• GoHome Professional
stanovi zagreb adaptiran 70 m2 - GoHome
  • stanovi zagreb adaptiran 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb adaptiran 70 m2

  • Za upit "stanovi zagreb adaptiran 70 m2" pronađeno 115 nekretnina - prosječna cijena 3.871 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ulica eugena kumičića
    • potkrovlje
    • zagrebačka ulica
    • zadnji kat
    • 7.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 268.500 €, 64,63 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se adaptiran i funkcionalan stan u Zagrebu, Stenjevec, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja. Ukupne površine 64,63 m² sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, hodnika, kupaonice te zatvorene lođe, dok prema vlasničkom listu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od dvije sobe (boravak i spavaća soba), kuhinje sa blagavaonom i ostavom, hodnik, zatvorena lođa, kupaona. Stan je u potpunosti adaptiran i ne koristi se. Cijena nije fiksna. U blizini City centra one west, Z centra i ostalih većih trgovina. Do tramvajske stanice za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan površine 64,63 m², smješten na 2. katu stambene zgrade u traženom naselju Špansko. Stan se sastoji od: ulaznog prostora dnevnog boravka kuhinje s blagovaonicom ostave spavaće sobe kupaonice zatvorene lođe Stanu pripada i vlastito spremište,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 258.520 € na 250.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,63 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 258.520 €
25.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 65 m² u naselju Špansko, Zagreb. Stan se sastoji od dnevnog boravka i spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, hodnika, kupaonice te zatvorene lođe. Stan je u potpunosti adaptiran i trenutno se ne koristi, što budućem vlasniku omogućuje useljenje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najboljih lokacija u Dubravi, Studentskom gradu, na prodaju je ovaj kompletno NOVO adaptiran 3-soban stan od 76m2, smješten na 2. katu manje stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 200.000 € na 212.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 212.000 €, 64,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 200.000 €
13.03.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novoadaptirani stan od 64 m2 na odličnoj lokaciji u Maksimirskoj ulici. Stan se nalazi na suterenu zgrade. Stan se sastoji od : -open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom -dvije velike spavaće sobe -prostrane kupaonice -ostave ispred ulaza -montažne garaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređen stan na 1. katu stambene kuće, s lijepim pogledom na grad. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice i balkona. Orijentiran je na jug i sjever. U potpunosti je adaptiran te opremljen PVC stolarijom, klimom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 370.000 €, 76,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Srednjaci, novoadaptiran četverosoban stan zatvorene površine 69 m2, smješten na prvom katu kompletno obnovljene zgrade s ukupno 4 stana.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinjskog djela, tri odvojene spavaće sobe, dvije kupaonice i natkrivene terase....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 229.000 €, 76,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Remete, Maksimir! Stan smješten na prvom katu novouređene stambene kuće, s kojeg se pruža prekrasan otvoren pogled na grad, idealan je izbor za one koji traže mir, kvalitetu i moderan prostor u zelenom okruženju, a pritom žele ostati blizu centra Zagreba. Stan ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja trosoban stan 76 m2 na odličnoj lokaciji u centru Zagreba u tramvaj zoni. Sastoji se od tri sobe dok se zajedničkom hodnikom nadovezuje na kuhinju s blagovaonicom i kupaonicu. 2022. godine adaptirane su instalacije vode, struje, kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 270.000 €, 76,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno adaptiran stan u stambenoj zgrada s četiri zasebne stambene jedinice. Zgrada je prošla potpunu adaptaciju, što znači da kupac nema dodatnih ulaganja: - potpuno nove vodovodne i elektro instalacije - nova PVC stolarija - nova keramika - namještene kupaonice u svim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 363.000 €, 76,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Donji Grad, Centar! Prodaje se predivan, svijetao i održavan stan površine 76,70 m² smješten u samom srcu grada, u jednoj od najtraženijih lokacija Zagreba ? Donjem Gradu. Stan se sastoji od dviju udobnih spavaćih soba, velikog i osvijetljenog dnevnog boravka, te prostrane....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 64,64 m², smješten u traženom zagrebačkom naselju Srednjaci, Trešnjevka ? Jug. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 10. katu nebodera s liftom, ukupno 21 kat, izgrađenog 1978. godine. Stan se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Kvalitetno adaptiran četverosoban stan na trećem (zadnjem) katu dobro održavane zgrade iz 1996. godine bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka zajedno s blagovaonicom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika i ostave.Visina stropa je 310 cm. Grijanje je podno.U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 275.000 €, 76,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Kumičićeva, prodaje se potpuno adaptirani, lijepi trosobni stan od 76 m2 u suterenu jedne od najreprezentativnijih zgrada u Donjem Gradu.Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta, vešeraja, ostave i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan, potpuno uređen i funkcionalan stan u mirnom dijelu Travnog, ukupne stambene površine 46 m², kojem pripada i velika terasa od čak 18 m², djelomično natkrivena ? idealna za jutarnju kavu, druženja ili opuštanje nakon posla. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 269.000 €, 64,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.indomio.hr

