• GoHome Professional
stanovi zagreb što manje savska ulica - GoHome
  • stanovi zagreb što manje savska ulica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi zagreb što manje savska ulica

  • Za upit "stanovi zagreb što manje savska ulica" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 4.156 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • zadnji kat
    • 6.kat
    • luksuzan
    • dvorište
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trnje, 415.000 €, 117,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ZAGREB, VRBIK - Penthouse za luksuz nadomak centra grada! Na prodaju je prostrani penthouse ukupne površine 117 m (102,15 m stambene površine), smješten na 5. katu (zadnjem) stambene zgrade s liftom u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Vrbika. Stan se nalazi na vrhu zgrade, što mu....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 76.000 € na 69.999 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 69.999 €, 22,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 82.500 €
12.02.2026 - 79.500 €
17.03.2026 - 76.000 €
14.05.2026 - 69.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kupac ne plaća agencijsku proviziju. Papiri uredni i mogućnost kupovine putem kredita. Prodaje se adaptirani stan ( garsonijera ) u suterenu stambene zgrade površine od 19m2 u ulici Nova cesta - Trešnjevka. Stanu dodatno pripada i wc te mala ostava pored stana, šupa u vrtu i spremište....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 110.000 € na 99.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 99.000 €, 40,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 110.000 €
13.04.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Trešnjevka, Savska cesta, u zgradi starije gradnje prodaje se stan ukupne površine 40 m2 u suterenu. Sastoji se od ulaznog prostora u prizemlju/stepeništa kojim se silazi u kuhinju, zatim dnevnog boravka te dvije sobe i kupaonice. Grijanje je na struju. Ispred stana na korištenje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb što manje savska ulica'
520.000 €
264.990 €
190.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 190.000 €, 54,78 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Centar, Savska cesta - stan od 46,13 m2 s pripadajućom otvorenom terasom površine 8,65 m2 (s uključenim koeficijentom), koji se nalazi se na 1. katu od 1 kata dvorišne stambene zgrade. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s kadom, toaleta i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 55 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 55 m2 na 2. katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1928. godine, ima četiri kata te se nalazi na Savskoj cesti. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 271.000 € na 249.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 265.000 €
31.01.2026 - 271.000 €
15.03.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Atraktivan stan na 1. Katu u Savskoj 300 metara od strogog Centra, 100m od Tehnickog Muzeja,150m od Botanickog vrta. Površine 40m2 + 15m2 balkon. Vanjska garaža 17m2 u dvoristu zgrade. Stan potpuno i kvalitetno adaptiran,kvalitetno podno grijanje . Koristi se kao apartman za kojeg....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 270.000 €, 58,84 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji atraktivnog dvosobnog stana površine 58,84m2 na šestom katu zgrade tzv. Richterovi neboderi ili ?Raketa?. Neboder je održavan, posjeduje 2 lifta (teretni i za stanare) i stepenište. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe povezene s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 270.000 €, 58,84 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Poznati projekt tzv. Richterovi neboderi ili ?Raketa?. Kompleks se sastoji od 3 nebodera s garažama smještenim uz nebodere. Stan se nalazi na 6. katu najzapadnijeg nebodera. Neboder je održavan, posjeduje 2 lifta (teretni i za stanare) i stepenište. Stan se sastoji od hodnika iz kojega....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 265.000 €, 59,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Za sve informacije o ovoj nekretnini kontaktirajte direktno agencijskog predstavnika: SNJEŽANA KORAJAC, mob: 091 6044339 . ***BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!!! *** Prodaje se vrlo ugodan i funkcionalan trosoban stan s pripadajućim VANJSKIM PARKIRNIM MJESTOM, smješten u Savskoj Opatovini,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo trosoban stan zagrebačkom naselju Stenjevec u ulici Savska opatovina. Stan se nalazi na drugome katu od ukupno tri kata u zgradi novije gradnje izgrađenoj 1994. godine, a sastoji se od, ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na balkon, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Stenjevec, Savska Opatovina, svijetao i funkcionalno uređen dvosoban stan neto korisne površine 65 m2 smješten na 2. katu uredno održavane manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Zatvorena površina stana: 54,37 m2.Nekretnina je temeljito dovršena 2018. godine, uključujući....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan: Zagreb, Stenjevec, Savska Opatovina, 60m2, 2k, VPM, moderan, pogled na Sljeme, 2 balkona, 270000 EUR Prodaje se moderan trosoban stan stambene površine 54,37 m² sa dvije logie povrđine 5,56 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Savskoj Opatovini. Stan se nalazi na....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 270.000 € na 265.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 270.000 €
