• GoHome Professional
stanovi zagreb 1.kat balkon do 80 m2 - GoHome
  • stanovi zagreb 1.kat balkon do 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb 1.kat balkon do 80 m2

  • Za upit "stanovi zagreb 1.kat balkon do 80 m2" pronađeno 233 nekretnina - prosječna cijena 3.774 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 269.000 €, 47,00 m2 cca 5720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasan, netom novouređen stan od 47,00 m² smješten na visokom prvom katu starije zgrade u samom Centru grada. Nalazi se na izuzetno atraktivnoj lokaciji u blizini Klaićeve ulice, Trga Francuske Republike i Jagićeve, uz neposrednu blizinu svih potrebnih sadržaja ? trgovina, javnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan u novogradnji s balkonom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 171.142 € na 175.780 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 175.780 €, 46,38 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 171.142 €
21.03.2026 - 175.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, BLATO, NOVOGRADNJA, 46.38 m2, 2-soban Prodaje se prekrasan 2-soban stan na prvom katu zgrade u izgradnji od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Blatu, ulica Jurja Njavre. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 351.534 €, 85,74 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PROJEKT FRONT ? ZAGREB, HORVATOVA ULICA ekskluzivni stanovi u prodaji 8B - 1.KAT - 3S STAN (na cijenu + 26,000eur garažno mjesto u garaži na etaži -1) LOKACIJA Moderna stambena zgrada smještena je u Horvatovoj ulici, u blizini Avenue Malla, u naselju Otok. Zgrada se nalazi 200m od....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 351.534 €, 85,74 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan u novogradnji u Zagrebu, Novi Zagreb ? Podbrežje, u sklopu projekta Front Residence. Stan oznake B8 nalazi se na prvom katu moderne stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 85,74 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 167.250 € na 158.330 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 162.790 €
28.11.2025 - 165.020 €
09.12.2025 - 167.250 €
10.05.2026 - 158.330 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-11 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 179.630,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 162.790 €, 44,60 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-15 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem: 50,60 m² UKUPNA CIJENA: 184.690,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 153.870 €, 44,60 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-13-44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon 5,93x0,50=2,97m2 UKUPNO 44,60m2 Stanu pripada: Parkirno mjesto 12,50 (x0,25=3,20m2)....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 171.710 € na 162.790 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Botinec, 162.790 €, 44,60 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.06.2025 - 153.870 €
11.02.2026 - 165.020 €
20.02.2026 - 171.710 €
17.03.2026 - 162.790 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S2-16 - 44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 2) Ukupna površina s parkirnim mjestom i spremištem 50,60m2 UKUPNA CIJENA: 184.690,00 EUR Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 153.870 €, 44,60 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-10-44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon balkon 5,93x0,50=2,97m2 UKUPNO 44,60m2 Stanu pripada: Parkirno mjesto 12,50....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Botinec, 158.330 €, 44,60 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN S1-11-44,60 m2, 2-sobni, nalazi se na prvom katu (ULAZ 1) Sastoji se od: 1. ulaz 2,93m2 2. kuhinja 4,95m2 3. dn.boravak i blagavaonica 18,95m2 4. sp.soba 9,95m2 5. kupaonica 4,85m2 6. natkriveni balkon 5,93x0,50=2,97m2 UKUPNO 44,60m2 Stanu pripada: Parkirno mjesto 12,50 (x0,25=3,20m2)....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dogma nekretnine posreduju u prodaji prostranog trosobnog stana površine 86 m² smještenog u kvalitetnoj novogradnji u roh-bau stanju . Stan se nalazi na prvom katu te se sastoji od: Velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u zajedničkom prostoru, Dvije spavaće sobe, Kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji lijepog, sunčanog i prostranog stana na Vrapču, sa posebnim pogledom na Grad. Stan se nalazi na prvom katu u zgradi sa 4 stana, od kojih je svaki na svojoj etaži, a povezani su stubištem. Ulazni hodnik je prostran, ostavlja dovoljno prostora za smještaj ormara....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 265.000 €, 86,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Lokacija: Bukovačka cesta 221D, Donji Bukovac, Zagreb Površina: 86 m² Kat: 1. kat (od 2) Broj stanova u zgradi: 5 Parkirno mjesto: Da (u dvorištu) CIJENA= 265.000 eur,(do sada ulozena cijena u stan) !!! Opis stana: Na prodaju je prostrani trosobni stan površine 86 m² smješten u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GORNJA DUBRAVA, 86 m2, 3-soban NIJE MOGUĆA KUPNJA PUTEM KREDITA BANKE. Prodaje se trosoban stan površine 86 m2 na prvom katu stambeno-poslovne zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 2007. godine i ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 340.000 €, 86,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan stvarne površine 86 m2 na prvom katu kvalitetne novogradnje iz 2018. godine, smještene na odličnoj lokaciji na Ilici.Stan je funkcionalno podijeljen u dva zasebna stana, svaki s vlastitim ulazom, što ga čini idealnim za investiciju ili kombinaciju stanovanja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 340.000 €, 86,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

2STANA + 2VPM, PRODAJA, ZAGREB, GRMOŠČICA, 86 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan stvarne površine 86 m2 na prvom katu zgrade bez lifta na Ilici. Zgrada je izgrađena 2018. godine, ima četiri etaže. Sastoji se od podruma, prizemlja, prvog i drugog kata. Stan je podijeljen na dva....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 184.663 €, 43,45 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BEZ PROVIZIJE I POREZA NA NEKRETNINE! Gornja Dubrava, Oporovečka; novi manji projekt koji se sastoji od podruma, visokog prizemlja i dva kata. Ukupno 13 stanova; osam 2sobnih, tri 3sobna i dva 4sobna. Predviđen je A certifikat. U podrumu su garažna parkirna mjesta i spremišta. Zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 200.390 €, 42,35 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U naselju Trnava, na ulici Trnava IV, predstavljamo naš novi projekt izgradnje visokokvalitetne zgrade koja nudi urbanu oazu života. Ovdje stvaramo tople domove s izvrsnom, mirnom mikrolokacijom u srcu Zagreba. Više o lokaciji: Autobusna stanica udaljena je 250 metara. Dom zdravlja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Šestine, 220.000 €, 41,00 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 41m2 u podsljemenskoj zoni. Mirna ulica, prekrasan, potpuno novouređeni, manji trosobni stan, trenutno u funkciji dvosobnog, izvrsnog rasporeda, potpuno namješten, u lijepoj, manjoj i redovno održavanoj zgradi, 41 m2, na prvom katu, s balkonom i odvojenim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 86,60 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan na 1. i 2. katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Maksimira, Barutanski breg, svega 500 m od zapadnog ulaza u park Maksimir, 500 m od Rebra, 1km udaljen od tramvajske stanice. Stan ima neto korisnu površinu (NKP) 97,3 m², uključujući pripatke, te je idealan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Gornje Vrapče, 150.000 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, GORNJE VRAPČE, 87 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 87 m2 na prvom katu stambene zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1974. godine i ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, hodnika i....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 184.000 €, 37,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, KRUGE, 37 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 37 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1966. godine, ima ukupno 4 kata te se nalazi u naselju Kruge. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 211-233 (od ukupno 235)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more