Nudimo vam stan u elitnom mirnom dijelu Medveščaka kod Gupčeve zvijezde. Sastoji se od dvije sobe, kuhinje s blogovaonicom i boravkom, kupaonice s wc-om i izbe. Potpuno je adaptiran i namješten (PVC stolarija, protuprovalna vrata, centralno etažno plinsko grijanje, instalacije ).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i renoviran dvosoban stan površine 64,63 m², smješten na 2. katu stambene zgrade bez lifta s ukupno 4 kata u naselju Špansko. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i ostavom, hodnika, kupaonice te zatvorene lođe. Grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i zelenom dijelu Medveščaka, u kaskadnoj zgradi u Rockefellerovoj ulici, prodaje se stan površine 64 m² orijentiran na dvorišnu, zapadnu stranu, što osigurava obilje prirodnog svjetla i miran ambijent. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 295.000 € na 285.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 285.000 €, 76,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 295.000 €
13.03.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Centar! Vrhunska lokacija u centru grada, tri spavaće sobe i uhodan biznis najma ? investicija s jasnom logikom i postojećim prihodom. Stan površine 76 m² sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i hodnika. Tlocrt je organiziran na način koji osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji novouređenog, komfornog i udobnog, dvosobnog stana površine 76 m2, na elitnoj lokaciji u zagrebačkom naselju Remete ? Črešnjevec. Stan se nalazi na 1. katu novouređene stambene kuće, od ukupno dva kata i dva stana, iz koje se prostire prekrasan....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Ferenščica, 350.000 €, 76,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 365.000 €
29.03.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan na Ferenšćici. Stan je komplet renoviran 2024. Posjeduje energetski certifikat C. Orijentiran je na Zapad i ima jako puno svijetlosti. Stan je opremljen s 3x klima uređaja(dnevni boravak i spavaće sobe). Sav namještaj je rađen po mjeri radi makasimalne iskoristivosti.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 349.000 €, 76,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji četverosobnog stan površine 76 m2 na trećem katu dobro održavane zgrade, sagrađene 1996. godine. Stan je adaptiran 2022. godine i sastoji se od 3 spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s ostavom, blagovaonice i dnevne sobe u jednom prostoru. Sljeme stropa je visoko....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

-------------------- Direktan kontakt: 095 3721 999 --------------------- Prodaje se stan u elitnom dijelu Črešnjevca spoj prirode i modernog života U ponudi imamo jedinstven stan od 76 m smješten na 1. katu kuće u mirnoj ulici Črešnjevca. Stan je novoadaptiran, s promišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 350.000 €, 76,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB (Ferenščica), 76 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 76 m2 na sedmom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1982. godine, ima ukupno 10 katova te se nalazi u naselju Ferenščica. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom , kuhinje, dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodaje se svijetao stan u mirnom dijelu Dugava nasuprot osnovne škole i oktogona . Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - dvije spavaće sobe - kupaonice - dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom - Uz stan dolazi i spremište u podrumu zgrade.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 298.000 €, 76,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - STAN 76 m2 - ZAGREB (VRHOVEC) Prodaje se stan površine 76 m2 u Zagrebu na Črnomercu (Vrhovec). Četverosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaona i balkon. Stan je kompletno adaptiran 2021 godine (vidljivo na....

 
 
 
 
+36%

Promjena cijene sa 253.800 € na 345.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 345.000 €, 76,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.02.2026 - 253.800 €
27.03.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Vlasnik prodaje stan ? kupac ne plaća agencijsku proviziju. Prodaje se potpuno renoviran stan od 76 m² u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga i Petrove ulice. Stan se nalazi na 2. katu manje stambene zgrade. Stan je potpuno adaptiran 2025. godine. Zgrada nije pretrpile oštećenja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 240.000 €, 63,54 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno renoviran stan u Zagrebu, u Kosorovoj ulici na Volovčici, na šestom katu zgrade s liftom. Stan ima površinu od 63,54 m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice s WC-om, predsoblja, hodnika i balkona. Stan je nedavno kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 210.000 €, 63,50 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Maksimirska - potpuno adaptiran, uređen, opremljen i namješten trosoban stan od 63,50 m2.Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe te kupaonice s WC-om.PVC stolarija, klimatiziran, podno grijanje. Stanu pripada šupa. Ima garažu.Stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-115 (od ukupno 115)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com