• GoHome Professional
stanovi zagreb adaptiran luksuzan - GoHome
  • stanovi zagreb adaptiran luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb adaptiran luksuzan

  • Za upit "stanovi zagreb adaptiran luksuzan" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.229 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 899.990 €, 205,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zagreba. Stan se nalazi u strogom centru, na Zagrebačkom Medveščaku. Ukupna obračunata površina stana iznosi 205m2. Stan ima zatvorenu površinu od 190,5m2. Također, pripadajući djelovi stana su vrt (47m2) i dvije terase (19,8m2 i 11,42m2). Stan je četveroetažan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 750.000 €, 242,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U strogom centru grada Zagreba, na izuzetno atraktivnoj i prestižnoj lokaciji nalazi se ovaj kompletno uređen i dizajnerski uređen stan u stambenoj zgradi na 1 katu. Stan je kompletno renoviran i namješten 2019.godine. Za luksuzno uređenje zadužen je poznati arhitekt Ante Vrban. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 1.200.000 €, 200,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni penthouse 200 m² ? prvi red uz jezero Jarun, Vrbani, Zagreb Na prodaju ekskluzivan i moderno uređen penthouse ukupne površine 200 m², smješten u prvom redu do jezera Jarun, u jednom od najpoželjnijih zagrebačkih kvartova ? Vrbani. Nekretnina nudi vrhunski spoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb adaptiran luksuzan'
1.280.000 €
975.000 €
1.200.000 €
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 390.000 €, 102,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Luksuzan građanski stan kod Botaničkog vrta (102 m) Tražite li spoj povijesnog šarma Zagreba i suvremenog komfora, ovaj četverosobni stan predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smješten u jednoj od najljepših zona Donjeg grada, nadomak Botaničkog vrta, stan nudi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 645.000 €, 170,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, Gajeva ulica, prekrasno uređen četverosoban stan površine 157m2 na 1 katu. Pripada mu ostava u podrumu cca 7m2 i parkirno garažno mjesto. Ukupno obračunski cca. 170m2.U potpunosti adaptiran 2013 god, zgrada nije stradala u potresu (zelena naljepnica).Etažno plinsko grijanje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 495.000 €, 115,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Britanac, prekrasan novoadaptiran 4-sobni stan u Buconjićevoj ulici, 100 m do Britanca, sa pripadajućim vrtom 100 m2. Stan je prošle godine potpuno novoadaptiran, funkcionalan, topao, pun svjetla, mir i tišina u samoj gradskoj jezgri. Jednom rječju NEVJEROJATNA nekretnina. Ulazni....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 1.150.000 € na 1.300.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 1.300.000 €, 280,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 1.150.000 €
07.03.2026 - 1.300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Izuzetno lijepo uređen i luksuzan prostor nalazi se na drugom katu starogradnje u samom srcu Donjeg grada. Potpuno je adaptiran i zauzima cijelu etažu, s orijentacijom pretežno prema zapadu, što osigurava obilje prirodne svjetlosti i pogled na park Lenucijeve potkove. Ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 760.000 €, 312,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzan dvoetažni stan podno Sljemena točnije u Šestinama, nudi spektakularan panoramski pogled na grad i Sljeme. Ova impozantna nekretnina površine 312 m2, sastoji se od dvije etaže: Prizemlje : open space dnevni boravak s kuhinjom i blagavaovicom, tri sobe od kojih je jedna teretana,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 458.500 €, 131,60 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Zvonimirova, višesoban stan na prvom katu vrlo kvalitetne zgrade. Stan se može koristiti i kao ured i temeljito je adaptiran prije nekoliko godina. Etažno plinsko grijanje, protuprovalna vrata, ugradbena rasvjeta, klima, vanjska PVC stolarija itd. Idealan kao stambeni ili....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, Na upit, 129,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan, novoadaptiran četverosoban stan na vrhunskoj lokaciji u najužem centru Zagreba, Masarykova ulica, pored HNK. Stan je svijetao i prostran, funkcionalnog tlocrta i sastoji se od ulaznog halla u kojem se nalaze ugradbeni ormari, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Tomislavov trg, luksuzno uređen dvoetažan peterosoban stan NKP 190m2. Nalazi se na 2. i 3. katu (potkrovlju). Zgrada sagrađena 1897 god. Stan je kompletno adaptiran i useljen 2016 god. Betonska deka, nova vanjska stolarija drvo sa troslojnim staklom, Velux krovni prozori, protuprovalna....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!