• GoHome Professional
stanovi zagreb 70 m2 zamjena - GoHome
  • stanovi zagreb 70 m2 zamjena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb 70 m2 zamjena

  • Za upit "stanovi zagreb 70 m2 zamjena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.655 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • hitno
    • 2.kat
    • 1.kat
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 310.000 €, 70,00 m2 cca 4430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

TROSOBAN STAN NA 1. KATU SOLIDNE ZGRADE U CENTRU GRADA Prodaje se 3-soban stan u samom centru grada, na 1. katu zgrade neoštećene u potresu. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, balkona, kuhinje, ostave, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupaonice i odvojenog toaleta. Parking za stanare....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 270.000 €, 69,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo trosoban stan u naselju Podsused, ulica Podsusedska aleja. Renoviran i izuzetno očuvan stan. Zgrada je sagrađena 2007. godine, stan se nalazi na prvom katu. Površina stana iznosi 62,47 m² + spremište 7 m² i vanjsko parkirno mjesto 12 m² . Parkiralište stanara je zaštićeno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 135.000 €, 71,71 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Četverosobni stan na drugom katu (potkrovlje) stambene zgrade na Trešnjevki, u mirnoj i slijepoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, tramvaja, autobusa i dr. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice u....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb 70 m2 zamjena'
270.000 €
270.000 €
230.000 €
  Stan, ZAGREB, Borongaj, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u mirnom kvartu Borongaju. U blizini stana se nalazi javni prijevoz, vrtići, osnovna škola, sveučilišni kampus, sportske dvorane, bazen i drugi javno dostupni sadržaj. Stan se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagavaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 149.000 €, 72,00 m2 cca 2070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.njuskalo.hr

!!! STAN MOGUĆE POGLEDATI IZA 1.5.2026 godine !!! Prodajem stan na početku ulice Čret, u naravi kuća, koja je koja je kompletno podijeljena na 4 dijela. Nama pripada 1/4 kuće. Odvojena voda, struja. 34,3m2 tlocrtno - u prizemlju je to ulazni hodnik, dnevni boravak/kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 336.000 €, 74,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moguća zamjena za kuću Zagreb i Zagrebačka županija minimalno 300+m2 sa okućnicom uz moju nadoplatu. Cjena stana u zamjeni za kuću je 10% veća od istaknute . Sve agencije isključene iz prodaje.NE ZOVITE ME . Prodaje vlasnik. HITNA PRODAJA !!! Za gotovinsko plaćanje moguća korekcija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Remetinec, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na svega 5 minuta od Arena centra, prodaje se stan s vrtom u novogradnji. Tlocrtna površina stana iznosi 52 m2, iz stana se izlazi na prostranu terasu površine 18m2, stanu pripada vrt površine 90 m2 i jedno vanjsko parkirno mjesto površine 13 m2. Čine ga ulazni prostor, sprema za....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 289.000 €, 65,73 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno renoviran i izuzetno svijetao stan u Španskom, ukupne površine 63 m², smješten na 2. katu stambene zgrade. Stan je orijentiran na istok, s pogledom na park i obilje zelenila, u mirnom i ugodnom okruženju. Raspored: dnevni boravak s blagovaonicom ? 20 m² kuhinja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Travno, 185.500 €, 74,79 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam prostrani, svijetli stan na 7. katu zgrade u ulici Božidara Magovca (Travno, dobra lokacija), za manji 25-45 m2 u Novom Zagrebu, uz nadoplatu. Stan se sastoji od boravka sa izlazom na lođu, kuhinje, dvije sobe, kupaonice, wc, izbe i hodnika. Stan se nalazi u....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 360.000 €, 75,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na Vrhovcu na prodaju: -Komforan -Namješten -Uz stan ide i garaza koja se dijeli sa stanom ispod stane jedan auto. -Drvena stolarija visoke kvalitete. -Puno svijetla. -Prodaje fizicka osoba bez agencijske provizije -Uredan vlasnicki list 1/1 -Moze zamjena za stan na Borovju Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 295.000 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobi stan u Draškovićevoj ulici u centru grada. Nalazi se na 4 katu od 5 katova zgrade. Iznad je tavanski prostor. Sastoji se od ulaznog prostora od 20 m2, blagovaonice s kuhinjom, tri spavaće sobe i kupaonice. Hodnik je zajednički s još jednim stanom, tako da je ovaj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr