• GoHome Professional
stanovi zagreb adaptiran balkon pala cijena - GoHome
  • stanovi zagreb adaptiran balkon pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb adaptiran balkon pala cijena

  • Za upit "stanovi zagreb adaptiran balkon pala cijena" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.219 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 529.000 € na 499.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 499.000 €, 114,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 529.000 €
22.03.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, Stan, Zagreb, Medveščak, 110m2, 4s. Kompletno adaptiran stan Sastoji se od "open space" kuhinje s dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, wc-a, balkona i lođe. Stanu također pripada spremište od 15m2. Odlična lokacija, rijetkost na tržištu. Detalji na upit. .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 334.000 € na 294.525 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 294.525 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 334.000 €
03.05.2026 - 294.525 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno adaptiran, djelomično namješten stan na drugom katu zgrade (betonske gradnje ) koja gleda na park. Stan je površine 65,45 m2 i sastoji se od: ? dvije velike prostorije, u jednoj je napravljena garderoba ? hodnika s ugradbenim ormarima za kapute i cipele ? kuhinje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 229.000 €
04.04.2026 - 259.000 €
25.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb adaptiran balkon pala cijena'
375.000 €
499.000 €
465.000 €
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 62,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 256.000 €
18.04.2026 - 240.000 €
25.04.2026 - 255.000 €
14.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Resident Nekretnine predstavlja Vam ovaj funkcionalan stan na Trešnjevci. Pogledajte priloženu VIDEO PREZENTACIJU, 360 virtualnu šetnju i tlocrt. Za dodatne informacije kontaktirajte nas na 091 790 0020. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA! Prodajemo trosoban stan od 52 m2 navedene površine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno adaptiran 3-soban stan površine 60 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade u zagrebačkom naselju Savska Opatovina. Zgrada je izgrađena 1994. godine, ima ukupno 3 kata i 6 stambenih jedinica. Stan je 2017. kupljen u visokom rohbau stanju te....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 385.000 € na 375.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 77,00 m2 cca 4870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.01.2026 - 415.000 €
25.01.2026 - 400.000 €
26.01.2026 - 399.000 €
13.02.2026 - 385.000 €
01.03.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zagreb, Centar Novi, adapatiran stan na atraktivnoj lokaciji svega nekoliko minuta pješice do tramvajske stanice. Stan se nalazi na 3. katu ( s liftom), u zemljišnim knjigama upisan kao 77 m2, međutim u naravi oko 90 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, boravka,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 355.000 € na 330.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Ferenščica, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 375.000 €
15.04.2026 - 365.000 €
28.04.2026 - 355.000 €
01.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan na Ferenščici u kvalitetno sagrađenoj zgradi (armirani beton). ENERGETSKI CERTIFIKAT: A+ Zgrada je sagrađena 1986 (Industrogradnja) i ima ukupno 8 katova, a stan se nalazi na 4-tom katu. Zgrada je uredna i održavana, ima 2 lifta, koji su nedavno renovirani....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 480.000 € na 460.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 460.000 €, 90,25 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 480.000 €
22.04.2026 - 460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunska investicijska nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u Zagrebu ? Trešnjevka sjever, u neposrednoj blizini Selske ceste. Radi se o prostranom četverosobnom stanu smještenom na 2. katu moderne zgrade s liftom, unutar kvalitetnog stambeno-poslovnog kompleksa,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 279.000 € na 265.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 279.000 €
11.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, kompletno renoviran dvosoban stan ukupne neto površine 72 m2, smješten na 1. katu uredne stambene zgrade u Ozaljskoj ulici, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Trešnjevačkog placa. Stan je temeljito i kvalitetno adaptiran 2024. godine, što budućem vlasniku....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 295.000 € na 285.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju potpuno renoviran i namješten trosoban stan površine 74 m², smješten na 3. katu kvalitetne stambene zgrade u naselju Klaka (Gornja Dubrava). Stan je adaptiran 2019. godine ? zamijenjene su sve instalacije (struja, voda, plin), ugrađeno etažno plinsko grijanje s kondenzacijskim....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 345.000 € na 335.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 360.000 €
17.02.2026 - 345.000 €
28.04.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u manjoj zgradi sa svega tri stana. Zgrada je nekada bila obiteljska kuća (gradnja 1974.), te je etažirana i kompletno adaptirana. Uređeni su svi zajednički dijelovi zgrade: novi krov, termo fasada, vanjska i unutarnja stolarija, sve režije odvojene, stubište i parkinzi.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 420.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 420.000 €, 120,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 450.000 €
04.01.2026 - 420.000 €
25.01.2026 - 450.000 €
31.01.2026 - 420.000 €
22.04.2026 - 450.000 €
01.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u samom centru Grada Zagreba, na prodaju je ovaj 4-soban stan od 120m2 smješten na 3.katu NOVO adaptirane, armirano betonske zgrade, razine 3 potresa. Stan je u procesu uređenja, nova deka, žbuka, struja, voda i odvodnja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 400.000 € na 380.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 400.000 €
01.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Centar, Ožegovićeva, četverosobni stan, 100m2, plus loggia-balkon 10m2 i spremištem 7m2, u potkrovlju zdrave i uredne stambene zgrade, iznimno moderno i unikatno koncipiran i građen, potpuno renoviran i adaptiran 2010, s balkonom koji ostavlja bez daha. Po jedan je stan na etaži,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 271.000 € na 249.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 265.000 €
31.01.2026 - 271.000 €
15.03.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan stan na 1. Katu u Savskoj 300 metara od strogog Centra, 100m od Tehnickog Muzeja,150m od Botanickog vrta. Površine 40m2 + 15m2 balkon. Vanjska garaža 17m2 u dvoristu zgrade. Stan potpuno i kvalitetno adaptiran,kvalitetno podno grijanje . Koristi se kao apartman za kojeg....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 289.999 € na 284.999 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 284.999 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 289.999 €
11.05.2026 - 284.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i potpuno adaptiran stan površine 74 m² u mirnom dijelu Gornje Dubrave, naselje Klaka. Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade od ukupno pet katova. Zgrada trenutno nema lift, no u tijeku su završni dogovori stanara oko njegove ugradnje. Tlocrtno je....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 380.000 € na 370.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 370.000 €, 80,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 380.000 €
20.04.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem trosoban stan na Trgu Ivana Kukuljevića (zapadna zgrada) u Španskom, kompletno namješten sa ugradbenim ormarima, kuhinjom po mjeri, aparatima marke Bosch i Samsung, mašina i sušilica, oprema u blagavaoni, dnevnom boravku i sobama. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe (10m2....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 345.000 € na 335.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 335.000 €, 102,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 345.000 €
25.04.2026 - 335.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAGREB ? MIKULIĆI | NOVOADAPTIRANO | 2 PARKINGA | ETAŽIRANO U jednoj od najpoželjnijih zelenih mikrolokacija Zagreba, gdje se spajaju mir, privatnost i blizina centra grada, smješten je ovaj potpuno renoviran, elegantan stan s 4 prostrane sobe koji pruža istinski osjećaj života u....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr