• GoHome Professional
stanovi zagreb 60 m2 4.kat - GoHome
  • stanovi zagreb 60 m2 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb 60 m2 4.kat

  • Za upit "stanovi zagreb 60 m2 4.kat" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 4.240 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 203.400 €, 59,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan 3 sobni stan površine 59 m2, smješten na četvrtom katu zgrade izgrađene 2003. godine, u mirnom dijelu Donje Dubrave. Ovaj stan nalazi se na zadnjem, četvrtom katu zgrade, pružajući dodatnu privatnost i predivan pogled na okolicu. Stan se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kajzerica, 289.000 €, 58,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan u novozagrebačkom naselju Utrina površine 58m2. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi na 4.katu od 8, a sastoji se od slijedećih prostorija: - ulazni prostor - kuhinja, blagovaona i dnevni boravak open space koncepta - dvije spavaće sobe sa bračnim krevetima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 284.466 €, 62,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2025.,

www.indomio.hr

HERITAGE - nova era stanovanja na Trešnjevci Trešnjevka, HERITAGE projekt na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S4-7 trosoban stan na četvrtom katu zatvorene površine 56,65....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb 60 m2 4.kat'
254.573 €
254.573 €
300.000 €
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 260.000 €, 59,99 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan na četvrtom katu zgrade sa liftom, na adresi Drage Ivaniševića 8 u naselju Malešnica. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi čvrste armirano-betonske konstrukcije iz 1987. godine. Ukupne površine 59.99 m2 sastoji se od ulaznog predprostora i hodnika, kupaonice,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 59,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 245.000 €
06.02.2026 - 230.000 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 61,43 m², smješten u Zagrebu, od čega je 59,06 m² stambenog prostora te 2,37 m² pripadajućeg spremišta. Stan se nalazi na zadnjem stambenom katu (4. kat) uredno održavane zgrade s ukupno pet katova, dok se spremište nalazi kat iznad stana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 59,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb-Sopot-59m2,2S,kvalitetna gradnja Prodaje se dvosoban, komforan stan ( mogućnost dobivanje još jedne sobe ) na odličnoj lokaciji površine 59 m2 , na 4 katu u zgradi sa liftom. Stan je orijentiran na istočnu stranu sa lođom i pogledom na zelenilo .Nekretnina ima funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 61,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno namješten dvosoban stan od 62 m2, na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta, Travanjska ulica. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice, spremišta u podrumu zgrade. U potpunosti renoviran 2024. kada su promijenjene sve instalacije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 58 m² smješten na Ilici, na četvrtom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupaonice i loggie, pružajući funkcionalan raspored idealan za ugodan život. Stan je renoviran prije osam godina, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,50 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVI ZAGREB, UTRINA, 57,5 M2, 3- SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 57,5 m2 na četvrtom katu stambene zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 1970-ih godina te ima ukupno osam katova. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Potpuno adaptiran, moderan 2-sobni stan u Utrini, Novi Zagreb ? 57,47 m2 Cijena: 289.000 € Lokacija: Utrina, Novi Zagreb Kat: 4. kat / od 8 katova,zgrada s liftom Prodaje se prekrasan dvosoban stan ukupne površine 58 m2 u jednom od najpoželjnijih naselja Novog Zagreba....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 289.000 €, 57,47 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan površine 57.47m2, na četvrtom katu zgrade s liftom (ukupno osam katova), u Novom Zagrebu-Utrina. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonice i vešeraja. Stan je kompletno adaptiran krajem 2023. godine,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 220.000 €, 63,11 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Voltino, stan s lođom, lift Trosobni stan s lođom nalazi se na četvrtom katu zgrade koja ima ukupno osam katova. Stan se sastojji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom (izlaz na istu lođu), dvije spavaće sobe, kupaonice i odvojenog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 56,59 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se: Novo adaptiran funkcionalan dvosoban komforan namješten stan na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada u Španskom, Ulica Vilima Korajca 21. 2010. godina izgradnje. 2026. godine adaptacija: - kupaonica je detaljno adaptirano (zamjena kade u tuš kadu, pločice i sve ostalo)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.346 €, 56,12 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S4-5 trosoban stan na četvrtom katu zatvorene površine 51,71 m2 s lođom 4.73....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Trešnjevka sjever , Dužice, prekrasan dvosobni stan na četvrtom katu zgrade s liftom, velikom lođom, pogled na zelenilo- istok i s lođe pogled- sjever na Sljeme, veliki prozori, pun svjetla u kvalitetnoj novogradnji iz 2005, ,blizu tržnice Trešnjevka, tramvaja, škole vrtića, dućana.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 64 m2 na 4 katu zgrade sagrađene 2005. Stan ima prekrasan panoramski pogled, gleda prema istoku, na zelenu površinu te s terase prema Sljemenu. Sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavače sobe, kupaonice s wc-om i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.000 €, 55,46 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao i dvoetažni stan na odličnoj lokaciji u Trešnjevci ? Dobojska ulica, četvrti kat zgrade s velikom natkrivenom terasom. Stan se sastoji od: -ulaznog hodnika -kupaonice s WC-om -kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na terasu -velike natkrivene terase....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 289.000 € na 279.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 279.000 €, 65,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 289.000 €
22.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rudes, kod Sky office, 4. kat, orjentacija istok-zapad, spavaca soba, kupaonica, kuhinja sa blagavaonicom i boravak sa lodjom svjeze obnovljen svijetao, ubrzo lift prodajem ili mijenjam za centar-sjever 098231129. Stan: Rudeš, 65 m2 kod Sky office (prodaja).

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 287.000 € na 285.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 285.000 €, 65,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 287.000 €
08.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564-7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se lijep, zanimljiv, potpuno namješten trosoban stan u ulici Andrije Hebranga. Stan se nalazi na četvrtom, ujedno i posljednjem katu zgrade bez lifta. Zgrada je građena 1912.-e godine te je poznata pod nazivom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 235.000 €
29.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, RUDEŠ, 65 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 65 m2 na četvrtom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2000. godine i ima 4 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice i ulaznog prostora. Mikrolokacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 199.999 €, 54,95 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja ili zamjena stana ? Zagreb, Gajnice (Zapad) Prodajem uređen i odmah useljiv trosoban stan u Čileanskoj ulici, kvart Gajnice (Zagreb ? zapad). Moguća zamjena za drugu nekretninu ? prednost kuća, ovisno o lokaciji, veličini zemljišta i stanju objekta. Zamjena uz ili bez nadoplate.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 199.000 €, 54,95 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređen, održavan i odmah useljiv trosoban stan u Čileanskoj ulici, u mirnom i zelenom kvartu Gajnice (Zagreb ? Zapad). Osnovne informacije Lokacija: Čileanska ulica, Gajnice ? zapadni dio Zagreba Kat: 4. kat (zgrada s liftom) Orijentacija: zapad ? jugozapad (svjetao i topao....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Črnomerec, NOVOGRADNJA, projekt poslovno-stambene zgrada koja će biti građena prema najvišim standardima na šest etaža s ukupno 7 stambenih jedinica. Useljenje ljeto 2027. godine.STAN S3 - dvosoban stan na četvrtom katu zatvorene površine 51,38 m2, loggia 5,57 m2. Ukupno obračunski....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,45 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Smješten na četvrtom katu stambene zgrade u Zagrebu, ovaj stan od 65,45 m² odlikuje se karakterističnom podkrovnom arhitekturom koja prostoru daje toplinu i individualnost kakvu teško pronaći u standardnoj stambenoj gradnji. Krovni prozori prirodno osvjetljavaju svaki kutak, a parketni....