25.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno uređen i potpuno adaptiran 3-soban stan površine 60 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade u zagrebačkom naselju Savska Opatovina. Zgrada je izgrađena 1994. godine, ima ukupno 3 kata i 6 stambenih jedinica. Stan je 2017. kupljen u visokom rohbau stanju te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 264.990 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Potpuno uređen stan s dvije lođe i vlastitim parkirnim mjestom u Savskoj Opatovini ? spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan površine 60 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i dvije lođe. Smješten je na 2. katu stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan: Zagreb, Stenjevec, Savska Opatovina, 60m2, 2k, VPM, moderan, pogled na Sljeme, 2 balkona, 270000 EUR Prodaje se moderan trosoban stan stambene površine 54,37 m² sa dvije logie povrđine 5,56 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Savskoj Opatovini. Stan se nalazi na 2. katu održavane....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 265.000 €, 60,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ovaj nedavno renoviran, funkcionalan 3-soban stan veličine 60 m2 koji se nalazi na 2. katu dobro održavane zgrade (izgrađene 1994.) sa samo 3 kata i 6 stambenih jedinica. Stan se sastoji od: dvije spavaće sobe, moderne kupaonice s tuš kabinom i podnim grijanjem, prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan ukupne površine 64,64 m², smješten u traženom zagrebačkom naselju Srednjaci, Trešnjevka ? Jug. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na 10. katu nebodera s liftom, ukupno 21 kat, izgrađenog 1978. godine. Stan se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 258.000 €, 64,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se funkcionalan i potpuno namješten trosoban stan površine 64,64 m, smješten u mirnoj ulici Braće Domany, u naselju Srednjaci. Stan se nalazi na 10. katu od ukupno 21. uredno održavanog nebodera s liftom, izgrađenog 1978. godine. Stan nije pretrpio oštećenja u potresu, a zgrada....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 312.750 €, 66,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju stan ukupne površine od 66m2 na atraktivnoj lokaciji na Savskoj cesti. Stan se sastoji od: - 2 spavaće sobe - Dnevnog boravka - Kuhinje - Kupaonice - Ulaznog hodnika - Ostave u podrumu od 5m2 Stan je u potpunosti renoviran 2020. godine. Promijenjene su sve instalacije,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 375.000 €, 72,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Lirio Lucas predstavlja prostrani trosobni stan za prodaju - Cvjetno naselje. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji - udaljen je svega 3 minute pješice od tramvajske i autobusne stanice na Savskoj cesti. Stan se sastoji od ulaznog dijela, blagovaonice, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 396.000 €, 90,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran, četverosobni stan u jednoj od najtraženijih gradskih lokacija ? Savskoj ulici, u četvrti Trešnjevka ? Sjever. Detalji nekretnine: -stan se nalazi na 2. katu zgrade i prostire se na 90,22 m² stambene površine (100 m² netto). -4 sobe -balkon i terasa -nenamješten....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 280.000 €, 96,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Savska cesta odličan građanski trosobni stan za adaptaciju površine 96 m2- izniman potencijal, pogodno i za poslovni prostor Stan se nalazi na 1. katu zgrade Nekretnina zahtijeva adaptaciju što budućem vlasniku pruža mogućnost da prostor u potpunosti prilagodi vlastitim potrebama....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 500.000 €, 115,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2023.,

www.crozilla.com

Donji Grad, Savska ulica, prekrasan novouređen troipolsoban stan površine 115 m2 na 1. katu održavane zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, radne sobe, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, 2 velike sobe, opremljene kuhinje s izlazom na balkon, ostave, kupaonice s tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 550.000 €, 115,50 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com REKONSTRUKCIJA ZGRADE UBRZO Prodaje se prekrasan 3.5 sob. građanski stan za u srcu Zagreba na uglu Savske i Vodnikove ulice. Stan je kompletno adaptiran i novouređen 2025. godine. Nalazi se na prvom katu kvalitetne zgrade....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Vrbik, 415.000 €, 117,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, VRBIK - Penthouse za luksuz nadomak centra grada! Na prodaju je prostrani penthouse ukupne površine 117 m² (102,15 m² stambene površine), smješten na 5. katu (zadnjem) stambene zgrade s liftom u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Vrbika. Stan se nalazi na vrhu zgrade, što....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 400.000 €, 117,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji četverosobnog stana površine 102,15 m2, (BSP 117m2) smješten na petom zadnjem katu zgrade s liftom, izgrađene 1967 god. orijentacije istok, zapad, jug. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka kuhinje povezane s blagovaonicom tri spavaće sobe kupaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me