2, zatvorenog stambenog prostora 95,26 m2, terasa 37,57 m2 (7,51), dvije natkrivene terase 27,24....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 230.000 €
22.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb,Gajnice,u samom centru 2.5-soban stan Ako tražite stan na lokaciji gdje je sve nadohvat ruke, ali bez gradske gužve ? upravo ste ga pronašli. U samom centru Gajnica prodaje se svijetao i izuzetno funkcionalan stan od 65 m², smješten na idealnom 5. katu uredne zgrade s liftom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 216.609 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S11 ? dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 49.10 m2 s loggiom 3,25 m2 (2,43 m2) i natkrivenom terasom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 321.425 €, 95,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S99- četverosoban na 1. katu, zatvorene površine 80,80 m² s natkrivenim balkonom 8,37 m² (4,18) ukupno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 232.000 € na 219.900 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dugave, 219.900 €, 65,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 232.000 €
08.03.2026 - 219.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb, Dugave Trosobni stan površine 65 m2 na drugom katu u zgradi s dizalom. Stan se sastoji od tri sobe, kuhinje, kupaonice, predsoblja, hodnika i degažmana. Dvostrana orijentacija. Stanu pripada spremište u podrumu. Grijanje na toplanu. Mirna lokacija. U blizini trase buduće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 226.666 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S12 ? dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 49.10 m2 s loggiom 3,25 m2 (2,43 m2), natkrivenom terasom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 230.000 €, 68,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran stan u stambenoj zgrada s četiri zasebne stambene jedinice. Zgrada je prošla potpunu adaptaciju, što znači da kupac nema dodatnih ulaganja: - potpuno nove vodovodne i elektro instalacije - nova PVC stolarija - nova keramika - namještene kupaonice u svim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 226.583 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S91- dvosoban u prizemlju, zatvorene površine 49,10 m² s natkrivenom terasom 4,20 m² (2,10), loggiom 3,25....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 195.000 € na 205.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 205.000 €, 60,62 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.09.2025 - 220.000 €
21.09.2025 - 200.000 €
24.09.2025 - 185.000 €
17.10.2025 - 195.000 €
22.04.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Medvedgradskoj ulici dvosoban komforan stan u viskom prizemlju u zgradi dvokatnici ODLIČNA LOKACIJA Zelena naljepnica Orijentacija Istok -Zapad Etaznoplinsko grijanje -fasadni bojler 2003 mijenjane instalacije Strujne, vodne Pripadajuća šupa u podrumu Visina stropa....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 448.000 € na 399.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 399.000 €, 118,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 448.000 €
17.04.2026 - 399.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

PRODAJA STANA ? DONJI GRAD (KOD ESPLANADE) ? 118 m2 Na prodaju je prostran 4,5-sobni stan površine 118 m2, smješten na 3. katu zgrade u samom centru Zagreba, u neposrednoj blizini hotela Esplanade i svih ključnih gradskih sadržaja. Raspored: - dnevni boravak - 4 spavaće sobe i jedna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 940.000 €, 278,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prostrani troetažni stan s dvorištem i parkirnim mjestom ? Gračanska cesta, Zagreb Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Gračanima prodaje se iznimno prostran stan , smješten u manjoj stambenoj jedinici, koji se proteže kroz podrum, prizemlje i prvi kat. Stan ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 470.000 €, 139,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? KUĆA U NIZU S VRTOM I GARAŽOM, ODLIČNA LOKACIJA Prodaje se moderno uređena kuća u nizu ukupne bruto površine 139,84 m² stambenog prostora, raspoređena na prizemlje i kat, uz dodatno rou-bau potkrovlje od 40 m² s velikim potencijalom za uređenje. RASPORED PROSTORIJA: Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Studentski Grad, 264.000 €, 75,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi novouređeni stan u Studentskom gradu u Dubravi. Nalazi se na prvom katu zgrade s liftom. Sastoji se od dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na balkon, dvije spavaće sobe, kuhinje s ostavom, hodnika, kupaonice i toaleta. Sve prostorije su prostrane i pune svijetla.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-438 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com