• GoHome Professional
stanovi zagreb do 320000 eura - GoHome
  • stanovi zagreb do 320000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb do 320000 eura

  • Za upit "stanovi zagreb do 320000 eura" pronađeno 7 291 nekretnina - prosječna cijena 3.786 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Gornji Bukovac, 299.000 €, 80,00 m2 cca 3740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 345.000 €
21.03.2026 - 339.000 €
29.03.2026 - 335.000 €
07.04.2026 - 329.000 €
11.04.2026 - 325.000 €
01.05.2026 - 319.000 €
02.05.2026 - 315.000 €
10.05.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu (Maksimir-Gornji Bukovac), prodaje se ovaj 3-soban stan od 80m2 smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na natkriveni balkon koji se proteže cijelom dužinom i loggiu (zimski vrt), kuhinje i blagovaonice, ostave,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 90 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan površine 90 m2, na visokom prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1990. godine te ima ukupno 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, dvije manje spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 299.000 €, 65,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan građanski stan površine 65 m² smješten u povišenom prizemlju na Kustošiji u Zagrebu. Stan odiše šarmom visokih stropova i debelih zidova, prepun je prirodnog svjetla zahvaljujući orijentaciji na istok, zapad i jug, što ga čini iznimno ugodnim za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 85 m2, 4,5-soban Prodaje se četverosoban stan površine 85 m2 u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1993. godine, ima ukupno 4 kata i nalazi se u ulici Ivane Brlić Mažuranić. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 90,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan četverosobni stan smješten u visokom prizemlju stambene zgrade u mirnom i obiteljskom dijelu naselja Malešnica, u ulici Ivane Brlić Mažuranić. Stan se ističe odličnim rasporedom prostorija te je dodatno prilagođen osobama s invaliditetom ? prošireni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Žitnjak, 299.000 €, 107,32 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 6-sobni dvoetažni stan površine 107,32 m2, u zgradi iz 1982. godine, koji je 2025. godine u potpunosti renoviran - instalacija, podovi, kupaonica i sanitarije, kuhinja (s novim aparatima), stolarija, namještaj i ostala oprema. Useljivo odmah. Prodaje se potpuno namješten.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 100,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u stambenoj zgradi izgrađenoj 2011. godine, Ulica Jela, Čulinec, ukupne površine 100,13 m². Stan se sastoji od prostranog open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonice, zasebnog wc-a te ulaznog hodnika. Iz dnevnog boravka izlazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Zagrebu, Trešnjevka Sjever, na prodaju je ovaj potpuno namješten i opremljen 3-sobni stan od 60m2, smješten na 2. katu kvalitetne i uredno održavane stambene zgrade energetskog razreda A. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, izbe, 2 spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 289.500 € na 299.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 62,66 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.01.2026 - 285.000 €
04.04.2026 - 289.500 €
28.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasnik prodaje kvalitetan prostrani 2-soban stan s velikim potencijalom. Zgradu je 1994. godine izgradila Industrogradnja i ima dizala. Nalazi se u blizini trešnjevčke tržnice i Savske ceste. Stan je smješten na četvrtom od ukupno šest katova, ima pogled prema parku koji se nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,32 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno uređen dvoetažni stan površine 107,32 m2 koji se nalazi u prizemlju i na prvom katu zgrade izgrađene 1982 godine. Stan je potpuno renoviran 2025 godine. Stan se sastoji od: Prva etaža (prizemlje) - ulazni hall, Kuhinja i prostrana blagovaona, dvije spavaće sobe i kupaona....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 99,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Voltino ? komforan 4-sobni stan u visokom prizemlju s terasom, uredom i dodatnim prostorima (ukupno cca 99 m²) - Na mirnoj lokaciji u Prilazu Pavla Vuk-Pavlovića (Voltino) prodaje se funkcionalan obiteljski stan smješten u visokom prizemlju zgrade sa samo 4 stana u ulazu. - Stan ima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan 108 m² ? potpuno renoviran, prvo useljenje, Borongaj. Stan ima čak 5 spavačih soba te je idealan za investiciju i najam studentima ili stranim radnicima! Na prodaju je dvoetažni stan površine 108 m² u mirnoj ulici u blizini kampusa Borongaj. Smješten u zgradi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,32 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 107,32 m² u neposrednoj blizini kampusa Borongaj. Stan je u potpunosti renoviran ? zamijenjene su sve instalacije, podovi, kupaonice, kuhinja i detalji interijera. Nakon renovacije stan nije bio useljen, što znači da se radi o prvom useljenju. U....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 91,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 91 m2 + TERASA 70 m2, 5-soban Prodaje se peterosoban stan, ukupne površine 91 m2 na trećem katu zgrade s liftom. Zgrada je građena 1975. godine te ima ukupno četiri kata. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, 4....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 299.000 €, 67,00 m2 cca 4460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.01.2026 - 365.000 €
21.02.2026 - 345.000 €
30.03.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijep, osvjetljen i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji u Dubravi. Stan se nalazi na trećem katu iznimno kvalitetne i odlično održavane zgrade novije gradnje s dva lifta iz 2007. godine. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 299.000 €, 107,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten na odličnoj lokaciji u Borongaju, ovaj prostrani šesterosoban stan površine 107 m² pruža sve što je potrebno za udoban obiteljski život. S potpuno renoviranim interijerom 2025. godine, stan nudi moderni dizajn i funkcionalnost, savršen za obitelj ili veći broj stanara koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 74,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, JARUN, 74 m2, 3-soban Prodaje se trosoban dvoetažni stan površine 74 m2 na petom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1987. godine te ima ukupno pet katova. Stan se sastoji od prve etaže i galerije. Prva etaža se sastoji od velikog dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 66 m2 na osmom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena je 1975. godine, ima ukupno 21. kat, a nalazi se u ulici braće Domany. Stan se sastoji od open-space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 285.000 € na 299.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 299.000 €, 84,58 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 285.000 €
05.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan penthouse s velikom terasom (22 m²) u novogradnji ? zadnji kat, potpuna privatnost i mir. Osnovne karakteristike: ? Prostrani open-space dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom ? 2 spavaće sobe (idealno za obitelj ili rad od kuće) ? Kupaonica + dodatni sadržaji za maksimalnu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 284.012 € na 298.960 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 298.960 €, 74,74 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 254.116 €
02.08.2025 - 269.064 €
13.10.2025 - 284.012 €
08.05.2026 - 298.960 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan E102 Stran 2SB+DB u prizemlju zgrade 74,74m2 sa vrtom od 34,82m2 i terasom 6,65m2 . Dvostrano orijentiran sjevero-zapad/jugoistok. Armirano betonska konstrukcija Individualne dizalice topline Elegantna PVC stolarija u crnoj boji Elektrooprema visoke kvalitete Sva ulazna vrata....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 298.890 €, 66,42 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA DURAVA, 3 SOBAN Prodaje se atraktivan stan u Dubravi, smješten u novogradnji manje stambene zgrade moderne arhitekture s ukupno dva kata. Stan se nalazi na drugom katu, a njegova površina iznosi 66,42 m². Raspored prostorija osmišljen je tako da zadovolji potrebe suvremenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 298.853 €, 80,99 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta Perjasička-Zagreb u Perjasičkoj ulici u naselju Sveta Klara. Mikro lokacija novog projekta je orijentirana prema novozagrebačkim kvartovima Trnsko, Trokut i Lanište. Arena Zagreb je udaljena 5 minuta vožnje koliko je potrebno i do zagrebačkog rotora.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-442 (od ukupno 444)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com