• GoHome Professional
stanovi zagreb 60 m2 nenamješten - GoHome
  • stanovi zagreb 60 m2 nenamješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb 60 m2 nenamješten

  • Za upit "stanovi zagreb 60 m2 nenamješten" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.360 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 335.000 €, 59,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2024.,

www.indomio.hr

Šalata, dva funkcionalana jednosobna stana NKP 32.61 m2 i 24.93 m2 u prizemlju dobro održavane stambene zgrade. Sastoje se od ulaznog prostora, moderne kuhinje, kupaonice i spavaće sobe. Pripada mu spremište u potkrovlju 3 m2 (NKP 1,5 m2) te mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 275.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 61,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 280.000 €
10.04.2026 - 275.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ugodan i funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju manje, uredne urbane vile s ukupno osam stanova. Zgrada odiše privatnošću i mirom, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Stan je pažljivo organiziran i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 258.000 €
17.04.2026 - 255.000 €
06.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB-NOVI ZAGREB-OTOK-SV.KLARA - ODLIČAN DVOSOBAN STAN SA LOĐOM, SPREMIŠTEM ,GARAŽA,PRILIKA!!! Prodajemo kvalitetan stan na 6 katu zgrade sa 2 lifta ,u zgradi koja se nalazi u Otoku -Sveta Klara ,zgrada je useljena 2016.g.,nalazi se na top lokaciji. Površine: Neto površina stana:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb 60 m2 nenamješten'
298.000 €
250.000 €
310.000 €
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 238.000 €, 60,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZAGREB, MALEŠNICA - udoban građanski stan na odličnoj lokaciji Prodaje se ugodan i svijetao trosoban stan površine 60 m, smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Malešnice. Stan je izuzetno očuvan i pažljivo održavan, a posljednja renovacija izvršena je 2024. godine,....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 249.000 € na 285.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 285.000 €, 60,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2025 - 249.000 €
25.04.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namješten dvosoban stan u odličnoj zgradi novije gradnje, na 6. katu od 8 sa liftom. Sastoji se od open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagavaonicom, spavaće sobe, kupaonice balkona, spremišta etaža -1) i garaže (etaža -2). U blizinin svih sadržaja potrebnih za ćivot....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 255.000 €, 60,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo na tržištu! Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji - Pantovčak. Ova nekretnina obuhvaća 60 m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade sa ukupno 3 kata i 8 stambenih jedinica. Nekretnina nudi dvije spavaće sobe i jednu kupaonicu sa odvojenim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Stenjevec, Savska Opatovina, svijetao i funkcionalno uređen dvosoban stan neto korisne površine 65 m2 smješten na 2. katu uredno održavane manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Zatvorena površina stana: 54,37 m2.Nekretnina je temeljito dovršena 2018. godine, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Ferenščica, 299.900 €, 60,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan 60.56 m2 neto korisne povrsine. Novo naselje Lovinčićeva, blizina tramvaja i svih potrebnih sadrzaja. Dnevni boravak Kuhinja Velika spavaca soba Kupaonica Loggia 12 m2 Novogradnja, dovrseno 2025. Godine. Jos nitko nije zivio u stanu. Stan je bio kratko u najmu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 268.000 € na 258.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Špansko, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 268.000 €
10.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine.Sastoji se od.Dnevni boravakLoggiaDvije sobe KupaonicaOstavaSpremište u podrumuGrijanje : toplana s razdjelnicima Lokacija stana je u blizini škole, vrtića, igrališta, gradskog prijevoza, tržnice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 269.000 € na 258.000 € - 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 258.000 €, 62,27 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 269.000 €
09.04.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se namješteni trosobni stan na 2. od 7 katova zgrade s liftom građene 1985. godine. Sastoji se od. Dnevni boravak Loggia Dvije sobe Kupaonica....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 314.900 € na 309.900 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 309.900 €, 62,56 m2 cca 4950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 323.000 €
10.04.2026 - 314.900 €
27.04.2026 - 309.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno opremljen i namješten stan obračunske površine 62,56 m², smješten na 2. katu moderne zgrade s liftom iz 2021. godine, u mirnom i ugodnom okruženju zagrebačkog naselja Rudeš. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa svega 15 stanova, što pruža dodatnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 250.000 €, 62,73 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća agencijsku proviziju. 091 7331 243 - Mirko Smješten u mirnom predjelu Podsljemena, jedan od najzelenijih i najtraženijih dijelova Zagreba, ovaj lijepo namješteni stan površine 62,73 m² (u naravi 80 m²) nudi izniman kvalitetu stanovanja uz neposrednu blizinu prirode.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasno uređen i potpuno namješten dvosoban(može se preurediti u trosoban) penthouse površine 64m2 smješten na vrhu stambene zgrade u Susedgradskoj ulici na Trešnjevci. Stan se nalazi na zadnjem katu zgrade s ukupno 17 katova i pruža visoku razinu komfora, privatnosti i otvoren....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Adria La Mar Nekretnine posreduje u prodaji moderno uređenog trosobnog stana u novogradnji u zagrebačkom naselju Dugave. Stan ukupne stambene površine 48,80 m2, uz loggiu površine 4,22 m2, funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Kvatrić, Kvaternikov trg, funkcionalna dva odvojena stana u prizemlju dvorišne zgrade ukupne površine 65 m2.Stan 1 , 31 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, odvojene spavaće sobe te kupaonice s toaletom.Stan 2, 35 m2sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 270.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 270.000 €, 55,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 280.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Sveta Klara , 3S,lođa,parking,odličan tlocrt Nudimo Vam prekrasan trosoban stan u prizemlju sa lođom i parkingom, u Svetoj Klari, Novom Zagrebu. Zgrada se nalazi u mirnom djelu naselja nadomak svih potrebnih sadržaja za život , te novoizgrađenog gradskog vrtića u Gradu Zagrebu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 189.000 €, 55,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Nenamješten 3-soban stan ( 55 m2 ) na prvom katu manje stambene zgrade bez lifta, Jačkovina. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice. Ima protuprovalna vrata, etažno plinsko grijanje, mogućnost brzog interneta. Pričuva za stan je 22....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na samom Kvaternikovom trgu prodaju se dva stana ukupne površine 65m2, uređeni kao dva posebna apartmana-stana pogodni za kratkoročni i dugoročni najam za turizam i stanovanje. Jedan stan je veličine 34m2, drugi 31m2, a oba se sastoje od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 260.000 €, 65,41 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dva atraktivna stana-apartmana u centru grada Zagreba, s adresom Trg Eugena Kvatrića. Ovi stanovi u dvorištu bloka zgrada potpuno su namješteni, izvrsne su vrijednosti i slobodni za useljenje. Ako se promatra kroz prizmu investicije, radi svoje lokacije nude savršenu priliku....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 285.000 €, 65,88 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Svijetao, kompletno renoviran 2,5-sobni stan na odličnoj lokaciji ? Peščenica (Volovčica) Na 8. katu nebodera nalazi se ovaj iznimno svijetao i potpuno renoviran 2,5-sobni stan ukupne površine 65.88m2, osmišljen kao ugodan, funkcionalan i odmah useljiv dom. Stan se sastoji od ulaznog....