• GoHome Professional
stanovi vidikovac prodaja barem 90 m2 parking - GoHome
  • stanovi vidikovac prodaja barem 90 m2 parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidikovac prodaja barem 90 m2 parking

  • Za upit "stanovi vidikovac prodaja barem 90 m2 parking" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.239 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • bazen
    • namješten
    • balkon
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S 12 3 kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

U izgradnji je visoko kvalitetan, moderan projekt novogradnje po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji. Zgrada se sastoji od podruma u kojem su ostave za stanare i podzemna garaža, zatim prizemlja u kojem su poslovni prostori i tri kata gdje se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 397.670 €, 113,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

(VIDEO U PRILOGU!!!) Novogradnja!!! Stambeni kompleks 6 zgrada. ( Sve o projektu na linku ispod.) https://hosman-nekretnine.hr/projekti/plovanija/ Stambena zgrada br.5 u novogradnji sa 6 stambenih jedinica. Stanovima u prizemlju pripadaju vrtovi a stanovima na 2. katu krovne terase.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidikovac prodaja barem 90 m2 parking'
366.700 €
366.700 €
356.000 €
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 89,79 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu stambenu zgradu na prekrasnom Vidikovcu u Zadru. Ova nova stambena zgrada s 18 stanova pruža velike mogućnosti za udoban i elegantan život. Lokacija ove zgrade je izuzetno povoljna, s odličnom prometnom povezanošću s istočnim i zapadnim dijelom grada.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 294.120 €, 89,13 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 2. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 337.450 €, 102,26 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 269.000 € na 267.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.000 €, 107,50 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 276.046 €
02.04.2026 - 269.000 €
28.04.2026 - 267.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan S4 s lođom ? udoban i moderan način stanovanja! Useljenje predviđeno za jesen 2026.! Ovaj prostran i svijetao stan S4 smješten je na prvom spratu zgrade s liftom te nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i modernog dizajna. Stan je pažljivo raspoređen tako da je....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 110,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novi projekt stambeno-poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji, Zadar (VIDIKOVAC). Zgrada će imati podrum, prizemlje, tri etaže i krov s krovnim terasama. U podrumu će se nalaziti ostave stanova i garažna parkirna mjesta. U prizemlju su planirani poslovni prostori. Na 1., 2. i 3. etaži....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,23 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U izgradnji je visoko kvalitetan, moderan projekt novogradnje po najvišim građevinskim standardima, u Zadru na atraktivnoj lokaciji -Vidikovac. _______________________________________________________ U novom projektu planirana je zgrada koja se sastoji od podruma u kojem su ostave....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.000 €, 111,25 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Svakom stanu pripada 1 vanjsko i 1 garažno parkirno mjesto. Stan oznake S12 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 283.900 €, 86,03 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten u prizemlju stambene zgrade s liftom. Nekretnina se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima. Raspored prostorija čine....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Stan oznake S14 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 114.59m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 366.700 €, 114,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S16, 3kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Vidikovac!!! Poslovno stambena zgrada u novogradnji sa 18 stambenih jedinica. Pojedini stanovi imaju krovne terase s prekrasnim pogledom na more. Svakom stanu pripada 1 vanjsko i 1 garažno parkirno mjesto. Stan oznake S16 na 3.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 280.000 €, 116,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

* Trosoban stan s pogledom na grad i more, garaža + 1 parking mjesto * Prodaje se prostran trosoban stan smješten na drugom katu manjeg objekta s ukupno četiri stambene jedinice, s prekrasnim pogledom na grad i more. Stan se sastoji od: - kuhinje s blagovaonicom (18,40 m2), - dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 437.950 €, 136,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR,VIDIKOVAC, LUKSUZNA NOVOGRADNJA, VRHUNSKA LOKACIJA, S 18- 3 kat Posredujemo u prodaji modernog projekta na odlilčnoj lokaciji građeni po najvišim standardima gradnje. Projekat se sastoji od podruma gdje su smještene ostave i garaža za parking, prizemlja gdje su planirani poslovni....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 549.000 €, 140,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo trosoban stan smješten na atraktivnoj lokaciji Vidikovac, u modernoj zgradi s liftom i privatnim bazenom. Vanjski dio krasi dvorište od 200 m² savršeno za opuštanje, druženja ili krajobrazno uređenje po vlastitoj želji. Interijer je osmišljen po načelu suvremenog dizajna,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 267.900 €, 81,19 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Zadru, predio Vidikovac, smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Nekretnina ima djelomičan pogled na more te se nalazi 1,5 km od mora i 2,5 km od centra grada, što omogućuje mirno stanovanje uz dobru povezanost sa svim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVAN PENTHOUSE S BAZENOM ? PLOVANIJA, ZADAR Na prodaju je ekskluzivan, vrhunski opremljen dvoetažni penthouse smješten u mirnoj i poželjnoj zadarskoj četvrti Plovanija. Stan se nalazi na 5. i 6. katu moderne zgrade s liftom iz 2020. godine, te je u potpunosti namješten i spreman....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr