stanovi slavonski brod moderan - GoHome
  • stanovi slavonski brod moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slavonski brod moderan

  • Za upit "stanovi slavonski brod moderan" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.253 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLAVONSKI BROD, 149.725 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN S2 | 1. KAT | 59,91 m² | LIFT Dragutina Račkog, Slavonski Brod ? u ponudi je dvosoban stan na 1. katu moderne novogradnje, smješten u mirnoj i slijepoj ulici koja osigurava privatnost, sigurnost i minimalan promet, ukupne obračunske površine 59,91 m². Odličan raspored i optimalna....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 194.902 € na 203.376 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, 203.376 €, 84,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 194.902 €
13.05.2026 - 203.376 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

SG B1-1-2 | 84,74 m² | 1. kat | Četverosoban Nova faza GREEN MEADOW-a uskoro kreće u izgradnju! Predstavljamo Vam četverosoban stan površine 84,74 m², smješten na 1. katu urbane zgrade na atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život u neposrednoj blizini vrtića, škole, pekare,....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Slavonski Brod, Livada - moderan trosoban stan 76,93 m² potpuno nov i nikada useljavan stan smješten na atraktivnoj lokaciji Livada u Slavonskom Brodu. Stan oznake S4 nalazi se na drugom katu i ima ukupnu površinu od 76,93 m², uključujući i vanjsko parkirno mjesto.Sastoji se od ulaza....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi slavonski brod moderan'
125.000 €
149.725 €
143.000 €
  Stan, SLAVONSKI BROD, 164.335 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

OSJEČKA ULICA | NOVOGRADNJA | 3-SOBAN STAN S BALKONOM | 71,45 m² U Osječkoj ulici u Slavonskom Brodu, u ponudi je moderan trosoban stan ukupne obračunske površine 71,45 m² s pripadajućim parkirnim mjestom. Stan se nalazi u novogradnji te se ističe funkcionalnim rasporedom, otvorenim....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 157.630 €, 71,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

STAN S8 I 71,65 m² I 2. KAT I NOVOGRADNJA F. MARIČEVIĆA (Naselje Livada), Slavonski Brod ? na prodaju trosoban stan površine 71,65 m² na drugom katu manje urbane zgrade s ukupno osam stambenih jedinica, smještene u jednom od najpoželjnijih dijelova Slavonskog Broda ? naselju Livada.....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 260.000 €, 163,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE DVOETAŽNI STAN U DVOJNOJ KUĆI ? BRODSKI VAROŠ Na prodaju je moderan dvoetažni stan u dvojnoj kući, smješten na mirnoj i ugodnoj lokaciji u naselju Brodski Varoš, Slavonski Brod. Nekretnina je idealan izbor za obitelj koja traži funkcionalan raspored, privatnost i mirno....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 246.143 €, 133,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u ulici Ive Vojnovića stan S3 (PRILIKA) Na prodaju je moderan stan u izgradnji u prizemlju urbane novogradnje smještene u mirnom dijelu ulice Ive Vojnovića, svega nekoliko minuta od strogog centra grada te u blizini osnovne škole i vrtića. Stan S3 ima ukupnu obračunsku....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SLAVONSKI BROD, CENTAR ? na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija, u samom središtu grada, smjestio se ovaj elegantan trosoban stan površine 79 m², pozicioniran na trećem katu potpuno nove stambene zgrade s liftom. Ova nekretnina objedinjuje vrhunsku lokaciju, moderan stil života....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 145.866 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

OSJEČKA ULICA | NOVOGRADNJA | 3-SOBAN STAN S 2 BALKONA | 63,42 m² U Osječkoj ulici u Slavonskom Brodu, u ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji, ukupne obračunske površine 63,42 m² s pripadajućim parkirnim mjestom. Stan se ističe funkcionalnim rasporedom, odličnom iskoristivošću....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

STAN 5 | 71,44 m² | 2. Kat F. Maričevića, Naselje Livada, Slavonski Brod ? na jednoj od najtraženijih lokacija u Slavonskom Brodu, u mirnom i obiteljskom Naselju Livada, smjestila se moderna urbana zgrada u izgradnji ? novogradnja s ukupno šest trosobnih stanova, projektirana za kvalitetan....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 194.810 € na 203.280 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, 203.280 €, 84,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 194.810 €
15.05.2026 - 203.280 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

SG B1-2-2 | 84,70 m² | 2. kat | Četverosoban Nova faza GREEN MEADOW-a uskoro kreće u izgradnju! Predstavljamo Vam četverosoban stan površine 84,70 m², smješten na 2. katu urbane zgrade na atraktivnoj lokaciji idealnoj za obiteljski život u neposrednoj blizini vrtića, škole, pekare,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 125.000 € na 129.175 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SLAVONSKI BROD, 129.175 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 125.000 €
23.03.2026 - 129.175 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

F. MARIČEVIĆA ? NOVA FAZA PROJEKTA "GREEN MEADOW" STAMBENO?POSLOVNA ZGRADA Predstavljamo novu, ekskluzivnu fazu projekta GREEN MEADOW u Slavonskom Brodu ? moderno planirano urbano naselje koje objedinjuje kvalitetno stanovanje i atraktivne poslovne prostore na jednoj od najpoželjnijih....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 188.700 €, 102,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja u ulici Ive Vojnovića (PRILIKA) Na prodaju je moderan stan u izgradnji u prizemlju urbane novogradnje smještene u mirnom dijelu ulice Ive Vojnovića, svega nekoliko minuta od strogog centra grada te u blizini osnovne škole i vrtića. Stan S2 ima ukupnu obračunsku površinu....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 285.000 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ulici Josipa Jurja Strossmayera u Slavonskom Brodu, u ponudi je moderan četverosoban stan oznake S10, smješten na 1. katu kvalitetne novogradnje sa liftom. RASPORED Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom po open space konceptu, balkona, tri....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 203.500 €, 110,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja u ulici Ive Vojnovića (PRILIKA) Na prodaju je moderan stan u izgradnji u prizemlju urbane novogradnje smještene u mirnom dijelu ulice Ive Vojnovića, svega nekoliko minuta od strogog centra grada te u blizini osnovne škole i vrtića.. Stan S1 ima ukupnu obračunsku površinu....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 246.143 €, 133,05 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, 195.000 €, 129,34 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!!! Prodaje se stan u novogradnji na prvom katu površine 116,67 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, tri sobe, kupaonice, degažmana, wc, servisa, ostave i dvije natkrivene terase. Stan je trenutno u izgradnji pa postoji mogućnost izbora zidnih i....

 
 
 
  Stan, SLAVONSKI BROD, Centar, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrani, u potpunosti vrhunski renovirani i moderno opremljen trosoban stan na 4. katu stambeno-poslovne zgrade s liftom, ukupne površine 80 m². Stan se sastoji od ulaznog hodnika, walk in ormara, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom s izlazom na lođu,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me